Facka od manžela

19. júl 2022

Dobrý večer prajem ,chcem sa opýtať mám dosť kludneho manžela ,no dnes keď mi moja skoro 22 ročná dcéra papulovala a manžel už to nevydržal a strelil jej poriadnu facku a dostala ešte aj s opaskom poriadne cez riť aj chrbát no potom sa jej ospravedlňoval všetci sme ostali v šoku lebo on býva kľudný ale je pravda že dcéra si priveľmi dovoľuje príde vám to ako normálna reakcia alebo nie ? Dcéra ostala v šoku z toho a mám pocit že trochu sa skrotila

anavixy
19. júl 2022

Normálna reakcia? Nie.

dzulli1980
19. júl 2022

22 ročná dostala opaskom cez riť? ... 😀 ... choď si ľahnúť.

panelacikova
19. júl 2022

nevieme podrobnosti. čo znamená papuľovala? že odvravela jednou vetou alebo slovom? alebo že jej šla huba dve hodiny a vrieskala nezmysly na tvoju či mužovu adresu? že bola slušná alebo používala vulgarizmy? možno mala tým opaskom cez riť dostať tak pred 10 rokmi a bol by dnes kľud.

bajka16
19. júl 2022

Si myslíš, že sme také sprosté, že tomuto uveríme? 😀 Čo čakáš, že budeme pohoršene týždeň a bude tu diskusia na 10 strán? Choj radšej spať 😀

kandelabra
19. júl 2022

tú facku by som ešte verila, ten zvyšok nie.

boldo87
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
miadi
20. júl 2022

😈 troll

zoro9836
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
liljana
20. júl 2022

Este zostava vyse mesiaca do konca prazdnin ... Najdi si radsej nejaku brigadu.

solange7
20. júl 2022

Tak znovu tu mame vypraskoveho fantoma. Tato osoba ma rada tresty formou vyprasku cez zadok. 😀

kvetinka75
20. júl 2022

a ja by som ju ešte kľačať do kúta poslala 😅

zuzinka888
20. júl 2022

@kvetinka75 + na tyzden zakazat sladkosti a rozpravky.

h2
20. júl 2022

Predpokladám, že ten názov zase zmenili admini, však? Lebo "facka od manžela" znie, ako že ju dal manželke, nie dcére.
A k otázke: nie, rozhodne to nie je normálne.

missviolet
20. júl 2022

@bajka16 to cez zadok je divne, ale to bitie moze byt. ja som dvadsiatnicka a clen rodiny ma niekedy ide mlatit takou bakulou (normalne vyrezavanou drevenou) na chodzu, rozdiel oproti mojmu nedospelemu ja je, ze dorazne to zastavim, nech sa neopovazi zahanat sa nou. Je to uz starsi clovek, takze uz to viem lepsie zastavit nez ako dieta. ale neznasam to, stale cela zmeraviem. agresor to bol vzdy, s vekom je to hadam este horsie

maminecka266
20. júl 2022

ako tej facke v pohode verim, proste zalezi od situacie a moze sa stat, ze cloveku rupnu, nervy, ale tej bitke cez zadok, to neviem, to uz sa mi zda byt celkom dost pritiahnute za vlasy

katkati
20. júl 2022

Keď je to pravda, manžel by sa mal ísť liečiť. Ja by som sa bála s takýmto človek žiť pod jednou strechou.

7miriam77
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
janisa31
20. júl 2022

nezdá sa mi to reálne v takomto veku takáto reakcia rodiča, myslím, že toto sa dá si už vyrozprávať a nie riešiť takto, ale tožvie kde je pravda :/

daniela2202
20. júl 2022

Výborne 👍👍👍

cacianka
20. júl 2022

Veď aj stará Škopkova vylepila svojej dospelej tehotnej dcére tesne pred svadbou takú facku cez pol hlavy, že zletela aj s vandlom ....
Hm, pravda /lož ?

panelacikova
20. júl 2022

@missviolet ježííííš, to mi pripomína môjho už roky nebohého deda... on bol taký. veľmi, veľmi bol dominantný, akonáhle čokoľvek nešlo tak, ako povedal, bolo zle. ale to nie je podstatné, lebo sme s ním nežili. pamätám si však, že sme tam boli viacerí na prázdniny, a tak sme raz so sesternicou ležali už v posteli (ešte ako malé dievčatká) a neviem prečo, chichotali sme sa z jedného vyšívaného obrazu, bolo nám všetko smiešne (mohli sme mať tak možno 5-8 rokov), dodnes neviem, čo bolo také vtipné na tej výšivke, ale rehotali sme sa asi dosť nahlas, lebo zrazu dedo vybehol hore schodami so svojou bakuľou a kričí: buďte ticho, lebo vám tou kuľou (bakuľou) naložím!!!
len čo zmizol, hovorím sesternici: chce nám naložiť cikuľou.... sesternica rehot 😀 mimochodom, som od nej 3 roky mladšia 😀 😀 ale ten rým kuľa-cikuľa, akosi mi tak prišiel na jazyk 🙂

panelacikova
20. júl 2022

@cacianka no veru, na tú dobu pravda 🙂 milujem tieto filmy 🙂 pretože toto bol naozaj život, to nie je len scenár 🙂

missviolet
21. júl 2022

@panelacikova ano, je to moj dedo, mega dominantny, takze asi podobny pripad. Ale clovek a nim zije, aby sa staral, a nevdacnejsieho cloveka nenajdes - dobre ze mi obed niekedy do hlavy nehodi, nadava, trieska, uzasnu atmosferu vytvara. Plus teda ta bakula doteraz - a fakt sa nou aj zazenie a keby nie som pripravena, aj udrie. Za hodne bitky povazuje, ked som napriklad podla neho na nakupe pridlho (cokolvek nad hodinu). Pritom vobec k nemu netreba zas starostlivost 24/7 - chystat lieky 3x denne ano, naservirovat jedlo, okupat, oprat mu. ale netreba, aby niekto stale sedel pri nom - ale on by chcel. je to tu take vazenie, lebo nic inym nedopraje....

panelacikova
21. júl 2022

@missviolet tak ten môj nebol až taký, ale ako píšeš. mal svoje zásady a ak ich niekto porušil, tak bol nervák a zaháňal sa "kuľou". neviem však o tom, žeby letel tanier alebo žeby trieskal niečím.
svoje deti (čiže mojich ujov, tety), keď boli malé, tak aj zmastil, keď niečo vyviedli. a poriadne. ale mali 11 detí, bola ťažká doba, fakt je, že sa nemohol maznať, keď chalani niečo vyviedli, dostali výprask a bol 2 roky pokoj... jasné, vyvádzali i tak, ale nedozvedel sa to 😀 mama mi čo-to narozprávala, čo povyvádzali, potom sa navzájom kryli, len aby dedo (otec) nezistil 😀 takže tak 🙂 ale môj je už roky rokúce nebohý, veď už moji rodičia ťahajú na 80 pomaličky....