Ako nazývate vašich chlapov, ktorí sú rozvedení?

11. dec 2022

Priateľ je rozvedený už dlhšiu dobu, bývam unho a máme spolu aj dieťa a ako náhle ho nazvem či pred mojou rodinou alebo niečím iným že môj kamoš tak chytá nervy 🙈😂 Nechápem prečo mu to vadí 🙂 Však nieje to to isté či priateľ alebo kamoš?Ako nazývate vašich chlapov ktorý sú rozvedeny?

pribinak
11. dec 2022

Toto čo ste si, či kamosi, frajeri či partneri bolo vhodne si vydiskutovať ešte predtým ako ste si urobili dieťa

Teraz by bolo najvhodnejšie ho nazývať: otec môjho dieťaťa

autor
11. dec 2022

@pribinak On má nazýva priateľkou lenže ja to beriem ako že som kamoška Však to je to isté nie?😀A mne to nevadí neviem prečo je u áno a keď som sa ho spýtala tak mi povedal že kamošov budem mať ešte po ňom pri takomto tempe 🤔😀

lindous
11. dec 2022

Či je rozvedený alebo nerozvedený je podľa mňa úplne jedno, ide o tom v akom vzťahu je s tebou a ak som dobre pochopila, je to normálny partnerský vzťah a teda v tom prípade to určite nie je len tvoj kamoš 😅 že mal pred tým manželku je úplne nepodstatné ... neviem si predstaviť, že by ma partner predstavoval ako svoju kamarátku alebo ja jeho ako kamaráta ... tých mám veľa, on je len jeden

jabadabadu
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
diewcatqoo
11. dec 2022

Neviem no.. je normalne robit si dieta s kamosom?

petamich
11. dec 2022

ze kamos 😂😂 keby ma moj manzel (partner) po rokoch vztahu, ked sme este neboli svoji nazve kamoskou, tak si asi potukam po cele

tak snad ste partneri, ked spolu zijete a mate spolu dieta, kamosov mam asi "50" ale so ziadnym nezijem a nespim 🤷‍♀️ a aj ked mas nazor aky mas, ked vies, ze mu to vadi, tak preco ho tak volas? ty asi nebudes najohladuplnejsia partnerka

veronikaszabova
11. dec 2022

No neviem... Ja som si so ziadnym "kamosom" dieta neurobila...

A ano, vadili by mi, keby o mne muz vravel ako o "kamoske"

valeriakadarova
11. dec 2022

Pretože väčsina ľudí nebýva a ani nemá dieťa s kamošom... Priateľ/partner by bol vhodný názov pre tvojho chlapa podľa môjho skromného názoru 🙂

koniarova
11. dec 2022

Máš dieťa s kamošom? Snáď partner, druh, otec dieťaťa...

autor
11. dec 2022

@lindous V mojich predošlých krátkodobých vzťahoch som každého vedela predstaviť ako svojho kamaráta 🙂 Tak neviem možno to mám pomýlené ale priateľ je len opačne slovo kamaráta 🙈 Však to je to isté..Ale však mi aj je veľmi dobrým kamošom-kamoškou 🙂

nazormuza
11. dec 2022

Ano, mas to pomylene.

autor
11. dec 2022

@nazormuza Neviem prečo ale akosi mi nepasuje slovo priateľ alebo druh..Čudné pre mňa

dzulli1980
11. dec 2022

Sa spamätáš, keď mu prdnú nervy a nechá Ťa ... už taká hustá nebudeš ... veď kamoši odchádzajú a prichádzajú, je to úplne OK ... takže bude úplne OK, keď Ťa nechá ... prepáč, muža, s ktorým mám dieťa, muža, u ktorého bývam, by som teda kamošom nenazvala ... partner je kus viac ...

ukulela
11. dec 2022

Ano, mas to pomylene. Kamosov mam v praci, v partii, ale otec mojho dietata je moj partner. Ze si s nim rozumies aj ako s kamosom je ok, ale s inymi kamosmi snad nespis, nebyvas, nemas deti.

lindous
11. dec 2022

Ja to vnímam ako pri akademických tituloch 😅 keď je niekto docent, je aj magistrom/inžinierom, ale oslovuješ ho tým najvyšším dosiahnutým titulom...takže áno, môj partner je pre mňa najlepším kamarátom, ale to že je partner je viac, keby som ho volala kamošom, tak ho dám o úroveň nižšie, nie sú to synonymá... ale teda dobre, môžeš to vnímať inak, podstatné je však to, že vieš že mu to vadí a preto by si to nemala robiť, nechce od teba tak veľa...

viestta
11. dec 2022

tak ho volaj Moj darhy, hovor o nom ako o svojom drahom a mas vyriesene.
Kamos je nieco ine ako chlap, s ktorym byvam, spavam a mam dieta. S kamosom idem na kavu, turu ale urcite s nim nezdielam postel. Ked uz s nim zdielam postel, posunul sa do kategorie priatel. Ked uz s nim mam dieta, tak je to prinajmensom partner.

autor
11. dec 2022

@dzulli1980 Na začiatku nášho vzťahu navrhol že budeme kamoši tak som súhlasila a aj sme sa nimi stali 🙂

ukulela
11. dec 2022

Tak mu hovor moj muz, moj fero,.... kd ti partner do ust nelezie. Alebo moj stary.

viestta
11. dec 2022

@ukulela moj stary bude uplne najlepsie 😀

autor
11. dec 2022

@ukulela Výstižne 🙈 Pretože ho nazývam aj Starký a to sa mu taktiež nepáči

nazormuza
11. dec 2022

Preco si teda v prispevku napisala hned ako prve slovo priatel 🙂 este napis ze mu namiesto milujem ta vravis mam ta rada 🙂

autor
11. dec 2022

@nazormuza 🙈 Presné tak .... Slovo milujem som ešte nikomu nepovedala a ani nik mne 😀 Áno hovorím tak ako si napísal

ukulela
11. dec 2022

Pucuvaj, ako on vola teba? Lebo moj stary je drsne a sarkasticke, ale teda pre niekoho akceptovatelne. no starky je aj urazlive. Kolko je medzi vami rokov?

ukulela
11. dec 2022

... a teda zijes u neho, mate dieta. A ty ho predstavis ako kamosa, to vyzera akoby ste neboli ani partneri, akoby si mohla mat hovikedy ineho chlapa... ty to vobec nevidis, co mu prekaza? Mozno si recesistka, no ked nie je pochopenie na druhej strane, je to zle.

autor
11. dec 2022

@ukulela Nazýva má mojím menom väčšinou 🙂A vekový rozdiely ufff mne je 33 a jemu 45

h2
11. dec 2022

Ak ho pred rodinou nazývaš kamošom, vôbec sa nečudujem, že sa mu to nepáči. Ja nie som vydatá, 18 rokov žijem s otcom svojho dieťaťa, ktorý je rozvedený. Pred rodinou a celkovo, všetkými známymi ho volám, alebo o ňom hovorím jeho krstným menom. Pred cudzími, alebo aj tu, na koníku, keď o ňom píšem, používam výraz " môj muž", prípadne zriedkavejšie "môj chlap".

ukulela
11. dec 2022

@h2 aj ja tak. Moj fero, moj muz,... ak je nejaka oficialita, tak partner. S kamosom by som si dve deti neusulala a dom nestavala. Sused, co sme od neho kupovali pozemok, nevedel pouzit partnerka, tak ma nazval raz spolubyvajucou 😄😄😄 nemyslel to v zlom a ja mam vtipnu spomienku.

autor
11. dec 2022

@h2 Šla aomk nemu na skúšku bývať keďže máme spolu aj dieťa..🙂Nikoho som nenazyvala priateľ alebo môj dráhy taký fantastický neboli aby som ich tak nazývali (minulosť)🙈 Takže neviem no nejde mi nazývať inak ako oslovenie môj kamoško najlepší na svete

777januska777
11. dec 2022

Tak trenuj pred zrkadlom. Máš muža a s ním dieta, tak trošku pracuj na sebe.

gladys_07
11. dec 2022

Na skusku byvat lebo mate dieta? Ved ano, za pokus nic nedas. Dzizs krajst