Berie ma len ako sestru - kamarátku, nepriťahujem ho

miapia
11. máj 2013

cawte baby, nevem ako zacat ale uz dlho sa trapim a obavam sa ze z toho sa mi zacali aj zdravotne problemy(gynekologicke...) Uz skoro tri roky som vo vztahu, posledny rok sa da povedat, ze nefunkcny. mam 26 rokov a za sebou jeden stroskotany vazny vztah. Spoznala som ho prostrednictvom rovnakej zaluby, som vasniva turistka a fotografka a on tiez. V mojich ociach proste dokonaly chlap, nepije, nefajci, neflaka sa po krcmach, spotruje, mame rovnake nazory na svet, politiku, vyznanie...da si na svoj vyzor zalezat, ma rad prirodu, fotograf. problem je vsak v tom, ze sa zalubim vzdy do typu- macho alias alfa samec. Vysportovany. Idem sama proti sebe ja to viem, ale dobri, chudsi a romanticki chlapi ma nikdy nepritahovali. ked sme sa spoznali, vsetko bolo krasne , proste klise, nevedel sa ma nabazit, spavali sme spolu atd, bola som vraj jeho muzou...chodili sme spolu na dlhe tury prirodou , spoznavali krasy slovenska. hrady, podujatia, vysoke tatry...konecne som spoznala muza, ktory bol aj pre mna velmi sexi a mal aj spolocne zaujmy ako ja, bol iny ako ostatny, netrvalo vsak dlho a zamilovala som sa do neho. predstavil ma aj svojej rodine, predo mnou mal len dva vazne vztahy- ale tie boli vraj len o sexe, preto sa rozpadli....bola som rada, ze mam pri sebe muza s ktorym chcem ostat, podvedomie mi vravelo ze ma ochrani...co ma zacalo rozculovat, ze sa paci strasne vela zenam a on sa mi priznal ze jeho minulost je taka ze je , ze ma rad zeny a je proste kurevnik...ostala som s nim aj presto, vedela som ze ma ma rad len ako sestru, ale je mu so mnou velmi dobre napriklad v prirode atd...posledny rok a pol sme spolu nic intimne nemali, ja som zacala ziarlit, on denno denne flirtoval s babami na nete....viac krat mi povedal, ze proste niesom jeho typ(ma rad opalene tmavsie nizsie brunetky, ja som vysoka blondska a podobne dristy...) proste chemia zrazu uplne vyprsala a nic ku mne neciti, nelubi ma, prestal ku mne chodit stretavat sa s mojou rodinou...ja som ani nevem ako s nim ostala este jeden rok, myslela som si , ze sa este zalubi, chodili sme nadalej na uzasne tury a vedeli sme sa cele hodiny rozpravat, vraj taku babu ako ja nestretol.... ja som bola zalubena viac a viac , vraj sa snazil aj on, ale marne, nic ku mne neciti.... a dnes mi povedal, ze si ma nesmierne vazi ako cloveka, vela som mu pomohla , vypocula ho, ale ze ma proste berie len ako sestru , nie sexualny objekt a on hlada zenu, pri ktorej sa mu rozbucha srdce, co ma rozosmialo, pretoze viem, ze on svojou povahou alias ,,kurevnik" nieje schopny dlhodobeho vztahu...s jeho byvalymi ho spajal len sex, aj to trvalo kratko.... Ja som s nim bola takmer tri roky, ale citim sa nestastna a nestasny je aj on. snazim sa zabudnut na vsetky krasne chvile, ale nejde to, presli sme spolu cele vychodne slovesnko a kazdy kopec, hora mi ho pripomina...nevem co mam robit, opustit ho a byt radsej bolestne sama, alebo ostat v nefukcnom vztahu, kde nas spajaju len rovnake nazory, zaujmy a zaluby?? ☹ posledny rok mam strasne zdravotne problemy, zacala som nenavidiet svoje telo, ked so mnou odmietol spavat a prestala som ho ,,pritahovat" mam gynekologicke problemy, reumaticke bolesti , silne depresie. Viem na 100% ze podobneho muza nestretnem 😒 , obaja mame vysoku skolu, milovala som jeho istu charizmu, siroky prehlad v umeni, historii....ale to ze ma rad zeny a ze bol kurevnik, pred tym som zatvarala oci...zabudla som napisat, ze on ma 35 a ja 26.

danussskah
11. máj 2013

Nemozes vediet,ze na 100 perc takeho nestretnes...to len teraz si zamilovana a mas zahmlene oci,ruzove okuliare...Urcite stretnes niekoho,kto si ta aj za zenu vezme,aj deti budete mat.Neboj.Tohoto uz nechaj tak.Si sa natrapila dost.

miapia
autor
11. máj 2013

ja sa uz sama v sebe nevyznam, spravam sa ako pubertiacka, na jednej strane som si mala uvedomit skor ze sa popalim, na druhej strane mi s nim bolo fajn aj bez sexu....

miapia
autor
11. máj 2013

mala som vzdy vela napadnikov, ale ani jeden ma nikdy nezaujal, ja neviem ci som nejak psychicky narusena ☹ , lebo muz by ma dobijat zenu...ale vzdy muselo byt po mojom a dany muz musel zaujat NAJPRV MNA, a ked mi pisal nejaky romantik basnicky, a chodieval za mnou vadilo mi to...proste mam uzko vymedzeny typ muza: vysoky a svalnaty aj napriek tomu ze viem, ze tito su najvasci prasaci a hajzlici... asi naozaj ostanem sama a takto to bude najlepsie ☹ . neviem preco to tak je podmedome ma pritahuju take osoby a tak si za to sama mozem....

sedem
11. máj 2013

Vies si predstavit zit po boku takehoto cloveka dalsich 10,20,30... rokov? ...tak nestracaj cas, si mlada baba, urcite na teba caka niekde ten "pravy", sama pises, ze sa trapis, dokonca mas uz aj zdravotne problemy..na co cakas? Tvoj priatel to nevidi alebo ignoruje?.... A mozno aj ten tvoj chlap si uvedomi o co prisiel az ked odides... drz sa a nestracaj cas s niekym, kto si ta nezasluzi 😉

alabama0011
11. máj 2013

Prepac, neviem, ci tomu rozumiem spravne.. Rok a pol s nim bola vo vztahu bez sexu a on je kurevnik? To znamena,ze ta ten rok a pol podvadzal s nejakymi inymi a ty chces zostat s nim? Je zaujimave, co vsetko zeny vydrzia..
@miapia

miapia
autor
11. máj 2013

kurevnik v tom slova zmysle : pracuje ako taxikar, denno denne v kontakte s ludmi, priznal sa mi ze ma strasne chute na ine zeny (na nezavazne flirty). nepodvadzal ma to viem isto, povedal, ze chce byt fer

miapia
autor
11. máj 2013

na jednej strane mu chybam, nema s kym tak dobre porozpravat, nema mu kto pofukat bôle, vypocut jeho staznosti, ist s im do prirody, von na druhej strane tuzi po nesom inom- myslim vo fyzickej rovine, sama som z toho zmatena

kika112
11. máj 2013

@miapia netráp sa, život ide ďalej. Nechať ho tak, vyčistiť hlavu... všetko bude v poriadku. Môj názor je: radšej byť sama ako v nešťastnom vzťahu. Preto som aj rozvedená 😀 a sama sa starám o 2 deti. Je to iné keď si zaľúbená, ale možno raz pochopíš, že aj toto bolo na niečo dobré. Skús si spraviť obdobie "sama pre seba", byť šťastná sama so sebou len tak. Nikdy nevieš kedy príde ten správny pre teba, nestrácaj nádej 😉

alabama0011
11. máj 2013

@miapia neverim, ze taky chlap vydrzi bez sexu rok a pol.. Vsak to je proti prirode 😀

miapia
autor
11. máj 2013

tak mal kazdy vecer ,,rucnu pracu" to ze si to robil rukou viem, sam mi to povedal a netajil sa s tym, poznam ho velmi dobre.

sisaha
11. máj 2013

@miapia a ty mu veris? poznam taxikarov...niekedy zvezú baby za fajku z diskoteky (historky od spoluziaka zo školy)... si naivna, ked si myslis, ze ta nepodviedol...

miapia
autor
11. máj 2013

kika112: dakujem, asi som poznala len malo chlapov to je pravda a zamerala som sa uzkoprso na isty typ

kika112
11. máj 2013

@miapia ak dava svojim rukam prednost pred tebou... prec od neho, nelutovat, nesmutit,... uz je jedno ci ta podviedol alebo nie, predsa ti nic nesluboval, nemotal medove motuzy, povedal ze ho nepritahujes a ako ta berie.... preto je sialenstvo visiet na nom

alabama0011
11. máj 2013

@sisaha hej, to som aj ja o nich pocula 😀
@miapia rucna praca je fajn, ale nie rok a pol a este k tomu ked vravis, ze je kurevnik.. To nejde moc dokopy.. Len dufam, ze gyn. problemy nemas od neho a jeho kurviciek.. Good luck!

miapia
autor
11. máj 2013

sisaha: naivna niesom, poznam ho velmi velmi dobre. spoznala som ho v case,,jeho slabej chvilke" mal velmi silne depresie a ja som bola jeho butlavou vrbou.povedal mi vsetko o svojich pocitoch, co sa mi pacilo, a ano vraj este predomou mal take sposoby ze z diskoteky... to ze nemal nikoho viem, potrvdili to aj jeho kamosi, sam mi povedal, ze chce byt fer a nechce vazny vztah a napriek tomu som sa ako hlupana zalubila...

krasneleto
11. máj 2013

ty si zamilovana on nie. nezijete plnohodnotny vztah.. mas 26 a si vo vztahu neperspektivnom. je vam fajn... ale ty raz budes chciet mat dieta...a to bez sexu nejde... tak sa od neho skus odputat... sex nie je vsetko vo vztahu ale v tom normalne fungujucom ma svoje miesto a opodstatnenie... takisto si myslim ze zdravy chlap nie je rok a pol bez sexu, a v jeho veku urcite sex neriesi len masturbovanim, to zase nebud naivna... mala by si sa co najskor odputat a a pustit do zivota chlapa. nie brata... a tento pan podla mna s pojmom alfa samec nema nic spolocne... mozno vo vztahu k inym zenam ale k tebe rozhodne nie... prepac za uprimnost

miapia
autor
11. máj 2013

alabama0011 : boli sme obaja na testovani, ja dokonca 2 krat vsetko negativne ☹ ☹

sisaha
11. máj 2013

@miapia no tak jeho kamosi su fakt tí, ktorím treba veriť... Predpokladam, ze jeho kamosi v tom taxiku nesedia s nim a nepovzbudzuju slecny 🙂
Vies, ked zdravy mlady chlap nespi so svojou zenou, tak za tym treba nieco hladat. Ak nema zdravotne problemy, tak niekde sa musi kompenzovat..

miapia
autor
11. máj 2013

krasneleto : to vsetko viem, uprimnost boli viem, natrpela som sa dost...raz ked som to s nim sekla, zavolal mi ze je v nemocnici a ja hlupana som za nim letela ako zmyslov zbavena, lebo som sa nho bala, tak sa ku mne tulil , mojkal, objimal a ine dristy a ked vyzdravel, zasa som bola -dobra kamaratka

miapia
autor
11. máj 2013

sisaha: praveze zdravotne problemy mal a ma: uzkostnu poruchu, depresiu a myslim ze aj tetaniu, naposledy ked skoncil v nemocnici....ale to je uz fuk ci spal ci nespal s nekym

kika112
11. máj 2013

@miapia neboj, odlubis sa 🙂 vykasli sa nanho... mozes mu v duchu podakovat za pekne chvile a skusenosti do zivota a bye-bye, lod plava do dalsieho pristavu - zvladnes to

miapia
autor
11. máj 2013

kika112: ved to, ze som si toho priserne vedoma, ale mame strasne vela spolocneho, sama si ublizujem 😖

krasneleto
11. máj 2013

@miapia odid... normalne od neho odid. si mu stale po ruke... a je si toho vedomy ze si pri nom aj ked ho nepritahujes a ze od zivota asi viac ani necakas... mozno ho to nabudi, nakopne... a mozno aj nie... a tebe to pomoze odputat sa... daj mu priestor nech si uvedomi, ci si mu sestrou alebo laskou... v kazdom pripade ak mu uprimne zalezi na tvojom stasti nenecha ta premrhat krasne roky s niekym kto ho bere ako sestru... a ked na niekoho reagujes, daj odpovedat aby sa to ukazalo dotycnej v upozorneniach

sisaha
11. máj 2013

@miapia to, ze mate spolocne zaluby a rovnaky nazor na svet a politiku je na vztah malo.. Vo vztahu je dolezite rovnake vyznavanie hodnôt, ucta, tolerancia.. Sama vidis, ze ta zavola iba ked mu je zle..potom si pre neho zase iba kamoska..Ja by som sa nedoprosovala, utala to a hladala takeho ci si ta bude vazit.

krasneleto
11. máj 2013

@miapia zlatko on bol taky fer ze nechce s tebou vazny vztah a tri roky je s tebou ????????? to s ferovostou nema nic spolocne..

miapia
autor
11. máj 2013

@krasneleto:: no ved to mi povedal: ze ma nechce trapit a ze to nieje ok, bude to sice tazke s mojim nulovym sebavedomim, ktore mi podkopaval..aspon ze bol fer

miapia
autor
11. máj 2013

@sisaha : to mas sakra pravdu

krasneleto
11. máj 2013

@miapia nebud ako psik z utulku ktory sa potesi aj ked niekto ho pride iba na jedno popoludnie v mesiaci vyvencit stastny... zasluzis si od zivota ale ovela viac. vy ste naozaj kamarati... len nechapem naco s tebou dva roky spal a teraz uz nechce... to mi nejako nejde do hlavy... ale tak vy viete... ja by osm si dala dekking na tvojom mieste...

miapia
autor
11. máj 2013

@krasneleto : nejak sme to neriesili, najprv sme boli ako kamarati, potom ako dobri priatelia, ja som sa namotala a bac..to som nemala, bala som sa byt sama a on povedal, ze bol so mnou, lebo si so mnou rozumie a nechce byt sam, nic viac, nic menej

maria117
11. máj 2013

@miapia slova "beriem ta ako sestru" / len kamaratku, znamenaju,ze sa s tebou rozisiel a hlada/ ma inu. Aspon ja to tak chapem. (Odporucam uplne prerusit s nim kontakt,aspon na par mesiacov. Len tak,bez vysvetlovania,par krat byt zaneprazdnena,neozyvat sa mu prva.)