Manžel si neuvedomuje, že má doma poklad

kvetinarstvo
16. máj 2017

Baby som vydata 5 rokov, s manzelom mame 2 male deti...
Poradte ako docielit aby si manzel konecne uvedomil co ma doma, co pre neho robim a co pre mna znamena. Kazdy den mu hovorim ako ho lubim, snazim sa mu to aj casto dokazovat ale asi to nestaci...
Chcem len radu aby si ma manzel vazil, aby som mu chybala, aby na mna myslel ked pri nom nie som, ked sa vrati z prace aby sa usmieval ked ma zbada...a nie stale zachmureny, dolezity, nedotknutelny...uz som mu to aj hovorila ale marne...nechcem od vas dohady ale radu ako mu naznacit alebo ukazat ze rodina je najviac a ze manzelku nema odkaladat na poslednu kolaj pretoze aj ona potrebuje citit ze ju manzel lubi a ze pre neho naozaj vela znamen, skutky, ciny a nie len obcasne slova...
vdaka

lapalma
16. máj 2017

@kvetinarstvo - pre teba existuje jediná rada - prestaň sa snažiť a niečo mu dokazovať !
Daj na 1. miesto seba a deti a neobiehaj okolo neho 🙂

lilyianka
16. máj 2017

@kvetinarstvo no meviem co by som ti poradila...ja ani to vsetko co si vymenovala nerobim a muz si ma vazi....tesi sa na mna,vsade by bol najrafsej keby som sla s nim..
Mozno naozaj skus sa nesnazit 😉

majka99999
16. máj 2017

@kvetinarstvo asi len vymenit manzela 🙂

kvetinarstvo
autor
16. máj 2017

@majka99999 toto veru ze nechcem, lubim ho

kvetinarstvo
autor
16. máj 2017

@lapalma
manzel chodi na mesiac do zahranicia a 2 tyzdne je doma a aj tak to nefunguje, dost sa aj hadame ale vzdy fakt len pre hluposti...neviem si to vysvetlit ale asi si fakt nevieme vazit jeden druheho, vazit si to co mame a stale nam to je malo a potrebujeme viac, som z toho hrozne smutna...ked mi nezavola tak na druhy den sa ho pytam preco si mi nezavolal?a on povie lebo ani ty si mne nevolala...(ma 30 rokov!) rano ho musim doslova skriabat z postele (on by bol schopny spat kludne aj cely den) a ja vstavam spolu s detmi logicky a nikedy to je aj o 6 rano a on ledva vstane, potom cely den len stuka aky je unaveny, ze sa mu nic nechce........volam ho nech sa ide somnou a s detmi prejst a on ze nie lebo sa mu nechce, to je daleko...ale do 10 minut je zbaleny obleceny a ide na ryby...alebo sme doma a deti logicky skacu, kricia, hraju sa, no stale nieco, ako zive deti a on nevozny, povie Boze ja idem radsej von, idem radsej na ryby...alebo s detmi sa santi, stale ich bozkava, stiska, stekli, hra sa s nimi...a na mna ledva kukne s milym usmevom, ked ho objimem tak len stoji ako stlp a ani ma nestisne a ked mu poviem ze nech sa postiska tak povie ved ta stiiiskam a potom ma stisne :/ ked mu poviem ze mi chyba, ze chcem aby bol ku mne mily, usmiaty, spokojny...tak povie ze ho nemam rada taky aky je a ze mi je lepsie ked je v praci...ze mi vsetko vadi, ze len hundrem...je toho straaaaaaaasne vela

eludka
16. máj 2017

no, asi mas doma takeho chlapa a budes musiet sa naucit zit samostatnejsie, romanticka predstava, ze na teba bude mysliet, ked pri nom nie si, je len v romantickych filmoch, chlapi nemyslia na viac veci sucasne, oni prepinaju z jednej ulohy na druhu, nespominala si, aku ma pracu, mozno je pre neho prilis narocna a vycerpava ho, chlapi o problemoch casto nehovoria a riesia ich v sebe, mozeme sa tu iba dohadovat, do hlav vam nikto nevidi 🙂, ale mozno Ta nieco nakopne z tychto rad, a tiez staraj sa viac o seba a nevynucuj si city, casom uvidis na com si

janinah
16. máj 2017

začni sa správať ako on- dôležito,zachmúrene a hlavne nedotknuteľne...a uvidíš😉
nemusí sa o nič snažiť,keď má doma obežnicu,ktorá ho zbožňuje....

eludka
16. máj 2017

nech skusi zmenit pracu , tie mesacne nepritomnosti Vas velmi odcudzuju, on je v cudzom prostredi, nikoho blizkeho tam nema..., Ty mas deti a kopec povinnosti, nie je to dobre, zijete privelmi odlisne zivoty

loginexistuje
16. máj 2017

@kvetinarstvo asi sa nerad vracia domov je narobeny a este deti okolo hadava manzelka

emilia25
16. máj 2017

No tiez si myslim ze ked ho obskakujes a robis mu vsetko co na ociach vidis tak to ma opacny efekt.ale ked ho budes ignorovat urobis si sama program namalujes nahodis a nechas mu deti nech si ich uzije a odides neboj ako zpozornie.to bude kde si bola s kym si bola a ty bud zase zahadna neboj aj volat ti bude kazdy den.u nas to bolo normalne kazdy bozi den aj niekolko krat do dna ked bol mesiac v cr.a aj teraz ked ma prestavku robi v nasom meste na smeny a z rannej mi zavola aj z poobednej.

kvetinarstvo
autor
16. máj 2017

@janinah ale ked sa tak budem spravat ako on, tak potom to skonci tak ze uz ma vobec neobjime, nepobozka......uz som to skusala...potom som nevydrzala lebo mi to chybalo a po tyzdni som mu to vycitala ci mu to vobec nevadi ze sa vobec k sebe nemame a tak a on ze preco by mal on ked ja nic a celkovo on si stale mysli ze som zduta, urazena a neviem co a on vtedy absolutne nic neriesi, on nema problem odist z domu a nepovedat absolutne nic, lebo ho doma nic nerdzi moze si ist kedy chce kde chce...ja taku moznost nemam lebo mame 2 male deti a same ich doma nenecham...

kvetinarstvo
autor
16. máj 2017

@eludka to nejde...zmenit pracu. Ano je to pravda zijeme privelmi odlisne zivoty, ja som doma s 2 malymi deti, s velkym domom, so psami, s kopooooooou povinnosti ktore on nevidi ze ich robim, lebo vzdy je vsetko porobene...a on ma v praci klud, nikto ho nevyrusuje, robi si co chce, zidny vreskot deti, ziadna smutna vycitava zena...

kvetinarstvo
autor
16. máj 2017

@loginexistuje
@loginexistuje asi ano, asi sa nerad vraci domov :(

kvetinarstvo
autor
16. máj 2017

@emilia25 on na mna vooooooooobec neziarli, ja mozem cely den sediet na nete a absolutne ho netrapi co tam robim (ani ho nenapadne ze si tam mozem vypisovat s chlapmi) hocico ja neviem uz

sasa1983
16. máj 2017

@kvetinarstvo podľa mňa máš len 2 možnosti:
1. nenúkať sa mu a on to pochopí a schopí sa
2. nenúkať sa mu a on to odignoruje..

kvetinarstvo
autor
16. máj 2017

@sasa1983 podla mna to bude ta 2 moznost, mozem sa nenukat sa mu ale viem ze on to odignoruje

moni244
16. máj 2017

@kvetinarstvo prestat doma robit full servis a vyhosit vsetky romanticke knihy, lebo nie ty si ten poklad doma, ale narocna zena, co caka vysnivaneho muza podla knihy. Velky dom nie je dolezity, ale rodina ano. Naco vam je dom, ked v nom nezijete ako rodina?

yollanda
16. máj 2017

@kvetinarstvo milenka?

soldi
16. máj 2017

@kvetinarstvo bol niekedy taky, ako pises? Ze Ta obletoval, objimal na pockanie, hovoril Ti, ako mu chybas?

catherinah
16. máj 2017

Bol taky vzdy? Ci sa nejak vyrazejsie zmenil?

jonnie
16. máj 2017

@kvetinarstvo Zena musi byt nedostupna....naco by Ta dobyjal-ked to ma ako na tacke.
Odporucam zbalit sa a ist na ryby...alebo mu deti zbal a nech ide von s nimi....ale potom ho nekritizuj...hoci aj na 10 min.
No a jasne-ze ta nepritomnost vas vztah zabija.
este ma napadlo...nema niekoho ineho??

kvetinarstvo
autor
16. máj 2017

@yollanda to nie

gabriellka
16. máj 2017

@yollanda aj mňa to napadlo

kvetinarstvo
autor
16. máj 2017

@catherinah
@catherinah nezmenil sa výrazne ale on vlastne tvrdí že to aký je spôsobí jem ja sama mojimi vycitkami

kvetinarstvo
autor
16. máj 2017

@soldi
@soldi teraz keď sa pýtaš tak ani neviem

jeennyv
16. máj 2017

@kvetinarstvo v prvvych vetach nas odpoved..ty sa snazis, davas najavo, ukazuje aky je dolezity... chyba!!!!predpokladam ma full servis a bez snazenia...cize nic v zlom, ale ma na haku, ked aj ty napriek vsetkemu okolo neho poskakujes...to je typicky pripad, je to tak vo vela rodinach..jednoducho dovi servis, venovanie sa sebe a detom a hned si chlap spomenie co doma ma...

jonnie
16. máj 2017

@kvetinarstvo nevrtaj do neho...tym ho len odhanas od seba. Chlapi chcu mat svoj klud...zial...nie su tak stavani ako zeny. Viac by som mu davala deti-aby si k nim vytvoril aj vztah a ty sama zmizni niekam na chvilu a nemusis vsetko detailne referovat....musis byt nedostupna a nie sa mu vesat okolo krku neustale-lebo ho "zadusis" -aj vas vztah.

lienkafoj
16. máj 2017

@kvetinarstvo myslim, ze zije dva zivoty - mesiac v CR kde ma svoju priatelku a dva tyzdne u teba - a ty si bohuzial ta druha v jeho poradi .... namosureny, uteka na ryby ked je doma, ma v pazi ci si cely den na pc, ste mu na pritaz, on si potrebuje oddychnut a mat full servis, pohodlicko, a struhat formu, ze je manzel ... ... tolko moj nazor

kvetinarstvo
autor
16. máj 2017

@lienkafoj nemas pravdu...do zahraničia chodí s ocom,bývajú spolu v jednej izbe,sme v neustálom kontakte...toto nie

lienkafoj
16. máj 2017

@kvetinarstvo tak prepac, ... z toho co si popisala vyssie to uplne zapdalo do kontextu