Ako často vám muži hovoria, že vás ľúbia?

charlottte
9. sep 2012

Ahojte maminky, chcela by som sa spýtať ako často vám muži hovoria že vás lúbia...ten môj mi to sám od seba nepovie, teda povedal keď sa malý narodil a to už má teraz 10 mesiacov....ako cítim že všetko čo robí, robí pre nás, keď sa ku mne túli, keď ma len tak pleskne po zadku-to si myslím tiež , že je prejav lásky....ale nepovie mi ľúbim ťa.... 😠

barca25
20. sep 2012

@lauricka bol nauceny na volnost, festaky,koncerty a teraz opak...tak ale pri2 malych detoch aj ked mu ostane cas,(mne nie) :D ,ale zasa financie nedovoluju..musi vyckat..deti podrastu a mozme si uzivat:D

barca25
20. sep 2012

@lauricka ale vcera vecer,som ho nejak recami vyprovokovala aby ziarlil,myslela som to v srande a a nejak sme sa dostali k tomu ze povedal-stale nieco k tebe citim :DDDD som kukala ze dobre ma odrovnal.... ale potom z ostalticho a povedal-milujem ta stale ty trubka :DDDD (stale ziarli)a bol krasny vecer potom :D DD

lauricka
20. sep 2012

@barca25 tak to nevyzera tak blede, ked su deti male, je to fakt velka zataz, ale prejde to

chmurkaxy
20. sep 2012

moj kazdy jeden den, minimalne raz pred spanim.. ale na zaciatku nebol tak nauceny, bol dost nedotykovy typ, pokojne mi povedal, ze uz ma dost pusiniek a tak :D a zvykol si a teraz je taky mojkacik 🙂)

zelinka32
21. sep 2012

Mne to nehovorí manžel vôbec, teda občas to povie, vtedy keď to najmenej čakám🙂, mali sme debaty ohľadom toho, sme spolu 10 rokov a vedel mi to vysvetliť tak to akceptujem. Ale to že ma má rád cítim skoro každý deň, lebo všetko čo robí, robí pre nás, aj keď boli aj horúce chvíľky.

desszi
21. sep 2012

kazdy den 🙂

domin85
22. sep 2012

Nepotrebujem pocut slova "lubim ta", popalila som sa na cloveku co vedel rozpravat a nakoniec to boli naozaj len slova. Momentalne nepocuvam aka som milovana, ale citim to zo skutkov, z toho ako sa na mna priatel pozrie, z toho ako vieme robit kompromisy a riesit veci spolocne a to je pre mna ovela podstatnejsie..