Ako získať najvyššiu moznú podporu po rodičáku?

05janka
6. nov 2019

Ahojte zienky. Chcela by som sa poradit ako ziskat najvyssiu podporu. Momentalne som na rodicovskom prispevku,ktory mi konci 11/2020. Manzel chce od 5/2020 ist na matersku a ja by som chcela ist na podporu. Ako ziskat tu maximalnu?

evittam
6. nov 2019

@05janka Vid uz xy diskusii. Staci citat. PP trvá?

05janka
autor
6. nov 2019

ano PP trva stale

evittam
6. nov 2019

@05janka Tak si najdi jednu z tych diskusii a tam mas minimálne na každej strane 1x navod ako dosiahnuť max.podporu. Hlavne musi spolupracovat zamestnavatel.

05janka
autor
6. nov 2019

citala som tie diskusie, len som sa nevedela z toho velmi vysomarit. Ak by si mi vedela poradit,bola by som vdacna. So zamestnavatelom nebude ziaden problem dohodnut sa

evittam
6. nov 2019

@05janka Z coho sa nevieš vysomarit? Konkrétne? Piseme to nielen ja a nielen v jednej diskusii stale dookola.

05janka
autor
6. nov 2019

Tak z toho co sa pise,tak ak som to spravne pochopila...tak ze maximalnu podporu ziskam tak,ze že vycerpam čo najmenej dovolenky a ostatnu si necham preplatiť. Cize poziadam o skoncenie PP kedy? 1den si vycerpam dovolenku a ostatnu si necham preplatit?

evittam
6. nov 2019

@05janka No kedy chces. Najskôr však treba oznamit pisomne ukoncenie RD k určitemu dátumu a nástup. A dalsi deň ukoncenie PP dohodou.

05janka
autor
6. nov 2019

Cize pisomne oznamim ukoncenie RD k 30.4., nastup do PP 1.5. a 2.5 ukoncenie PP dohodou?