11 ročný vekový rozdiel

13. jún 2021

Mam 22 a zamilovala som sa do chlapa on ma 33 .. je to velky vekovy rozdiel ? Vydrží dlho takýto vztah ? Alebo rpidu problemy ked ja budem mat 30 a on cez 40

danieladugard
13. jún 2021

Manžel má 41,ja 30. 👌

jaruna123
13. jún 2021

Preco problem? Ak je zena mladsia je to ok ak by to bolo naopak ok by to nebolo chlap potrebuje mat vedla seba mladsiu zenu od neho. Ja v tom nevidim problem on je vyzrety a musis vefiet co chces ty ci to vadi tebe osobne na ostatnych nepozeraj ty snim budes zit.

patka06
13. jún 2021

to či vzťah vydrží nezáleží na veku

sona96
13. jún 2021

Medzi mnou a mužom je 11rokov a absolútne to nevnímame. Lepšieho by som si nevedela vybrať

ajka0207
13. jún 2021

Podľa mňa v pohode, my s mužom máme síce len sedem rokov rozdiel ale nevidím nejaké rozdiely.

tenerifka
13. jún 2021

Ked sa z tvojho muza stane po 50-tke stary paprda, tak to problem bude. Najblizsich 10-15 rokov to nepocitis, ale co pride neskor, nevie nikto. Ja to vidim tak, ze pre 22-rocnu zenu je takyto vekovy rozdiel idealny, ale ked budes mat 39 a on 50, asi to bude ine. Ja vidim okolo seba zeny okolo 40-45, co vyzeraju vynikajuco a hodil by sa k nim mladsi partner, a o niektoreho chlapa po 50-tke by som si ani bicykel neoprela, ale je to velmi individualne

ajka0207
13. jún 2021

@tenerifka tak ja poznám 50 čo majú aj 25 ročne ženy, dokonca 70 ročných čo žijú aktívnejšie ako ja.

tenerifka
13. jún 2021

@ajka0207 ved pisem, ze je to individualne. Ja zase poznam 50-tnikov, co maju vlasy ako Dedusko vseved a pivne bandero, a vrchol spolocenskeho diania je po praci sa vyvalit na gauc

moniocko
13. jún 2021

Ja mam 34,moj muz 54.Klape nam to po kazdej stranke, nestazujem sa 🙂... Mala som kopec kamaratov v mojom veku, ale nejavili zaujem...A co si ludia myslia, je mi uplne jedno, rodina to akceptuje a my sme šťastný 🙂

deti95060810
13. jún 2021

vieš my nemáme vešteckú guľu aby sme vedeli predpovedať či vám to vyjde....
čo sa týka rozdielu 11 r. je ešte v pohode. Len žiaľ to nestačí aký je rozdiel medzi partnermi - tam je strááášne veľa rôznych atribútov ....

lesana25
13. jún 2021

O veľké sklenené orákulum, prosím odpovedz na vyssie položené otázky 😂
Vieš čo v záujme toho chlapa ho rovno posli k vode, nech si nájde nejakú, čo dokáže používať vlastný rozum, resp ho aj má.

tina260
13. jún 2021

My mame 12 rocny rozdiel. Mam 26 manzel 38 a ziadne rozdiely nie su. Ludia mu typuju 30 rokov ked sa dozvedia kolko ma su zaskocení 🙂

lizzygrant
13. jún 2021

@jaruna123 Prečo by to akože naopak nebolo ok? 100 ľudí, 100 chutí. Sú vzťahy, kde je žena podstatne staršia a funguje im to.

siska53
13. jún 2021

Ja sice nie som za velke vekove rozdiely . Ale obe babky mali o 10 rokov starsich muzov.. bohuzial, jeden dedko skoro zomrel..cize sme si ho az tak neuzili..

Porozumenie vo vztahu je nie vzdy o vekovom rozdiele..takze.. ak si vy rozumiete.. uvidis..

3petka
13. jún 2021

My mame síce len 8 rokov rozdiel ale rozumieme si nesmierne…

lululucy
13. jún 2021

Sestra ma 12rocny vekovy rozdiel. Uz su spolu asi 5 rokov. Ona ma 27 a on 40. Zatial im to klape

21oktober
13. jún 2021

Tak ja mám 46 rokov a mať 57 ročného muža by bol pre na zlý sen . Toto by napríklad pre mňa nebolo .

cinda555
13. jún 2021

@lizzygrant 100 ľudí 200 chutí 😊

lizzygrant
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
eviann
13. jún 2021

Ja mam 39 a manzel ma cerstvych 51. Zalezi od toho, aky je teraz. To vsetko sa totiz v starsom veku znasobi. Moj nebol nikdy ne sex. Teraz vydrzi aj rok bez... A na mna poskuluju 25 rocni chalani. Bola by som asi omnoho stastnejsia s otolko mladsim, lebo som starostlivy, materinsky typ, nez s o dekadu starsim, pri ktorom sa menim na nadrzanu bestiu.
@tenerifka

21oktober
13. jún 2021

@eviann bohužiaľ to sú tie úskalia " starých chlapov ". Vekom v drvivej väčšine apetít u mužov klesá aj keď by boli predtým aktívni , a teda ak nie sú nejak extra aktíovni ako mladší bude to len horšie . V tom ti dávam za pravdu .

eviann
13. jún 2021

@21oktober Neviem, co robit. Mame 5 rocne dieta, tak sa neda vela vymyslat. Mam 80 rocneho ocka a ten nema problem...

21oktober
13. jún 2021

@eviann no asi tvoj otec je fakt výnimka ojedinelá , ale bežne 80 roční chlapi nesexujú. Popravde by som nechcela byť v tvojej koži a je mi ľúto čím prechádzaš. Ak tvoj muž nemá záujem riešiť situáciu , tak asi by som si to riešila po vlastnej línnii.

matkahelka
13. jún 2021

@eviann moj svokor ma 72 a sexuje. svokru to strasne otravuje, ale on je taky typ, co bude trtkat aj do stovky, ak bude zit. moj muz tesne pred 40 trtka prvu ligu, prosim boha nech zdedil apetit po otcovi 😃

autorka- teraz to je ok, ci bude o 10 rokov je otazne. ja ako 38 rocna si vedla seba 50rocneho predstavit neviem ani v tom najodvaznejsom sne. moja kolegyna sa aktualne rozvadza - ona chrumkava pestovana 50-nicka, co sa za nou otacaju 40rocni. doma ma 65 rocneho dochodcu, co ho bavi len telka. x-krat povedala, ze cim boli starsi, tym viac ten vekovy rozdiel bol citelnejsi, ze s nim prezila fajn zivot, ale ak by sa dal vratit cas spat, bola by s rovesnikom. a teraz sa tesi, ze si po rozvode nabali nejakeho 40rocneho, co ju po x rokoch poriadne pretiahne.

eviann
13. jún 2021

@matkahelka Drzim palce kolegyni! Super, ze sa odhodlala odist...

madeline1
13. jún 2021

Preco sa pytas na internete, ci vydrzi tvoj vztah a ci pridu problemy? Vies aky su ludia a ze ti napisu hocico... Tak ako existuje xy takych, ktorym vztah s vekovym rozdielom nevysiel, existuje aj xy, ktorym vysiel a este viac takych, ktory neskusili, ale myslia si. Hlavne ludia sa nedavaju dokopy koli vekovemu rozdielu a ani sa pren nerozchadzaju. Ty ho chces, tak s nim randi. Mas 22,nazor uz mas svoj, tak naco to tu pisat a pytat sa, co si kto mysli...ver,ze na sk stale vela ludi ta odsudi a uplne nezmyselne.

chrumka120
13. jún 2021

Ja som mala asi v tvojom veku približne takýto vekový rozdiel a veľmi mi to vtedy vadilo a aj tak to dopadlo...

zuziiiii
14. jún 2021

My máme 8 ročný rozdiel ja 34r a manzel 42r. Nedám ho za nič nesmierne si rozumieme a to sme spolu uz 7 rokov. Pred tým som mala vzťah o 4 roky rozdiel medzi nami a nefungovalo to. Podľa mňa to nie je o veku ....

att123
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
andrejka545
14. jún 2021

Pokiaľ si rozumiete, nevidím žiaden problém.