Čudné sms v mobile manžela

2. júl 2020

Neviem co si mam mysliet.
Mam manzela kt ma nikdy neudrel ani sa casto nehadame ale ... asi pred tyzdnom som mu nasla v mobile smsky od kolegyne ako jej chyba a ze preco sa nemoze na nieco vyhovorit aby boli znova spolu. Muzovi som neprezerala smsky aby bolo jasne nikdy som mu telefon nekontrolovala dokonca ani hesla nemame. Asi 2 dni dozadu mi zacali chodit sms typu ze sa mam rozviest ze on miluje ju atd. Muza som konfrontovala povedal ze mu neda pokoj davnejsie no mne sa nezda toto vsetko predsa inak by mi povedal co je vo veci vraj otravovala aj inych kolegov pred nim

autor
2. júl 2020

Mali sme s manzelom asi hodinovy rozhovor. Povedal mi uplne vsetko od zaciatku

dollyzv
2. júl 2020

A ako to teda je?

verkaveverka
2. júl 2020

@0kristina0 išlo čisto o odstránenie nadrzanosti. Nič k danému chlapovi necitim, stalo sa to raz. Ano, ľúbim môjho priateľa a nemozem za to, že ma iste problémy a nechcem mu to dávať za vinu. Ale zároveň mam svoje potreby a nechcem žiť celý život v celibate.

0kristina0
2. júl 2020

@verkaveverka nepochopim nikdy, prepac ale ked niekoho lubim tak neutekam do postele s inym chlapom. Akekolvek problemy ma tvoj priatel, treba ich hlavne riesit a nadrzanost sa da odstranit aj inak ako neverou

katulik123
2. júl 2020

No to som naozaj zvedavá ako to dopadlo

boba245
2. júl 2020

Prečo vlastne si chlap nechá takéto sms v telefóne ? Či už podvadza alebo nie, pride mi normálne ich vymazať 🤔. A ak ho prenasleduje, a nič s ňou nemá, tak neviem, ale môj by mi isto povedal, že má takú trefenú kolegyňu.

autor
3. júl 2020

Porozprávali sme sa. Povedal mi ze to zacalo ked sli na kavu a odvtedy ze zo zaciatku to bolo vramci normy ako kolegovci ale ptm zacala byt otravna. Stale riesila ci nepojdu von na veceru atd co manzel odmietal. Vraj boli aj na sluzobnej ceste spolu to som vedela avsak nie ze ide aj ona. Vraj muza chcela opit aby sa s nou vyspal. Svatosvate mi prisahal ze s nou nespal. Po tom vraj zacali smsky ktore mazal NIKDY jej neodpisoval na tie sms vraj mu volavala aj v noci jednoducho psycho. Nepovedal mi to kedze som aj tehotna 5tom mesiaci. Vraj aby mi neublizil myslel si ze prestane ale doslo to az sem co mu je luto.
Ked som tu sms precitala musel ma "ratovat" strasne zle mi prislo. S nou sa v ziadnom pripade nestretnem ... kedze som aka som tak kolegyna pride aj s manzelkou zajtra hoc su pochybnosti ze mohol sa manzel s nimi dohodnut. Ale dala som podmienku ze pekne krasne nakluse na HR a oznami to ze ho otravovala.
Je vsak ku mne mily dnes si vzal dovolenku resp Home Office aby sme boli spolu ...

0kristina0
3. júl 2020

Opytala si sa ho odkial mala tvoje cislo?

ukulela
3. júl 2020

Ja vysvetleniu tvojho muza verím. Osobné už by som viac nepatrala, nedávala podmienky atď. Max by som dotyčnej dala jasne na javo, že jej snaha sa minula účinkom. Ak touz nahlási, ok. Bod k dobru. Škoda, mohol to riešiť skôr. Bolo by to bez tvojich stresov. Každopádne len to dokazuje, že aj ženy dokážu byť takéto mrchy. Za týmto je navyše možno daka psychická porucha.

autor
3. júl 2020

@0kristina0 pýtala som sa vraj netuši odkial by mohla mať 😶

@ukulela nie nie
Už nemám to v pláne. Povedala som mu že ak niečo nech mi povie že sa niečo deje. Ale všetko v kľude žiadne hádky, kričanie nič. Som však zvedavá čo povie kolega ...

0kristina0
3. júl 2020

Pozri sa, boli spolu na sluzobke, tam sa mohlo nieco stat, vies ako sa hovori, bez vetra sa ani listok nepohne. Mozno to bola z jeho strany jednorazovka a ona sa namotala. Kedy by mala lepsiu prilezitost si opisat cislo z jeho mobilu? Myslis ze v kancelarii, kde su ostatny kolegovia? To by musela byt naozaj chora na hlavu aby ti pisala, ze spala s tvojim muzom a nebola by to pravda. Keby toto spravila nejaka kolegyna mojmu muzovi tak s nou vyrazi dvere, uplne vazne. Ak tvoj muz hovori pravdu toto mal davno riesit cez ludske zdroje, ci jemu to pride normalne? Moj nazor na celu tuto situaciu je taky, ze tvoj muz ma nieco za usami.

ukulela
3. júl 2020

@0kristina0 nie je problém zohnať si číslo.

ktochytavzite
3. júl 2020

no ved ako si nasla tvoje cislo,ty bezne davas kolegom mobil?Skor mi to pride ze mali nieco a ked bol niekde wc alebo tak vzala mu mobil,inak ako by sa dostala k tvojmu cislu?Ja by som ni jemu neverila

0kristina0
3. júl 2020

@ukulela no prezrad ako

autor
3. júl 2020

@ktochytavzite možno na služobke nejako. Dnes človek nikdy nevie ako 🤔

ktochytavzite
3. júl 2020

no a priatel si nekoduje mobil?Napr ja mam az ked zadam pin tak sa mi otvori

ukulela
3. júl 2020

@0kristina0 pozri, staci, ak ma roky jedno a to iste cislo a ked si ho brala, tak si ho nedala utajit v zozname. alebo moze mat kolegyna znameho u operatora, posahana namotana zena si cislo zozenie ... my mame napr velky kancel a nie je problem vziat kolegov tlf, resp si tlf poziciavame ... nevieme, ake ma zakladatelka zamestnanie, aj cez tento kanal sa da ku cislu dostat. cez FB oslovit nejakych jej znamych s dakou prupovidkou ...
zeny, zamyslite sa, myslite si, ze chlap dal stihacke cislo svojej tehotnej manzelky, aby mu rozbila manzelstvo? hlavne ked vie, ze by to zavanalo big pruserom? no asi nie, asi si ho dotycna nejako pokutne zohnala. viacere tu pisali priklady zo zivota, ked takato zena, ktora je mentalne ale uplne mimo, riesila svoj "nerealny" vztah tak, akoby to bolo uplne realne (ten priklad s gayom hovori za vsetko) - takze ano, tak, ako su posahani chlapi, tak su aj posahane zeny. my sme mali kolegu, co sa nejako nevedel preniest cez rozchod s kolegynou a koncilo to az na sude pre obtazovanie. a take namotanie nemusi prist az cez spolocnu postel, ale v pripade labilneho jedinca, co si takyto vztah vyfabuluje, staci spolocna kava a sluzobka a slusne spravanie, ked druhej strane je blbe dotycneho/dotycnu razne poslat do pixe.

0kristina0
3. júl 2020

@ukulela cislo si mohla kludne opisat ked spolu spali aj to je jedna z moznosti. Ja som napisala svoj nazor, ze podla mna jej muz nie je bez viny, uz len to znenie smsky co napisala autorka hovori o tom, ze uz spolu boli. Nebola to prva smska od nej, napisala mu ich niekolko a ja nerozumiem jednemu, preco to s nou neriesil? Ja neverim tomu, ze ktorykolvek chlap keby ho takto otravuje psychicky narusena zena zeby to nejako neriesil aby mu dala pokoj. O to skor by som to riesila kedze to nebolo prvy krat co obtazovala kolegu. To sa musela dozvediet jeho zena a az po jej urgovani to ide riesit? Ja som velmi zvedava co jej povie jeho kolega.

retatka
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
autor
4. júl 2020

@ukulela manzel vravel ze si poziciavaju mobil ked niekomu napr treba zavolat a staci ze vzala mobil a cislo opisala.
Najhorsie ze naozaj neviem kde je pravda. Svatosvate mi trvdi ze nespal s nou ... len dokaz nie je. On mi furt tvrdi ze smsky ignoroval vraj to aj na chvilu prestalo a trz zasa

lintu
4. júl 2020

Ak by sa medzi nimi niečo stalo, pravdepodobne by ho žrali výčitky svedomia, či? Bol po služobke k tebe nadštandardne milý? správal sa inak? Podľa mňa sa tej jeho súčasnej verzií dá veriť.

nikolka1986
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
autor
4. júl 2020

@lintu spraval sa rovnako ako predtym akurat mi kupil naramok kt som chcela davnejsie. Inak bol normálny akurat unaveny po sluzobke co je stale.

bmuller
4. júl 2020

@nikolka1986 ved je to kolegyna, takze cislo moze byt potrebne pre riesenie prace a zablokovanie by mohol byt problem z toho dovodu 🙄
@ukulela hej, tiez mi pride ako filmova verzia, ze muz da cislo svojej tehotnej manzelky milenke, aby to "vybavila"? 🤪
Autorka, na tvojom mieste by som zas velmi nedala na tie kuviky tu, ze s tou zenou tvoj muz urcite musel nieco mat. Nieco mohla byt fakt kava, posedenie, zartovanie. Nech sa prihlasia tie, ktore prisli na neveru svojich muzov tak, ze ich kontaktovala muzova milenka, aby sa rozviedli 😁 Ano, stat sa moze vselico, ale toto by uz musel byt aky "silny vztah", aby jedna zena pisala druhej a ziadala ju o chlapa 😉

autor
4. júl 2020

@bmuller dnes pride kolega so zenou tak uvidim co povie.

tosomja
4. júl 2020

Robíš chybu. Ak máš pochybnosti, tak nie kolegu, ale priamo jej sa spýtať. A ak ti bude tvrdiť, že on jej odpisoval a kontaktoval, nech ukáže správy. A on je somár, keď sa vyhovára na to, že ti nechce ublížiť, lebo si tehotná. On mal byť ten, ktorý ju chytí pod krk a vytlcie jej tie sprostosti z hlavy. Je zadaný, ak s ňou nič nemal, dokázal by ti to. Nie ako alibi volať kolegu. 😉

nikyball
4. júl 2020

Vieš väčšina žien neverí vlastnému mužovi , s ktorým žije, ale radšej cudzej žene. Muža si poznáš. Uvidíš. Dúfam ,že to dopadne dobre držím palce

0kristina0
4. júl 2020

@tosomja uplne suhlasim, dnes ti zaklame do ksichtu aj ten najblizsi clovek nie to este cudzi clovek. Ja by som sa s nou nestretla ale zavolala jej skrz cez tie smsky co ti poslala, ze co to ma znamenat, ako si dovoluje tak klamat, mozno by sa autorka dozvedela viac
@nikyball Tu nejde o to ci veri cudzej zene ale o to ze sa tam zjavne nieco medzi nimi stalo, nemusel to byt hned sex, mozno len bozkavanie a to hned nastrbi doveru. Uz len ta jeho pasivita voci tej stihacke je podozriva, jeho spravanie je divne. Ked vedel o jej povesti mal to riesit hned po prvej sms a verim ze by mu dala pokoj, ale toto trvalo dlhsie, zrejme vedel preco to riesit nebude lebo su to zrejme jeho sracky co si narobil a teraz nema odvahu sa priznat aj kvoli tomu ze autorka je tehotna

perdulka7
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
0kristina0
4. júl 2020

Mne osobne je este podozrie aj to co si pisala ze vcera s tebou zostal doma a je k tebe myli, toto robi clovek co ma zle svedomie podla mna. On sa mal uplne inak zachovat, mal do tej roboty ist, nabehnud na ludske zdroje, dat si zavolat tu kolegynu a vsetko namieste raz a navzdy ukoncit. Toto by bol pre mna dokaz ze chlap s nou nic nemal. Nie to ze teraz ta bude doma ofukovat, cez vikend si zavola alibi a do pondelka sa na to zabudne lebo ja neverim ze on to bude riesit.