Aký je podľa vás ideálny vekový rozdiel medzi partnermi?

28. aug 2021

Aky je podla Vas idealny vekovy rozdiel medzi partnermi ?

klarissa25
28. aug 2021

Ideálny vekový rozdiel neexistuje..

mauduska
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
0silvia0
29. aug 2021

zalezi od mnohych okolnosti, preferencii, od konkretnych dvoch jedincov atd.

michaela789
29. aug 2021

Trochu hlúpa otázka, sorry. Alebo skôr nedotiahnutá.
Ak 20 ročný chodí so 14 ročnou, je to divné. Ale ak chodí 26 ročný s 20 ročnou, hneď je to prijateľnejšie. A stále je rozdiel rovnaký - 6 rokov. Takže ako sa dá na takú otázku vôbec odpovedať? Závisí to od okolností.....

ibanina
29. aug 2021

😉 keď som mala 30 konečne som stretla kamarátovho mladšieho brata o ktorom nám celé roky rozprával... akurát mal 20rokov. Sme spolu 14 rokov, manželia, dve spoločné deti....a je nám spolu nádherne. Neverím na ideálny vek - mama mala dvoch mužov, o pár rokov starších a je dva krát rozvedená. Je to o správnom výbere partnera, o kompromisoch, komunikácii a pravidelnom sexe. Takže aj scenár - žena o 10 rokov - staršia môže fungovať. Náš funguje a verím, že bude navždy 😍

0silvia0
29. aug 2021

@ibanina my to tak mame opacne, muz je o 11 rokov starsi a tiez to funguje, tento rok sme oslavili 20. vyrocie svadby😍
Cize ako pises, ze to o tom, ako si dvaja sadnu

simona92101
29. aug 2021

@ibanina moj muz je odomna o 7 r mladsi,ja mam 35.cudzi clovek nerozozna ze som starsia,vyzerame ako rovesnici.rodina s tym mala zo zaciatku problem ale ked videli ze si rozumieme,prestali to riesit.manzel je mentalne starsi ako jeho rovesnici,cize som vek nikdy neriesila.vsetko je to o tom ako si pár sadne

brita7777
29. aug 2021

Aky len chces 😉

savanna
29. aug 2021

Podla mna idealne je, ked je muz mladsi. Muzi statisticky ovela skor zomieraju a potom sa to na stare kolena aspon vyrovna a zena nemusi zostat dlho po muzovej smrti sama 😁 Ano, velmi pragmaticky nazor, ale je to skratka realita zivota.