Incest alebo moja paranoja

nikola2000
12. jan 2020

Ahojte uz mi to dlho vrta hlavou hladala som aj na internete ale nic take som sa nedocitala. Ake su podla Vas priznaky incestu medzi súrodencami? Mam priatela cakam snim bábätko len jeho sestra stale mi tam nieco nesedi bud majú silny surodenecky vztach alebo nieco ine? Tak ako zacat raz podvečer sme si isli lahnut a priatel isiel racej si lahnut ku sestre do postele podla mna chore vela si spolu vypisuju na fb riesia spolu vsetko dokonca ju chcel dat aj za krsnu pre nasho drobčeka ma niake peniaze na účete a raz mal vypite a vravy polku da nasmu a polku jej dcere niekedy uz mam potuchy ci to neni jeho dcera. Taktiez kupuje jej vkuse nieco drahe darceky dava jej stale peniaze je mi to divne. Sestra mu ustavicne vravi kocúrik in jej uz aj po zadku pleskol podla mna je to chore.jeho sestra bola vzdy proti jeho priatelkam nech mal hoci jaku a vzdy ho odhovarala tak isto aj odomna dokonca mu pobedala nech si da spravit testy DNA. Aa to je estw kipu toho na co som uz pozabudala alebo mi to teraz nepride na rozum. Co si myslite vy dakujem za normálne odpovede

siasis
12. jan 2020

Zavolaj na druhy mobil cez msng a zapmi kameru na nom 😅 a odid 😅 lol zeny ine spionky tu 😅😅😅

brita7777
12. jan 2020

Mala by si to zistit cimskor a naozaj neotalat. Spytat sa jeho otca, co si o tom mysli, ci nieco nevie, mama uz nezije ? A co ta pri nom drzi, ci len pretoze cakate spolu dieta ? Normalne to nie, bohuzial su ludia, ktori dokazu take nieco robit, len kedze my to nerobime, pride nam to absurdne. Je to otec tvojho babatka, idealne to zistit este predtym ako sa malinke narodi...Ak mas podozrenie uz, lahsie sa ti odide teraz, ako potom, ked budes unavena s novorodeniatkom. Mas kam ist, k rodicom napr. ?

nikola2000
autor
12. jan 2020

@judar zistila som ako sa vyziadavaju vymazane spravy na fb lebo zo par som ich tam nenasla ale trosku zalistujem u maminy doma do zadu este spred 2 rokoch a zistim co sa dialo v minulosti mate pravdu lebo vsetko polo fajn ako odhovarala ho nechcela aby sme boli spolu a ked som otehotnela hned otázky tipu ci bolo plánované ci sa tesi a zacala co raz castejsie chodit

nikola2000
autor
12. jan 2020

@brita7777 ano mam rodicou aj babku ist mam kam

nikola2000
autor
12. jan 2020

@perdulka7 cca 2 roky sme spolu

nikola2000
autor
12. jan 2020

@adusa1987 to je super napad dakujem pekne 🙂

keyneska
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
basullinka
12. jan 2020

@liz_lemon uz mi to tu 3 krat napisali :D :D :D uz naozaj netreba zase odputavat temu od autorky 🙂

marca12
12. jan 2020

Ja neviem,ale nenamyslas si? Zoberme to z inej strany. Chodi parkrat do roka domov, nie je mozne, ze maju silny vztah a chce byt parkrat v roku s nou? Nechce sa mi verit,ze by surodenci spolu spavali,je to hnus a je to vobec realne? To,ze jej dcere dava peniaze,no aj ja setrim pre krsniatka a davam im peniaze.

drahomirrra
12. jan 2020

@nikola2000 Ahoj. No ja budem hnusna, ale neda mi. Si jedna krasna zena podla fotky.
Baby, kde chodite na takych chudakov, ktori su schopni sa vyhrazat, ze vam zoberu deti? A bat sa ich? Takych uboziakov?
Vraj dohnat na psychiatriu? To fakt sa citite take menejcenne, ubohe, skarede, ze nechate so sebou takto zametat nejakym incestnym chudakom?
Nato vas mamy v bolestiach rodili a rodicia piplali pre tento svet? No nie, pre hentaky odpad veru nie.

Raz. Raz by mi nejaky kkt povedal, ze mi vezme moje dieta. Mas ho pod srdcom. Uz len preto sa v tebe musi zopnut presne ta sila matky, co dviha kamiony. Uplne s najvacsou graciou by som si kupila kameru, ked bude mat prist jeho sestra ju tam proste niekam schovala a so sladkym usmevom oznamila, ze idem k babke. Zbierala dokazy. Cekovala mobil. Cokolvek.
A keby sa moje podozrenie potvrdilo, tak by som mu s ladovym pokojom oznamila ze nie ze mne, ale incestnemu hovadu dieta ziaden sud nepriklepne a ak chce, mozem mu vybavit, aby sa o tejto jeho nestandardnej zalube dozvedel kdekto. Btw, na psychiatrii skor dostane miestenku on.
A toto vsetko by som bola schopna pre ten malicky zivot pod srdcom, lebo ono nemoze za to, akeho ma otca. A ani ty za to nemozes.
Nebud slaba, ani vystrasena. Ono ma iba teba.

sissy27
12. jan 2020

@nikola2000 a nie je to úplne jedno, či spáva so sestrou alebo nie? To čo popisuješ je na môj vkus neštandardné a asi by som to neakceptovala. Ak by sa potvrdilo, že sex medzi nimi nie je, tak už by si všetko ostatné vedela akceptovať?
Vyrieš si vzťah medzi tebou a partnerom, to má byť tvoja priorita. Vyhovuje ti, nevyhovuje? Si spokojná a šťastná alebo nie? Je to muž, s ktorým chceš stráviť zvyšok života, máš v ňom oporu, cítiš sa pri ňom bezpečne?

maminuska
12. jan 2020

incest medzi súrodencami je viac častý ako si myslíme. keď som chodila na gympel , tak tam v maturitnom ročníku otehotnela dievčinka , porodila zdravé dieta , otca neudala. neskôr sa zistilo že otcom bol jej 16 ročný brat , ktorého zaúčala.

maminuska
12. jan 2020

neskôr keď som bývala v ZA , tak tam zas otehotnela na základke deviatačka s vlastným bratom ktorý bol starší , aj v novinách sa o tom písalo . Dieťa sa narodilo .

majamat
12. jan 2020

@marca12 preco by nemohli surodenci spolu spavat, mozu. nie kazdy ma zabrany a nic ine im v tom neprekaza. je to celkom realne.

matqa411211
12. jan 2020

@majamat a este aj povedz ze normálne🙈

sasa1310
12. jan 2020

@nikola2000 to je zaujímavé, že väčšina z vás zistí všetko, až kým otehotnie

maca1984
12. jan 2020

@majamat tebe pripada normalne ze dospely chlap spi so svojou dospelou sestrou?

majamat
12. jan 2020

@maca1984
@matqa411211 aj ste si precitali rwkciu @marca12 ?

majamat
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
majamat
12. jan 2020

@maca1984
@matqa411211 akoze ja nepisem, ze je to normalne,a le ze je to mozne a to je rozdiel. @marca12 napisala, ze sa jej nechce verit tomu, ze by sa to mohlo stat. ja jej pisem, ze sa to stat moze a fyzicky to mozne je, nie ze ze je to OK.

sasa1310
12. jan 2020

@nikola2000 tebe sa vyhráža tým, že ti zoberie decko, ktoré ešte ani na svete není, dohnal ťa skoro na psychiatriu, je to kkt podľa teba, a tvoj jediný problém s ním, ktorý ti vadí je jeho vzťah k jeho sestre. Ako ja už sa fakt nedivím, že je toľko veľa slobodných mamičiek. Česť výnimkam.

marca12
12. jan 2020

@majamat mas pravdu,cloveku sa nechce verit,ze to niekto robi,lebo som sa s tym nestretla a je to take vzdialene. Na odlahcenie,mne sa strasne pacil moj bratranec a vzdy som nadavala,aka skoda,ze je to bratranec 😀 fuj s rodinou by ma ani nenapadlo nieco take

sympos
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
majamat
13. jan 2020

@marca12 👍 ved to.

mariah0307
13. jan 2020

@miriam1983 denny ;)

tinapa
13. jan 2020

@nikola2000 Ach jaj, ďaľší manipulátor.. Vykašli sa na jeho zastrašujúce reči a v momente odíď domov k rodičom. Dieťa ti nevezme..

haanovajana
13. jan 2020

Niečo na tom bude,je to čudne.

beusssska
15. jan 2020

Urcite by som.ho na rodny list dietata nedavala, ak je to tak ako.hovorís su naruseni obaja a taky vztah nema dlhu zivotnost kde je prednejsia.druha, ci uz sestra alebo.hocikto iny....

kankajanka
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
maty112
21. jan 2020

@nikola2000 tak uz sa to vyjasnilo?🙂