Budem sama s dieťaťom

24. mar 2021

Velmi som zvazovala, ci sem napisat alebo nie. Ale nemam sa komu zdoverit. S priatelom sme boli spolu 4 roky, vsetko bolo ok, planovali sme buducnost, cestovali sme, uzivali si zivot a hlavne ROZUMELI SME SI. A potom po case sme chceli uz aj babatko. Kupili sme si byt a zacali sme makat. Teraz som v 7. mesiaci 🙂 Lenze pred mesiacom som priatelovi povedala, ze by som chcela rodit v BA, kde byvaju aj moji rodicia ( ja som s priatelom zila v NR) a byt u nich take 2-3 mes. po porode, lebo som prvorodicka a mamka sa mi ponukla, ze mi s babom pomoze. Moj priatel zareagoval tak, ze sk to spravim, to “decko” ho uz nezaujima a v BA mozem kludne ostat navzdy. A este to zaklincoval tym, ze sk sa mala nebude volat tak, ako navrhuje on (Kristina), tak uz ho mala nezaujima. Podotykam, ze tie 4 roky sme mali uplne normalny vztah, takmer bez hadok. Ja som sa na neho nahnevala a odisla som. Ale byt slobodna mama, to si neviem predstavit. A neviem ci som nemala s nim ostat a prepacit mu.

klarka56
26. mar 2021

@mandarinka555 veď ja viem. Len teda keď to má byť diskusia, tak mohla aspoň napísať nejaké argumenty. Toto tiež o niečom vypovedá.

mandarinka555
28. mar 2021

@klarka56 Jasné, že nereaguje....odpovede sa jej moc nepáčia....čakala ódy na svoju osobu a jej správanie.