2 týždne po skončení nášho vzťahu sa vrátil k bývalej

egyptskamau
16. mar 2019

2 tyzdne po skonceni nasho vztahu sa vratil k byvalej, a citim sa vymenena, oklamana. je mi jasne, ze kazdy clovek ma slobodnu volu a moze si robit co chce, ale aj tak je mi z toho tazko. pocas celeho nasho vztahu mi tvrdil ake to tam bolo peklo, ako by sa k nej zivote nevratil...ma s nou 10 rocne dieta, a je o 16 rokov mladsi od nej. vstupili by ste 2krat do tej istej rieky?

dudos
16. mar 2019

@egyptskamau určite je veľmi ťažké porozumieť a hlavne sa vyrovnať s takýmito situáciami a pocitmi. Kto u vás navrhol rozchod? Ty či on? A zasa povedzme si pravdu. Kto chce kam, pomôžme mu tam. Si čerstvo po rozchode, pocity sa časom ustália a obrúsia sa hrany. Teraz sa zameraj sama na seba, daj si čas, vychutnávaj život, ak môžeš naplánuj si dovolenku s kamoškou. Užívaj život. On si vybral svoju cestu. Čas ukáže či bola správna. No ty už budeš inde.

pribinak
16. mar 2019

Dieta je silne puto.

egyptskamau
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
pribinak
16. mar 2019

@egyptskamau a naozaj to je vsetko tak ako ti porozprával? Vsetko co ti povedal je pravda?
Vies, mozno keby si pocula druhu stranu, tak by si sa dozvedela všeličo ine

cacianka
16. mar 2019

@egyptskamau masochista a závislák.chcel sa dať ničiť tak mu to dopraj.sam si vybral svoje šťastie

moonlight1210
16. mar 2019

@egyptskamau kedy pochopis, ze si zahadzovala cas s manipulatorom (vid svoje minule prispevky) a prestanes sa trapit, ci sa k tebe vrati?

Ludia ako on, vedia akurat krasne napodobnit city, ale my vsetci sme pre nich len objekty a prostriedky, ktore treba spravne pouzit, aby im bolo dobre.

Ty tam vidis lasku k byvalej, svoju zradu, krenkujes ako v telenovele a on vidi jednu vhodnu pouzitelnu babu a druhu vhodnu pouzitelnu (a kludne zachvilu tretiu, stvrtu).
A bud da tato, alebo druha.
Je mu fuk, co vase city. Hlavne, ze on nebude sam a bude po jeho.

Takze prestan uz dufat, ze oceni tvoje city, spamata sa, co v tebe stratil a vrati sa ti.
Ak sa vrati, tak preto, ze mas este stale pouzitelny potencial, ktory by sa dal z teba este vyzmykat, nez budes uplne psychicky vycucnuta a vhodna na odhodenie na smetisko dejin.

Bud rada, ze to s tebou lahko vzdal a nechal ta tak. Nevies si vazit, ako lahko si vyviazla.

saslavka73
16. mar 2019

Láska je láska. Nikdy nevieš.

janinah
16. mar 2019

Myslím,že od nej nikdy neodišiel...bud rada,že to tak dopadlo,že tu nepíšeš nechal ma tehotnú a vrátil sa....všetko zlé je na niečo dobré,u teba teraz to platí 100%ne.

veronika4495
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
deti95060810
16. mar 2019

nie, nevstúpila by som dva krát do tej istej rieky...raz som to skúsila a veľmi rýchlo som to oľutovala...
možno nemal kam ísť, tak sa vrátil k ex....či...

egyptskamau
autor
16. mar 2019

@deti95060810 byva sam, takze neostal na ulici aby bol nutey ist k nej

17juraj17
18. mar 2019

@egyptskamau Nechapem preco tyras samu seba. Rozisli ste sa. Je to slobodny clovek a moze chodit skym chce.

sylvia002111
18. mar 2019

@egyptskamau
ako dlho si s nim bola? Mas vlastne dieta? ktore ste spolu vychovavali?

larisalarisa
19. mar 2019

Chce to čas. Prebolí to.

sellycka13
26. mar 2019

@egyptskamau chce iba sex zdarma.....