Čudné sms v mobile manžela

2. júl 2020

Neviem co si mam mysliet.
Mam manzela kt ma nikdy neudrel ani sa casto nehadame ale ... asi pred tyzdnom som mu nasla v mobile smsky od kolegyne ako jej chyba a ze preco sa nemoze na nieco vyhovorit aby boli znova spolu. Muzovi som neprezerala smsky aby bolo jasne nikdy som mu telefon nekontrolovala dokonca ani hesla nemame. Asi 2 dni dozadu mi zacali chodit sms typu ze sa mam rozviest ze on miluje ju atd. Muza som konfrontovala povedal ze mu neda pokoj davnejsie no mne sa nezda toto vsetko predsa inak by mi povedal co je vo veci vraj otravovala aj inych kolegov pred nim

autor
2. júl 2020

Nakricala som na neho ze ked ma milenku mal mi to povedat rovno a zvazujem aj rozvod on ma uz vsak presviedca ze ma dokazy resp vraj kolega by bol ochotny povedat co stvarala jemu az sa mu skoro rozbilo manzelstvo.

0silvia0
2. júl 2020

s tým udretím a neudretím majú sms-ky aký súvis? Akože príjemné manželstvo bez bitiek?

bluka2
2. júl 2020

Wow, aky je kreatívny a hľadá alibi u kolegu. Tak sa spýtaj, či sa na ňu už sťažovali u šéfa 😀

s_a
2. júl 2020

Ved nemáte žiadny priamy dôkaz a hneď rozvod.. Ok ta sms, ze aby boli zas spolu, je čudná.. Ale niektoré posahane ženy si vedia dosť domyslat a robiť takéto veci napriek, aby bol problém..

silviatko
2. júl 2020

Musi byt henta inak pošahaná že napise tebe..z toho by som vychadzala

bluka2
2. júl 2020

@silviatko však to tu veľakrát čítať, že milenky píšu manželkám a manželky milenkam. Podávaný je však väčšinou ten chlap, čo má záväzok a nesprava sa podľa toho

0kristina0
2. júl 2020

1. Pravidlo neverneho manzela je ZATLKAT ZATLKAT ZATLKAT

nikyball
2. júl 2020

Čo jej on odpísal na tie správy? Chce sa rozviesť / nechce/ ,,bojuje" nejak aby si mu verila.? Je tam snaha aby ste boli spolu? Niektoré ženy sú strašne psychopatky ,schopné vsetkeho len aby uhnali chlapa. Tiez by som vychádzala z toho ,čo píše tebe. Z toho mi vychádza, že chlap s ňou nechce byť. A kde vzala na teba číslo?

unicornlady
2. júl 2020

A nedá sa vyžiadať u telefonického operátora výpis SMS z toho čísla? Teda, manžel by to vyžiadal. Aby si videla, čo on jej odpisoval, či je to možno naozaj jednostranné a ona ho len uháňa alebo je to vzájomné.

kiki68
2. júl 2020

No ja neviem, ale muz mal dve take kolegyne a vydychli si vsetci ked odisli. Naschval sa cpali s nimi na fotky pocas Team Building a pod. Takze je mozne, ze je naozaj prepnuta. Ja by som konfrontovala tu dotycnu

0kristina0
2. júl 2020

Poradim ti pozriet vypis hovorov za posledne mesiace, ak spolu nieco maju urcite si volavaju

limetka69
2. júl 2020

zeny su strasne svine, ale neviem ci by som mu verila, mne dal muz heslo na jeho pokec, lebo som mu mala nieco vytlacit, samozrejme som ho prelustrovala a co som v kosi nasla, chodia mu maily od zien na eroticke zoznamky, doslova chlapov tam lakaju, posielaju maily kde sa maju zaregistrovat, ze fotkecky a videjka....je mi na grc z dnesnej doby

betulinka1
2. júl 2020

Verím, že existujú takéto šialené ženy, čo si vytypujú chlapa. Chudák, možno si párkrát pokecali pri obede a ona už si myslela, že ju chce. Vieš aké to musí byť hnusné aj pre tvojho muža. Podľa mňa by mali oznámiť takéto obťažovanie šéfovi alebo vedeniu firmy. Už keď sa to opakuje, lebo im v robote môže narobiť ona problémy ako prvá. To by asi tvoj muž nechcel, tak nech ide radšej on prvý aby vedelo vedenie, že majú takúto šialenú ženu v kolektíve. Ja by som takúto ženu ignorovala, zablokovala ju v mobile a muž nech ju tiež obchádza a zablokuje v mobile.

kopytko03
2. júl 2020

"aby boli znova spolu" - ZNOVA! To znamená, že nech je baba akákolvek, spolu už boli, nech sa muž vyhovára ako chce.

retatka
2. júl 2020

Presne tak .Boli spolu už ,chce aby boli ZNOVA spolu .Ziaden chlap sa ti neprizná ,pokial nemáš priamy dôkaz .Zatlkať ‼️bude ,až mu neuveríš !Odkial má tvoje číslo ?Celé je to veľmi zvláštne .Hadam by si neuverila jeho kolegovi .To sú take alibi vhodne pre teenagerov .

deti95060810
2. júl 2020

a čo keby ste sa stretli všetci traja a situáciu prebrali? Alebo aspoň ty s manž. kolegyňou... Možno sa niečo zaujímavé dozvieš...😉

osky
2. júl 2020

Suhlasim so vsetkymi vyssie soominanymi variantami...
Ano.niektore zeny vefia byt zakerne bez priciny.
Ale mna tiez velmi zaraza to slovko-ZNOVA
To je taky najväcsi dokaz,hoci nepriamy.
Ja uz by som bola na pozore a urcite by som potom patrala,pretoze u mna nevera je v podstate koniec vztahu...
Pretoze ja verim,ze "bez vetra sa ani listok nepohne"
Keby som o.svojom muzovi mala colen raz uz taketo pochybnosti,neviem neviem......taaaaaazko by som mu verila a este tazsie by som ho k sebe pustila...

verkaveverka
2. júl 2020

Keby ho to obťažovalo, blokol by si ju, dokonca by ti to aj spomenul. On jej neodpísal nič?

nikyball
2. júl 2020

Rozmýšľam nad tým, ale dobre by bolo vychádzať z toho čo odpísal. Ak sa na to chytal, tak mali niečo spolu, ak nie alebo sa čudoval tak jasné že nemali .

verkaveverka
2. júl 2020

Ako ja tiež nie som svätá, tiež som podviedla, aj keď ho lubim, ale on proste so mnou už vyše roka a pol nespava, nežijeme spolu, vidíme sa malo. Skus prehodnotit ci vám to v posteli i inak fungovalo. Ja som mala príčinu, ale chlapi podvádzaju aj bez príčiny

sunny8
2. júl 2020

Možno urobil jednorazovú chybu a slečna sa na neho naviazala .. nemuseli spolu mať normálny milenecký vzťah

vilma7
2. júl 2020

To "znova" by som nebrala ja zas až tak dramaticky, je tam možnosť že boli možno na káve pokecať ako kolegovia a dotyčná si to už vysvetlila ako rande. Ty žiješ s tvojím mužom, ak by teda naliehal, tak nie s kolegom, ale choďte za dotyčnou spolu. Keď tam nič nebolo, manžel nebude mať problém.

derdia
2. júl 2020

No pozri moze to byt aj tak aj tak...chod za nou neh ti ukaze co jej pisal on...az potom budes moct vediet ako to je...to ze pisala ona jemu je len dokaz ,ze mu pisala...a bez jeho priznania by si cely zivot rozmyslala ako to bolo...takze pokial nevidis sms aj od neho tak je to neiste...
Moze to byt slahnuta zenska ale aj normalna s ktorou nieco mal...tazko povedat...ty musis vediet aky je tvoj manzel...ci tuzi po tebe...aky ma nazor na neveru a tak...

ukulela
2. júl 2020

ak by muz podvadzal, tak nie je sprosty a minimalne si maze smsky a zamkyna tlf. nie???ak pise zenska znova, mozno si nejaku kavu/spolocny obed v praci/kavu po robote uz vyfabulovala ako rande a skratka je prepnuta. autorka, zrejme by si si vsimla, ze sa chlap vyhovara na pracu/kamosov, je viac z domu prec, atd. mal cas a priestor ta podvadzat? oreci su nezablokoval aspon ten telefon? a teda verte, ze "normalna" milenka nebude puisat manzelke, ze chlap ju miluje a ma sa rozviest. toto vyzera ozaj viac na stihacku, ba az prepnutu zenu.

bmuller
2. júl 2020

No neviem, drviva vacsina podobnych pripadov tu byva "muz si pise s kolegynou, ale nechce ju, mam jej napisat ja, nech mu da pokoj?" - a vacsina reakcii byva "nepis jej, je to pod uroven, netahaj ju do toho..." Toto je teda dost odlisne - ved kolegyna pise manzelke, ze jej ma prenechat svojho muza 😀 Myslim, ze to dost hovori samo za seba... Treba zistit verziu muza, co s nou "mal", a ci sa zenska nenamotala mozno na nejakych par posedeni na kave a pod. A najlepsi scenar - zisti, co je vo veci - 1. od muza, 2. od kolegu "svedka", 3. od dotycnej damy (ked ti pise, mozno by sa aj stretla a vyliala si srdce) - porovnaj vsetky verzie a potom vyvod zavery 😉

banderaska29
2. júl 2020

Ja by som sa s nou stretla. A chcela vedieť pravdu. "Chudáčik muž"... jasné. Môže to byť celé inak. Chalan sa možno zamotáva, že namotal milenku, ktorá je zaľúbená a nechce prísť o manželku, tak to pekne hrá na obe strany. Kiežby som sa mýlila, moc si to prajem,..len sa obávam, že sa nemýlim

kluska
2. júl 2020

kazdemu imponuje ked ten druhy ma o neho zaujem, takze chudacik chlap :D :D mozno spolu nieco mali, mozno nie, dozies sa to casom podla mna tak ci tak. Este jedna vec kebyze mal s nou nejaky problem, tak ti to povie uz predtym, bud je tvoj muz extra flegma, ze to ma na haku alebo mu to neprekaza, ba mu ten zaujem robi dobre. Pokial je on suchar, taky konzervativny typ, tak taka blazniva zena mu moze este aj imponovat.

kluska
2. júl 2020

este nieco, zazila som, ze prichyteni muzi dokazu klamat do oci a otocit pravdu tak aby oni boli ti najlepsi a dokonca prisahat na svoje deti, ale to je aj o charaktere toto

moonlight1210
2. júl 2020

dobre si to premysli, co budes teraz robit.
lebo naozaj to moze byt aj tak, ako hovori manzel.

kludne sa mozes potom ocitnut v situacii, ze sa ukaze, ze naozaj ona je takto posunuta a za milym usmevom pri pozdrave vidi ukradnute zalubene okamihy a za zartovnym rozhovorom v kancelarii obletovanie a dobyvanie svojej osoby.

a hoci sa ta manzel asi bude snazit nestratit, ukludnit a dosiahnut, aby sa vsetko vysvetlilo, tak ked vsetko prehrmi, dodatocne si uvedomi, ze si ho vlastne ihned spochybnovala na zaklade toho, ze jedna zenska cosi napisala.
a budes v peknej kasi.

kludne sa teda spytaj toho kolegu, ked ti ho manzel ponukol ako svedka. a poziadaj toho kolegu, ci mozes kratko hovorit aj s jeho zenou. kedze mu skoro rozbila manzelstvo, tak jeho zena o nej urcite vie.

hlavne postupuj teraz s chladnou hlavou a rozumne, over si dostupne fakty.
nie emotivne a ziarlivo.
na ziarlivost a rozvod budes mat casu dost aj potom.

0kristina0
2. júl 2020

@verkaveverka ako mozes podviest muza ktoreho lubis? To mi prosim ta vysvetli