Bol by to pre vás dôvod na rozchod?

16. júl 2023

Je mi jasné, že každý má nejaké predstavy/fantázie ale ženy bol by pre vás dôvod na rozchod keby vám chlap (dajme vážny, trvalý vzťah) povedal, či by ste neskúsili trojku so ženou?

gejb
16. júl 2023

Nie, nebol. Ved sa len spýtal.
Iné by bolo keby tu trojku mal, ale bezo mňa 😁

zuzinka888
16. júl 2023

Nie, nebol. Jednoducho by som mu vysvetlila,ze toto nie, ak uz 3ku tak s dalsim muzom. To by sa mu uz asi nepacilo, vsak?😂

pininka1
16. júl 2023

@zuzinka888 presne, súhlas. Keď trojku, tak s dvoma chlapmi

autor
16. júl 2023
beata_k
16. júl 2023

Nie, nebol. Bol k tebe len uprimny. Zrejme ti doveroval. Smutne, ze ty kvoli tomu chces ukoncit vztah.

kristinka92
16. júl 2023

zatvár sa úplne nadšene :D že vždy si chcela skúsiť trojku s dvoma chlapmi! že ti spadol kameň zo srdca, že s tým prišiel on prvý, lebo ty si sa doteraz hanbila, ale veľmi ta tým návrhom potešil :D a prosím napis nám ako reagoval 😂😂

zuzubb007
16. júl 2023

No pre mna by to bol koniec asi pre jedinu ako citam, len ta predstava sa mi chce grcat, a ked chlap po tom tuzi tak neviem neviem

autor
16. júl 2023

@beata_k Prečo smutné?

simona20201309
16. júl 2023

Pre mňa ano, bol. Ja som si so svojím muzom tieto veci ujasnila hneď na začiatku. Nechcela by som žiť s chlapom, ktorému by som nedokázala naplniť sexuálne túžby. Keď ti to navrhol, skratka po tom túži a je veľké riziko, že to bude hľadať mimo vzťahu.

sense
16. júl 2023

Pokiaľ by sa len spýtal a moje rozhodnutie rešpektoval a viac sa k tomu nevvracal tak nie nebol by to dôvod na rozchod, ako sa vraví : za opýtanie nič nedáš.

Ak by ale napriek mojej negatívnej odpovedí, s tým prišiel v pravidelných intervaloch tak áno

toskanka
16. júl 2023

@zuzubb007 Aj pre by to bolo veľké sklamanie.

autor
16. júl 2023

@simona20201309 Pre mňa by to tiež bolo také...akoby mu nestačím, chce inú a ja som silne monogamná

simona20201309
16. júl 2023

Stvalo by ta to celý čas. Nemá to zmysel. Ale máš šťastie, že to zo seba dostal von zavčasu.

anita6666
16. júl 2023

Keď si silne monogamna,tak máš poslať uchylaka do riti bezodkladne a nie sa ešte pýtať.

beata_k
16. júl 2023

Lebo bol len uprimny a ty uvazujes o rozchode. Nikto ta nepodviedol. Len sa ta opytal. Preto smutne.

toskanka
16. júl 2023

@autorka Z tohto mi vyplýva, že on ťa vôbec nepozna. Ty o sebe tvrdis, že si silne monogamna a on ti polozi takúto otázku? Keby ťa skutočne poznal, tak by vedel, že touto otázkou môže položiť celý vzťah. Naozaj ste vo vážnom vzťahu?

autor
16. júl 2023

@toskanka Ja vždy na začiatku tvrdím, že chcem vážny trvalý vzťah, o dvoch ľudoch čo si rozumejú, komunikujú

autor
16. júl 2023

@beata_k Týmto mi dal najavo, že mu nestačím, nie som dosť dobrá, potrebuje ,,dalšiu" a ,,ehm" život sa dá okoreniť niečím a nie niekým

toskanka
16. júl 2023

@autorka A pozná tvoj postoj k intimite, sexualite? Lebo veď on s tebou komunikuje ... musíš jednoznačnejšie definovať svoje hodnoty

len_nig
16. júl 2023

Nie nebol. Keby ma do toho ale nútil alebo dával ultimáta to už áno.

lalilla
16. júl 2023

Nepises ci to bola otazka alebo len naozaj realny zaujem.
Podla mna 99% chlapov tuzi po trojke aspon vo svojich snoch.to ze to nepovedia svojim partnerkam neznamena ze keby sa to pritrafi branili by sa…
Takze za mna by to dovodo nebol, keby to bola len otazka a netlaci ze on chce trojku. V tom pripade ok ale najprv ja a dvaja muzi…a hned je ohen na streche 😀

autor
16. júl 2023

@toskanka Ja by som sa s každým takým človekom o tom bavila, dokonca nemám problém spomenuť aj mojich rodičov ako príklad, že aj ľudia čo su spolu viac ako 20r si môžu rozumieť a vie tam byť vášeň

gabriela2952
16. júl 2023

@simona20201309 presne toto

doriiis
16. júl 2023

Jaaaj🫣😃.....to zas bude téma a komentarov.
Podľa prieskumov vyše 60% opýtaných žien túži po trojke.Aj s mužmi aj so zenami.Len máloktorá to prizná.

autor
16. júl 2023

@doriiis Tak ja po žene netužím, ani nikdy netužila :D

doriiis
16. júl 2023

@autor....a po dvoch mužoch?

lavender94
16. júl 2023

Pozri, len sa to opýtal. Ty si povedala nie. To je celé. Vôbec ti nemusel dávať najavo, že mu nestačiš. Ja som tiež navrhla, že by som chcela skúsiť trojku (so ženou) môj nesúhlasil a téma uzavretá, už sme sa o tom nikdy nebavili, pretože nebolo o čom, život ide ďalej. A vôbec to neznamená, že by mi nestačil, alebo že chcem viesť polygamny život. Ty nemáš žiadnu sexuálnu fantáziu, ktorú by si si chcela vyskúšať? Veď to vôbec nemusí byť o tom že to ten daný človek praktikuje.

scila
16. júl 2023

Bol by to pre mňa signál, že sa naše názory v zásadných veciach rozchádzajú a tým pádom náš vzťah nemá budúcnosť. A určite by som sa s ním rozišla a radšej dala šancu vzťahu s niekým, komu stačím ja...

gabriela2952
16. júl 2023

Minule bol príspevok, že muž sa obzerá za ženami. Vtedy ženy písali, že si sľúbili Vernosť a nie slepotu. Asi by ma netešilo ze môj muž tak veľmi túži obrabat aj inú ženu

nikpa
16. júl 2023

Pri otázke by to ešte nebol dôvod na rozchod ale zamyslela by som sa, čo ak to odmietnem.... Bude mu do budúcnosti stačiť sex len so mnou? Nestrskota na týchto jeho potrebách náš vzťah? Máme vôbec rovnaké alebo aspon podobné potreby a názory na vzťah? Blikla by mi kontrolka a poriadne by som si s ním všetko vydiskutovala aby som si za 10 rokov nebuchala hlavu, že som pri ňom premrhala mladosť, prípade nezostala sama s deťmi.