Ako dosiahnuť priznanie pri nevere?

essinna
19. mar 2015

Ahojte , mm mi bol raz neverny a odhalila som to ... teraz po par rokov mam zase podozrenie ze ma podvadza s kolegynou , ale neviem ako ho donutit ho priznat sa... ide oto ze ju sem odvaza domov... naposledy mi klamal ze je este v praci ale nebol niesol ju domov a na druhy den som mu nasla fleky na spodnom pradle... na otazku preco mi klamal odpovedal , ze sa nechce so mnou hadat a ze vie ze mi dotycna osoba lezi v zaludku ... na spodne pradlo mi odpovedal ze si to doma spravil... ako nie som blba a neverím mu , ale ako dosiahnut aby mi povedal pravdu ... citim ze tam nieco je ... lebo mi aj povedal ze nechcel aby tak neskoro vecer cestovala... nie som hlupa viem ze daco tam je a potrebujem to zistit , aby som sa vedela zariadit . poradte mi .. pochybujem o tom ze je medzi nimi len kamaratsky vztah ..

sunshineka
19. mar 2015

@essinna toto som si aj ja vsimla pri prani,ze ma flaky,ale myslis,ze rovno nevera?

essinna
autor
19. mar 2015

@sunshineka no ved to ze neviem ale v ten den ju viezol domov a ked som mu volala tak mi povedal ze nemoze rozpravat a zlozil a potom sa mi priznal ze ju viezol ... vies tak preto mi je to cudne

moonlight1210
19. mar 2015

@essinna a ty si myslis, ze ked mu teraz dokazes, ze asi v nom rastie k nej cit, tak tu neveru zastavis?
tak bud tam uz nieco je, teda to v nieco viac prerastlo, alebo tam este len nieco chce byt a smola, toto mu nedokazes.

tvoj problem je, ze ho milujes. nechces, aby odisiel.
sice zuris a vidis na cerveno, takze ano, na flaku by si ho vyhodila. ale to len v tej chvili.
ty chces, aby sa k tebe vratil, ospravedlnil sa a zas miloval len teba.

nevernika neprerobis.
co ho moze nastartovat je, ze budes mat jeho neveru na haku. a s nadhladom pustis par vyjareni na adresu nevery. ze kazdy nevernik si naivne mysli, ze on je pre tu babu ten jediny. a ze v nom vidi poloboha, uzasneho chlapa. a mysli si, ze ona raz nezacne tiez vnimat jeho kilecka naviac, chlpaty zadok, ci nastupujucu plesinku. ze ho nevymeni za krajsi model, lebo ona moze. lebo nie su viazani.
semienko pochybnosti bude dalej pracovat aj samo.
a ked budes mat za kamosov aj chlapov, nielen baby. a obcas si zajdes s nejakym na koktail alebo kavu. najlepsie je, ked zauraduje nahoda a stane sa ti to viackrát po sebe s tym istym.
a doma obcas porozpravas, co pekne si o niektorom z nich myslis, cim ta zaujal, milo prekvapil. a co pekne povedal on tebe. ako ta napríklad pochvalil za uces, saty, zvladnutu ulohu matky, ...
nevernik obvykle podla seba sudi aj partnera. a predstava, ze by sa mu dialo to, co robi sam, je hnusna. staci nechat pracovat jeho fantaziu. nemusis robit nic zamerne, ani hrat divadlo. len byt sama sebou a spokojna. dat najavo, ze neverou by sa v tvojich ociach ponizil. on si kulisy vycaruje vo svojej fantazii sam a v krci bude on.

nuvaring
19. mar 2015

Nepotrebujes žiadne priznanie, sama vieš,že ta podvádza tak,ako 90% mužov,nič nove,normalka. Venuj sa sebe,deťom,ser na to.

magic08
19. mar 2015

@moonlight1210 super pises a suhlasim so vsetkym co pises, len podla mna, to plati, len v peipade, ze nevernik nechce zo vztahu odist. Ale ak uz nemiluje, tak to moze celu situaciu urychlit, ci sa mylim?

sunshineka
19. mar 2015

@essinna somar,tak naco potom dvihal mobil

essinna
autor
19. mar 2015

@sunshineka lebo vedel ze ked nedvihne bude pruser.

marina24
19. mar 2015

ako..ja voem,vážna je to téma,ale :DDDDDDDDD to špinavé spodne prádlo :DDDD je teda (rofl) nemôžem

ked sa ti nebude chcieť priznať,tak sa neprizná,to poznám..chlap sa NIKDY neprizná ..ale inak,šupa nápad,kontrolovať mu trenky :DDD

na_znamenie
19. mar 2015

@essinna Ahoj. Napr. ja som mal vzdy kopec kamosiek. Zenske nechapali, a niektore neskutocne ziarlili. Ale nikdy som nepodvadzal. Jednoducho so zenami sa da lepsie pokecat 🙂. Ak je vztah zdravy, nie je dovod na podvod. Ak uz podviedol uz je to ine. Otazka je ci to chces vediet. Co s tym spravis? Ci ho chces poslat prec, alebo chces s nim zostat?. Neviem, aky je dovod podvodu. Mozno mu dlhodobo nieco chyba, vtedy nie len muzi ale aj zeny mozu zlyhat. Mozno ste sa uz uplne odcudzili. Ak si ho chces nechat. Skor by som mu neukazoval slabost, ale spravil zrkadlo. Vyhrad si den v tyzdni a zacni robit aktivitu (napr.nejaky sport) s nejakych chalanom. Ci sa preberie. Teraz ta asi berie ako samozrejmost. Tazko radit nieco konkretne. Do hlbky vasho vztahu vidis iba ty.

liebling98
19. mar 2015

@essinna odviezť kolegyňu domov z práce podľa mňa nič neznamená. Považujem to za štandard. Takisto, ak Ti zdvihol, keď šoféroval, že sa nechcel vykecávať, ak nemal hands-free. A fľakom na slipoch pripisovať nejaký väčší význam nemá cenu. Je to fľak. Ty nemáš fľaky na nohavičkách?
Nehnevaj sa, ale mám pocit, akoby si priam chcela, aby Ti bol neverný. Myslím to tak, že aby si mohla povedať, že a just som mala pravdu ja.
Ako Ti tu už viaceré baby napísali, čo tým získaš, ak by to bola pravda? Čo to zmení? Takto sa len pred ním strápňuješ a svojim správaním ho k tej nevere môžeš dohnať.

moonlight1210
19. mar 2015

@magic08 ak to situaciu urychli, tak to moze byt na skodu len v tom pripade, ze este nemala pripravene zazemie na zivot osamote.
inak nie.

@marina24 ale no tak, marina. ty zas riesis tiez z vonkajsieho pohladu trochu absurdny problem s partnerom. a dobre vies, ako velmi mas s tym trampoty a ako ta to hneva a trapi. tak trochu uber z humoru.
kazdy riesime cosi. kazd yna svojom piesocku. a casto preto nevidime vec zo sirsieho pohladu.
ano, dokazy, ktore uviedla, su vysvetlitelne a nepresvedcive. ale u nej podla vsetkeho nadvazovali na dlhsiu dobu drobných zmien a naznakov, ktore im pridali na vahe.
ako tie tvoje nestastne sisky na dovolenke.
vytrhnute z kontextu to bola taka infantilita, ze az. ale u teba nadvazovali na dlhu seriu neprijemnosti. takze pre teba mali svoju zavažnost.

mateson
19. mar 2015

strašne sa mi páčia tie rady, že" zbal ho nech ide", vyhoď ho "apod. To si vážne myslíte, že neverného chlapa možete vyhodit z bytu či domu? Bavíme sa samozrejme o klasike tzn. sú manželia a byt či dom majú v BSM.

dzjanetta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
guinevre
19. mar 2015

@essinna Myslis si, ze ked je on neverny, ze automaticky on vypadne zo spolocneho domu? Vlastne, mate spolocny majetok? Vyhnat ho nemozes, ale mozes sa rozviest a vysporiadat majetok, tym padom mozno budes zit v mensom byte, ale podla mna nie je doleziet ci budes zit v menson byte alebo velkom dome, ked ti hlavne ide o to, ze nechces tolerovat neveru. Pokial nie si pripravena na rozvod, tak to ci je verny alebo neverny asi nemusis ani riesit. On je asi z tych chlapov co furt budu podvadzat, a pokial sa manzelka nedozvie je to fajn. Sissy27 ti dobre povedala, suhlasim.

oldman50plus
19. mar 2015

Čisto technicky ako chlap ti hovorím že fľaky na nohaviciach ako dôkaz nevery sú kravina. Z viacerých dôvodov je to technický nezmysel. Ak už po niečom fľaky zostanú tak po onanii, ale po styku ťažko. Ak aj by to robil bez kondomu tak je väčšina inde nie v nohaviciach a to málo čo zostane nezbadáš.

essinna
autor
19. mar 2015

@oldman50plus a po fajke ? a co si otom myslis ty teda ? nemam hladat za tym neveru ?

marina24
19. mar 2015

@moonlight1210 ale ved ja som to predsa nemyslela v zlom 🙂) ja som sa len fakt schuti zasmiala na tom,uprimne,že slipky mal špinavé :DDDDDD najprv som rozmýšľala, pri prvom prečíaní,že od čoho :DDDD ale potom som pochopila.asi ,čo myslela pani zakladateľka..nemyslela som to v zlom🙂a každý čosi riešime,ved budíš🙂 ale neviem pomocť zakladatelke,lebo sa mi nezdá,že dokaz nevey je ,ked ma trošku spermii na trenkách 🙂mohol sas spraviť aj sám

@essinna nikdy si neuvažovala nad tým,že mohol sa spraviť sám a spermia sa tak dostala na trenky ?ved aj to môže byť..síce no ..neviem..ale naozaj čisto teoreticky,sa mi to nezdáááá,lebo chlapovinikdy neostanú na trenkách spermie,aj ked sa spraví,to už teda neviem koľko toho by ešte potom muselo z neho vytiecť :D

nika83k
19. mar 2015

@essinna to co si nasla na spodkach isto nemusi byt z nevery,chlapi su uz raz takí.Ak su vzrusení a nemaju na blizku svoju milu,ktorá ich v danej situacii uspokoji jednoducho z nich vytecie tzv,kvapka stastia.To by si hadam mohla vediet,je to prvotný ejakulat,pred .....Mozno pocas dna mal slabu chvilku a bolo,pokial tam nebolo toho mnozstvo....Hlavne klud a hlavne rozhovor pred unahleným rozhodnutim....

essinna
autor
19. mar 2015

@marina24
@nika83k baby ja viem , len mne bolo divne ze ju v ten vecer viezol domov a klamal mi ze nie a az potom sa priznal ze ju viezol... a ked som sa pytala ze preco klamal tak vraj preto aby som nehystercila.. tak ja neviem , bud som , debil alebo dlho doma... ako ziaden priamy dokaz nemam to je pravda.

nika83k
19. mar 2015

@essinna vsak mozno,pre klud rodiny ak vie,ze si ziarliva a po tom co ste presli.Povedz mu na rovinu,ze ta to nasiera,ze vozi inu domov,ze ti to vadi,ze pokial by ti na nom nezalezalo tak by si nemala podozrenie,ak je rozumny a zalezi jemu na tebe tak pochopi a neda si rodinu rozvratit!!!

misaha
19. mar 2015

je ta kolegina vidata?..ak ano tak by om to riešila cez jej priatela..že si neželam aby ju vozil domov...som zvedava či ma aj o teba aku starost

mala_hobitka
19. mar 2015

@essinna Ako chlapik ma riadne gule. Vozit kolegynu domov - a pravidelne - by som svojmu chlapovi netolerovala a to mu doverujem ale proste sa to nehodi. Jemu by sa tiez nepacilo keby mna kolega vozil domov. A hlavne ten tvoj ma na rovasi a toto "vozenie a starostlivost o kolegynu" hranici s provokaciou.
Bez ohladu na to ze klamat a zlozit telefon lebo vezie kolegynu je dost cez ciaru. Mohol povedat "ahoj laska veziem XY domov, za pol hodku sa vidime. Lubim ta." Ale on sa zachoval opacne - akoze rusis. No pekne.

sunshineka
19. mar 2015

@essinna no a teraz si si sama odpovedala.zrejme si riadna stihacka.chapem ta,ak ta uz raz podviedol...ale ak si mu odpustila a rozhodla si sa zotrvat s nim vo vztahu,tak by si sa mala spamatat,lebo vecnym upodozrievanim ho dozenies do postele inej.mne by strasne vadilo,keby ma chlap vkuse kontroloval a podozrieval.nehladaj neveru vo vsetkom a mysli na seba,takto sa utrapis a vyjdes z toho ako truba nielen pred nim,ale aj pred okolim.razne mu zakaz vozit kolegynu a co ze je vecer?ona nema partnera,ktory ju zvezie?a keby tam nebol tvoj chlap,tak by nocovala v robote,lebo nema ako ist?a mozno fakt len nevinne vozi kolegynu a nic tam nie je.ja mam kolegu,ktory sa mi pred zenou ani nepozdravi.mohol by ma vozit,lebo mame rovnaku trasu,ale nemoze,lebo zena by taky cirkus narobila,ze az.

nezabudka1410
19. mar 2015

Čo by som spravila ja? Trošku by som sa skľudnila. (vyrovnať sa s podvádzaním nedá, preto nevravím, aby si sa s tým zmierila. Iba sa trošku skľudni.) Iba naoko. A začala by som pátrať. Fakty sú podstatné.
On sa nikdy neprizná. Nikdy. Môj manžel tiež prekrúcal (nešlo síce o neveru, ale bolo to pre mňa dôležité). A tváril sa, že o ničom nevie. A zatĺkal. Do očí sa mi pozeral. A klamal. A klamal. Vedela som , že klame.
Tak som čakala, kedy to príde. Kedy príde priznanie. Snažila som sa, všemožne..... a použila som aj takú zúfalosť: "Prisahaj na zdravie našich detííí". Vtedy mlčal. Ale aj tak sa nepriznal. Zozbierala som však dôkazy. A potom už klamať nemohol.
Muži sa nerpiznajú. Oni sa naozaj riadia zatĺkať, zatĺkať, zatĺkať.
Kašli na neho. Ja som párkrát odišla z domu, že dovi..... a neprišla som do 11.00 večer. Nebola som s nikým, len tak , išla som na kávu, .....každý večer som si urobila pohodu (vnútorne ma išlo roztrhnúť, trápilo ma to, zožieralo), otvorila som si vínko so syrom,.... dbala som na to, aby som bola vždy k svetu, vyhodila som všetky dlhé nočné košele, kúpila trošku obtiahnutejšie košieľky,..... a medzitým som pátrala..... trvalo mi to dva mesiace. Zažívala som muky. Naoko však nie. V sobotu som odchádzala po dohode, nepovediac kam idem......trvala som na tom, aby sa trošku zapojil do pomoci s deťmi,....... pomohlo to.
A jeho kolegyňa? Som dosť temperamentná.
Essina, pravidlá manželstva nie sú nikde napísané. Som však presvedčená, že existujú. A určite tam nepatrí vyvážanie kolegyne z práce domov !!!! Je to neprípustné. A keď to Tvoj " somár" neviem, treba mu to pripomenút.....a tá kolegyňka, čo je zač? Nemá manžela? Nevie, čo sa patri????? Tej by som to tiež nedarovala..........

nezabudka1410
19. mar 2015

@sissy27 Odchádzať? Načo? A prísť o výhody manželky? Nech sa trasie tá druhá!!!! Len pekne ostaň. A ži!!!! Peniaze predsa potrebuješ !!!! Ak máte deti, aj tie!!!!

nezabudka1410
19. mar 2015

@essinna Keď sa bojí tá krava, nech nevolá ženatého chlapa. Nech si zavolá frajera,........ určite sa ho nevzdávaj !!!! A určite to neprerastie v niečo väčšie..... len nefňukaj. Aj keby išlo o neveru !!!!! Trošku sa vzchop a hneď zajtra mu nechaj malého a choď na wellness. Určite si choď niečo kúpiť. Prevetraj mu kreditku. Len ho nepros !!!! Muži sú takí čudní, že ich viac priťahujú mrchy !!!!!

sissy27
19. mar 2015

@nezabudka1410 aké výhody prináša manželstvo, keď manžel svoju energiu, čas aj peniaze investuje do milenky? 😀 😀 😀 to mi prosím ťa vysvetli...ozaj prať oprdené trenky, chystať teplú večeru a čakať, kým sa vráti s prázdnymi gulami od nejakej kefy je výhoda? 😀 😀 😀 ale ano, chápem, že sú ženy, ktoré nemajú na viac ako byť na niekom závislé aj za cenu toho, že zabudnú na svoju hrdosť a prekusnú všetko, len nech majú strechu nad hlavou a jedlo na tanieri...ale ja na toto odkázaná nie som 😉 som sebestačná a chlapov je dosť na svete, buď budem preňho jediná alebo s ním nebudem 😉 tiež môžem svoju energiu a čas venovať niekomu, kto si to zaslúži 😉

timea7
20. mar 2015

@nezabudka1410 to nie sú výhody manželstva! To je zúfalstvo ženy, ktorá má strach, že bez manžela to finančne nezvládne, nič iné.

essinna
autor
20. mar 2015

@nezabudka1410 ma manzela len im to neklape a nsno mas pravdu , a velmi dakujem z tie slova.

essinna
autor
20. mar 2015

@timea7
@sissy27 vyhody nie ale to ze sa zacat zaujimat viac o seba a vyckat. ja to nemam na 100 % potvrdene ale mam citak , neviem ci je to tym ze som uz dlho doma alebo co ale viem ze ked nieco je tak na to pridem a vtedy to bude to posledne ...