Ako oživiť iskru v manželstve?

simonka1789
22. jún 2019

Manzelstvo trva 7 rokov...3 deti...citim sa v momentalne tak nijako, smutno, nepochopena a hlavne osamela...
Uz pomaly ziadny bozk, objatie, pekne slova, sms, prekvapenie...nic...😕 akoby ta iskra vyhasla uplne...
Chcem ju znova rozduchat a citit sa milovana, ziadana, stastna a usmiata...takto som smutna, frustrovana...
Rady?
Dakujem

arcticcode
22. jún 2019

@simonka1789 prid s prekvapenim ty?

simonka1789
autor
22. jún 2019

@arcticcode akym? Hm

arcticcode
22. jún 2019

@simonka1789 nooo... Musis vediet, co tvojho muza prekvapi... Pre mna moja zena pripravuje milion prekvaoeni a ja milion pre nu. Urobi mi nejaku specialitu (jedlo), pripravi nejaky program, alebo potom su tie v sexualnej oblasti 😀 hocicim sa da prekvapit clovek. Ak tvoj muz o niecom basni, nuz ho tym prekvap. Ja som basnil o strelnici a na narodky som dostal poukazku. Potesil som sa jak nikdy

mamkababkajanka
22. jún 2019

@simonka1789 no u nas to bolo rovnako. Myslim ze pomohol rozhovor

jana_eyre_2
22. jún 2019

a rozpravali ste sa o tom?

kikaaa444
22. jún 2019

@simonka1789 ahoj podobný problém som riešila nedávno. Síce vydatá nie som ale presne toto ma trápilo . V podstate vzťah v poriadku žiadne vážne problémy či hádky len presne tieto veci mi chýbali. Nastal stereotyp a mala som pocit že sme spolubyvajuci . Tak som pozvala drahého na rande a všetko sme si povedali čo vadí mne čo jemu atd . Dohodli sme sa že každú nedeľu si niekde vyrazime len by dvaja bud výlet alebo večera užívať si jeden druhého . Zatiaľ to pomáha citim sa fajn a opäť mám pocit že žijeme a nie len robota a domácnosť 🙂

mimiqa
22. jún 2019

Zavolaj mu ty..napis mu ty..dojde pusu podaj veceru ....objim ho zo zadu....navrni vylet...cez vikend vecer vinko....pritul sa..ze ti chyba..chybaju ti jeho pery....no u mna toto zabera...a ze uplne 🤪ja necakam nanho...urobim to sama...on sa prida ked nie..bohuzial mu nestojim za to

tosomja
22. jún 2019

Odloz deti, zober ho na prechadzku, alebo chodte kde ste sa spoznali, slebo mu urob masaz, pobozkaj ho, pohladkaj,podrazdi. Preco cakas, ze sa zdohada on? Aj muzi cakaju , ze sa peeberieme a trosku sa budeme zaujimat aj o nich,nie len o zehlicku a deti. Bude sa sprchovat, vkradni sa k nemu. Ak nepomaha, ...tak rozhovor.

lija22
22. jún 2019

co si uz vyskusala? daj

katarinahar
23. jún 2019

Nám veľmi pomáha to, že máme jeden deň v týždni kedy si robíme spoločný program, teda keď sme nemali syna mali sme každú stredu nejakú večeru, kino a podobne... Teraz keď máme syna tak sme to znova obnovili ale v tom smere, že sme doma, otvoríme si fľašu vína, k tomu dobrý syr a olivy a keď malý zaspí ideme na balkón... Bez telky, bez mobilov.. A je to super lebo sa veľa porozprávame, niekedy nám víno stupne do hlavy a potom je tam aj ako keby taka iná vášeň a je to super..

barborka2014
23. jún 2019

Ahojte. Dlho som váhala ci sem napísať...
Z manželom sme spolu 11 rokov, 8 r. manželia. Mame 4,5r syna.
Už som sa sním aj veľa krát rozprávala, aby nebol taký uzatvorený, totiž v poslednom období strašne všetko preziva🙈🙈 tzv. Vôbec nežije robota, doma..... A ja sa cítim úplne odstrcena. Už aj synovi sa toľko nevenuje ako pred tím. A o sexe radšej ani nehovorím.
Ja mam pocit ze sa už pomaličky ani nemáme o com rozprávať 🙈🙈.

ina7
24. jún 2019

@simonka1789 toto co ti napisem sa aj ja len ucim. V prvom rade to ci si stastna vesela spokojna zalezi od teba, od nikoho ineho. Ked mas deti a si stale doma, tak si asi vyhorena. Maj sa trochu rada, rob si dobre radosti, ak sa neda z domu ist tak pozvi kamosku n akavu, daj si vonu do kupela, co ja viem co tebe robi dobre na dusi. Proste snaz sa sama spravit si krasny den, byt pozitivne naladena. Nikto iny nie je zodpovedny za to ako sa tt citis, len ty sama. Ked budes sama ziarit ako slniecko, ver tomu ze manzel sa prida. Lebo unavena a frustrovana manzelka este ziadneho manzela neinspirovala k heroickym vykonom zalubenca prvy mesiac vo vztahu

indu
24. jún 2019

Tak toto je aj u nás, rozhovor nepomáha, už zaznelo aj slovo rozvod

1d
24. jún 2019

základ akejkoľvek iskry je dobre sa vyspať, teda byť oddýchnutí a tešiť sa zo života, treba investovať aj do oddychu a pohody, neblbnite s rozvodom

zeytin
24. jún 2019

@tosomja
@kikaaa444.. ze odloz deti, kino, prechadzka... Baby a kam odlozite tie deti? Poradte mi...

ivankatal
24. jún 2019

@zeytin ja by som aj mala kam,ale zo zásady neodkladám. U nás máme čas jeden na druhého vždy až keď syn zaspí alebo "randíme" aj s ním 🙂 spoločná večera niekde mimo domu a wellness s drobcom síce nie je romantika ako kedysi ,ale aj to je super 😄

zeytin
24. jún 2019

@ivankatal ano, aj my tak... Na vyrocie svadby nam zobralibdeti svokrovci... Len my mame tie deti tri, je to trichu komplikovane, ale niekedy by som prijala aj chvilku osamote... Ked sme nemali najmensieho, tak sme si niekedy s muzom zibrali dovolenku v praci, deti zaviezli do skoly/skolky a mali cely den jeden pre druheho. Bolo to uzasne.

ivec16
26. feb 2023

@zeytin to iste ma napadlo, tiez nemame kam odkladat… 1500 km od rodiny zijeme