Ako často vám manžel hovorí, že vás ľúbi?

23. dec 2020

Ako casto vam manzel vravi ze vas lubi? Nemyslim skutkami ze kupi napr kvety ale tym se vam to povie. Muz mi v poslednej dobe stale vravi ako ma miluje. Samozrejme ho lubim aj ja alenaposledy zo mna vyhrklo ci saco vystrojil ze furt mi vravi ako ma miluje atd atd

viikkki
23. dec 2020

Od začiatku nášho vzťahu sme spolu už 9 rokov každý deň niekoľko krát a vyznáva mi lásku aj iným spôsobom ❤️

miadi
23. dec 2020

Nie tak často aby mi to išlo na nervy. Tak normalne ako kedy. Urcite nie 5x za den.

jabuducanevesta
23. dec 2020

láska sa prejavuje aj tým, keď prídeš unavená z roboty a ti uvarí kávu alebo namastí chleba na večera, nemusí mi vypisovať sms alebo mi to zakaždým šuškať do uška, niekedy stačí, že niečo robím a malý kričí z vane, že dosť, tak ide po neho a nesedí na gauči pri TV a pive,,,

natalala
23. dec 2020

Hovorime si to kazdy den aj viac krat, sme spolu 6 rokov (2,5 manzelia)

ivetz
23. dec 2020

Nie slovami, ale konanim sa vyjadruje laska (zijeme v stastnom manzelstve viac ako 20 rokov). A my mame vlastne vyznanie: "ved vies". Stava sa aj to, ze mm zavola a povie iba tie dve slova...

veronikaszabova
23. dec 2020

Kazdy vecer, ked ideme spat

hederamonstera
23. dec 2020

asi kazdy den, kazdy den sa objimame, a vtedy bud ja alebo on povieme, ze ci som mu uz niekedy povedal/a, ze ma/ho lubi/m ;) to uz je taka nasa fraza 🙂 ale dokazujeme si to aj bez slov ;)

simsalabim
23. dec 2020

Chcela som povedat, ze mi to od zaciatku manzelstva pred cca 25 rokmi asi nepovedal, ale spomenula som si, ze pred par rokmi vo velmi vypatej situacii (trapila som sa pre nieco, co s nim nemalo nic spolocne) mi to povedal. Ale slova su iba slova... podla mna su dolezite ciny, nie slova. A podla jeho cinov viem, ze ma lubi. Ked chlap stale hovori, "lubim ta" pripada mi to ako klise z americkeho filmu....

valkyrka79
23. dec 2020

@simsalabim naprosto souhlasím...Stejně jako ty s manželem mám i já s tím mým už něco”odžito”a přesněji bych to nenapsala...Jsem vdaná 22 let a za ty roky mi nemusí říkat nic o lásce, on mi ji projevuje jinak...🙂

marcellka32
23. dec 2020

Nehovorí denne, ale denne to dokazuje činmi, robí nám raňajky (ja obedy), hra sa s deťmi aj keď sú už pubertaci, pomôže mi v domácnosti a večer drží za ruku pri tv (15 rokov manželia)

letfenixa
23. dec 2020

@valkyrka79 zas nezabudajme na tu často spomínané "5 jazykov lásky", niekto potrebuje slovo, iný činy, ďalší dotyky

valkyrka79
23. dec 2020

@letfenixa to máš pravdu...jen se ničím nesmí “plýtvat “jinak to ztrácí smysl...alespoň za mě...

tarinka155
23. dec 2020

moj mi nikdy nepovie ze ma lubi ,niekedy mi to velmi chyba ale zacinam si uz nato pomaly zvykat.

mitako
23. dec 2020

Sme spolu 22 rokov, z toho 18 manzelia. Hovori mi minimalne raz denne, ze ma lubi, ale aj keby mi to nepovedal, tak to clovek vyciti v malickostiach, ktore pre mna robi. Laska nie je len o slovnom vyjadreni, ako koho lubime, ale prave tie "malickosti", ktore pre seba navzajom robime robia lasku laskou 🙂

jabuducanevesta
23. dec 2020

ja mu hovorím - vieš o tom, že ma ľúbiš? a on sa zasmeje a povie, že vie 🙂 otočila som si to po svojom

lenka2710
23. dec 2020

Sme spolu 12 rokov, z toho 7 manželia a minimálne raz za deň, niekedy aj viackrát! Samozrejme to dokazuje aj činmi, blázni sa s deťmi, nachysta raňajky, niekedy navarí, vymýšľa spoločný program atď! Lepšieho muža a otca svojich detí som si nemohla želať 🥰

kubkovamama
23. dec 2020

Ak sa vidíme,tak každý deň,ale často sa obchádzame,tak zavola alebo napise z práce len to.Inak sa mi veľmi nepáči ak to niekto omiela x krát za deň,či už muži alebo ženy,príde mi to neúprimné a "blbé".A či tvoj niečo vyviedol,to musíš sama poznať,to asi každá žena tak nejak vycíti,že niečo nie je o.k.Moj má ešte také obdobia ak je pracovne úplne pohltený,že celé týždne je v tom tak si ma až tak nevšíma.🙂Potom keď prehrmia najťažšie zákazky a je viac doma oddýchnutý a spokojný,že si splnil cieľ,tak je pritulny,milunky,ľúbim ťa je potom viackrát za deň.Takze nemusí hneď chlap niečo vyviesť.Aj ja keď mám plnú hlavu starosti niekedy zabúdam byť na toho druhého milá a pozorna a venovať mu toľko koľko by som mala a vtedy mi vie povedať,že dlho som nepovedala či ho ľúbim.No on je citlivejší ako ja.

jasminet
23. dec 2020

@ivetz my máme "a ja teba tiež" 🙂