29 ročná dcéra sa správa ako dieťa

27. jan 2022

Prajem dobrý deň.
Neviem či robím dobre, že pisem práve sem ale možno mi pomôžete. Mám 29 ročnú dcéru, býva 4 roky s priateľom. Za posledne dva, tri roky sa začína správať ako dieta. Neviem ako vám to mam vysvetliť. Z dňa ma možno 5,6 momentov, kedy sa správa ako dieta. Som z toho zhrozená. Vyzerá to už na diagnózu. Nikdy som sa s ňou o Tom nerozprávala, nechcem sa jej dotknúť. No niekedy sa správa ako 10 ročná. Nezažil niekto niečo podobne? Som ozaj zúfalá.

dskjhfdlkdjhl
27. jan 2022

Skus napisat, ake su to momenty, lebo z tohto, co si napisala, sa neda usudit absolutne nic.

evica17
27. jan 2022

Konkretizuj co podla teba znamena sprava sa ako dieta ? Moc tomu nerozumiem teda

ivkazba
27. jan 2022

Tak žije s priateľom alebo s tebou? Keď vieš, že niečo robí denne 5-6 krát. A čo je to správanie ako dieťa?

karhu
27. jan 2022

mozno sa k nej spravas ako k malemu decku, len reaguje

loliki
27. jan 2022

A aký je problém, čo sa Ti nepozdáva? Myslíš na drogy?

orangiiina
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
iwka_77
27. jan 2022

Neviem čo si pod tým detským správaním máme predstaviť. Fakt by bolo lepšie ak by ste aspoň jednu takú situáciu dopodrobnejšia opísala

kittykat22
27. jan 2022

A nebude to len vekovy rozdiel? Ty mas k 60.ke, ona ma nieco pod 30 a je dost mozne ze zije ovela uvolnenejsi a slobodnejsi zivot, a tebe to pride na liecbu. Viem si zivo predstavit, ze keby nejaky takmer 60.nik prisiel do korporatu a videl ako sa baba rozplace, ze nie je soya latte v kuchynke alebo chlapec krici ze pracovat po pracovnej dobe je zdieranie a on mal len hodinu na obed a pritom rozhadzuje rukami tak, ze pomaly zhodi kvety z police .... tak by si starsi konzervativnejsi clovek mohol prist ako v blazinci. Doba kedy sa vsetci spravali zodpovedne a dospelo je prec. Mladsie rocniky sa chcu viac bavit, mat viac zabavy a zit si veselo co to da.

zuzki1
27. jan 2022

No to aj mna zaujíma co vnimas detské správanie .
Lebo mne aj manželovi občas niekto povie že sme stále ako deti 😂 a to kvôli takej naivnej radosti z niektorých veci .
A normálne žijeme pracujeme mame vlastne deti aj bývanie , chodíme na dovolenky , mame kamaratov, dobre vychádzame s ludmi … že to vlastne nie je problem , aspoň z môjho pohladu

zuzki1
27. jan 2022

@kittykat22 😂 pravda pravduca

h2
27. jan 2022

Napíš konkrétne príklady, ako sa správa. Ja mám čoskoro 47 a občas sa tiež správam, ako dieťa. V aute si nahlas spievam infantilné pesničky s vlastným dementným textom, rozprávam sa s mačkami (to možno robia viacerí, ale ja si za nich aj odpovedám piskľavým hlasom), od syna sa nechám ukecať na hociakú blbosť, nehodnú môjho veku...

21oktober
27. jan 2022

@h2 🙂 stými mačkami , ja sa tak dementne rozprávam so svojimi psami , hlavne s tou 980 gramovou fenkou , ona je taká drobunká že to až zvádza hovoriť s ňou tak pošahane.

larisa
27. jan 2022

Nevieme čo tým myslíš. Čo take robí?

lesana25
27. jan 2022

Tak sa správa kopec ženských, názorná ukážka napr vedľa v diskusii kde sa slečinka sťažuje že jej študujúci frajer zarába málo

kiwi3
27. jan 2022

@h2 ja podobne, esteze mam takeho aj muza. uplne mi to vyhovuje a dokonca uprimne dufam, ze sa to nezmeni. moj otec inak detto, este aj na tobogany lozi s vnucatami a podobne somariny. clovek s takymto pristupom ma podla mna ovela vacsiu radost zo zivota

h2
27. jan 2022

@kiwi3 Bože, presne, tie tobogány! V živote by som na to nevliezla. Ale čo človek neurobí pre svoje dieťa. (Len tak mimochodom, mne to najprv na tobogáne nešlo, bola som strašne pomalá, nevedela som, čím to je. Ale potom som na to objavila špeciálnu fintu a už letím, ako blesk. Nechcem zachádzať do detailov, tak len prezradím, že som si ju sama pre seba nazvala "zarezávacia finta" 😂😂😂)

kvetinka75
27. jan 2022

@h2 podobne aj ja. V 30ke ma dcéra ukecala nech s nou idem na skákací hrad a pod. Teraz mám 47 a tiež sa nechám ukecať na všeličo.

kleopatra114
27. jan 2022

@kvetinka75 ja mám 35+ a sama volam dcéru , nech ide so mnou na ten skakaci hrad 😂

zuzanka.zuzu
27. jan 2022

😲 baby a vy ste si tie deti nerobili aby ste na tie tobogány a skákacie hrady moli chodiť bez hanby ako dospelé? však to je odmena za tie prebdené noci 😂 muži si to zase kompenzujú vláčikmi a hrami na PS 😀

h2
27. jan 2022

@zuzanka.zuzu Ja sa bojím, ako budem maskovať hru s plyšákmi, keď syn vyrastie a už sa nebudem môcť tváriť, že to ja len kvôli nemu. 😁

dskjhfdlkdjhl
27. jan 2022

@h2 ja som svojim detom urobila domcek pre babiky a v podstate to bolo preto, lebo som sa chcela pohrat s tou vyrobou. A deti to vedia😀

kvetinka75
27. jan 2022

@h2 podobne😆

kvetinka75
27. jan 2022

@kittykat22 to fakt kvoli latte?

kittykat22
27. jan 2022

@kvetinka75 jasne. Dalsi chalan povedal, ze on nebude programovat jednu vec, pretoze ho to stresuje. Mal v popisu prace, ze to bude robit a on normalne prisiel, ze to robit nechce a nebude a otocil sa na pate. Inak je to fajn chalan ale tak toto on nebude. To som bola tiez v soku a nevedela som co mam povedat. VYhodit ho nechces, nechat si ho v tom momente nechces 😀 A ano, mladi ludia ziju inak a maju ine poziadavky. Ale je to dobre, my sme sa dreli a firmy nas zneuzivali do kosti.

jaskolka
27. jan 2022

Akože ako sa správa ako dieťa? Pije z fľašky s cumlikom, hrá sa s bábikami, alebo dáva si plienky?
Alebo co konkrétne robí?

kellypiu
27. jan 2022

aky je realny problem vlastne? Lebo tak taketo situacie clovek zaziva podla mna z casu na cas a je to bezne. Velakrat aj 40 rocny clovek ma situaciu kedy sa zachova ako dieta, cize pokial to nejako nezasahuje do tvojho zivota tak by som sa s tym netrapila.

zuzanka.zuzu
27. jan 2022

@jaskolka keby si dávala plienky, pila z fľaše a dávala to na internet, tak je pekne v balíku, po tomto je dopyt 🙈😂 a minule som tiež čítala že jedna prdí do kamery a predáva tie zaprdené tangáče, tak tiež možno tip na biznis 😀

0kristina0
27. jan 2022

Toto musi byt vymyslena tema

mariejenka
27. jan 2022

Jezisi!! Co si o mne potom myslia také učiteľky z MŠ...🤣🤣 Ked vyberiem syna,ideme na chvíľu na kolotoč, pogulujem sa s nim,a zoskaceme spolu schody držiac sa za ruky😃😃...ze som trafená?to isto🤣

konikmodry111
27. jan 2022

@0kristina0 niekto sa zas nudí 🙈