Zdravé recepty zo strukovín

usiko
27. feb 2012

ahojte, nechcem davat mojej dcere maso 6x tyzdenne,max tak 1-2x,ak vobec, a preto by som uvitala nejake zdrave recepty zo strukovin, kedze tofu ani syry ani tvaroh mi nezje🙂 tak sa snazim jej denne pridavat strukoviny, ale dovhadza mi fantazia....poradite prosim??knihu Hned to bude,anjelik,uz mam/

diana_81
21. jún 2013

@usiko

prave som si kladla tuto otazku a ako vidim odpovede ziadne 🙂 mas teda aspon Ty po tej dlhociznej dobe nejake tipy??? Moja mala je taky maly "purista", vacsinou ma rada veci separovane a papa raz kusok toho a v zapati toho, ak by som jej to zmiesala dokopy tak to velmi nechce... ale uvarit a ochutit sa rada naucim. Najma vselijake "ine" typy strukovin co nevarime denne. Vopred pekne dakujem!

usiko
autor
21. jún 2013

A
@diana_81 ahoj, nie, nemam, akurat do vsetkeho,co moze pridavam cervenu sosovicu 🙂 🙂 🙂 🙂

luskacik32
21. jún 2013

Cicer je lahko stravitelny a velmi chutny. Skus spravit bud polievku alebo omacku ja osobne si najradsej robim cicerove jaternicky tam ide iba uvareny alebo konzervovy cicer,uvarena ryza, petrzlenova vnatka, vareny hrasok ak chces mozes dat co ta napadne+ trosku morskej soli. Zabalis do potravinovej folie a tvarujes s toho male jaternicky.

diana_81
21. jún 2013

@usiko

Haha... aj my sme dopeli priblizne do stadia ze cervena sosovica alebo humus natierka a tym to konci... ale nevzdam sa 🙂

prasiatko30
21. jún 2013

Tak s tymto mam aj ja problem sice moje miluju sosovicu ale napr cez leto sosovica nesmakuje ja co robim je ze kupim cifer - to je tiez strukovina - v konzerve a pridavam ju do salatov alebo len tak na lyzicku a to my zhedia lebo sa im pacia tie gulicky pripadne robievam aj studene salary zo sosovice - ale tie jedavam len ja :/ pripadne zelenu fazulku s kockami sunky - to tiez zjedia

usiko
autor
21. jún 2013

@prasiatko30 diky za tipy, vyskusam🙂

saska112
30. mar 2016

@usiko Cicerova polievka s mrkvou, sosovica na kyslo ( to je novinka ) 😀
a ja som vedela robit granadir ze namiesto parky/klobasy som davala cervenu fazulu...tu z plechovky, hrachovy privarok zo zlteho hrachu...
tiez sa snazim masu vyhybat...

jarka800
30. mar 2016
Používateľ jarka800 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od jarka800.

@saska112 ako dlho uz nejes masko?? Vies to vydrzat?

saska112
31. mar 2016

@jarka800 ahoj, ja jem maso, len sa snazim varit tak, aby bolo ja neviem 2 max.3x do tyzdna 🙂 takze teraz v pondelok bola sosovicova, vcera placky s brokolicou a dnes uz mozno aj maso 😅
pri detoch je to dost tazke najst vegetariansky recept aby aj im chutil a aj zasytil ...