Incest alebo moja paranoja

nikola2000
12. jan 2020

Ahojte uz mi to dlho vrta hlavou hladala som aj na internete ale nic take som sa nedocitala. Ake su podla Vas priznaky incestu medzi súrodencami? Mam priatela cakam snim bábätko len jeho sestra stale mi tam nieco nesedi bud majú silny surodenecky vztach alebo nieco ine? Tak ako zacat raz podvečer sme si isli lahnut a priatel isiel racej si lahnut ku sestre do postele podla mna chore vela si spolu vypisuju na fb riesia spolu vsetko dokonca ju chcel dat aj za krsnu pre nasho drobčeka ma niake peniaze na účete a raz mal vypite a vravy polku da nasmu a polku jej dcere niekedy uz mam potuchy ci to neni jeho dcera. Taktiez kupuje jej vkuse nieco drahe darceky dava jej stale peniaze je mi to divne. Sestra mu ustavicne vravi kocúrik in jej uz aj po zadku pleskol podla mna je to chore.jeho sestra bola vzdy proti jeho priatelkam nech mal hoci jaku a vzdy ho odhovarala tak isto aj odomna dokonca mu pobedala nech si da spravit testy DNA. Aa to je estw kipu toho na co som uz pozabudala alebo mi to teraz nepride na rozum. Co si myslite vy dakujem za normálne odpovede

nikola2000
autor
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
maty112
21. jan 2020

@nikola2000 super, drzim palce. Bude ti lepsie, a zvlast ked mas mamu a ocina ako podporu😉

jeliz59
21. jan 2020

Prepáč ale toto asi nemá perspektívu....sa budeš len trápiť pri ňom aj keď niesom vedma ale toto zdravý surodenecky vzťah. Nieje takže niečo v Tom bude....ale čo....🤔🤔🤔
Ja by sommsa asi skôr položila otázku zvládnem výchovu sama? Ak máš bývanie a rodičov ktorý pomôžu tak zrejme by som šla tým smerom k svojej budúcnosti...a nikto nepovedal že bude do smrti sama...určite je pre teba muž ktorý bude normálny podľa slušných noriem....prajem všetko dobré....🤗🤗🤗

januska20
21. jan 2020

@nikola2000 Držím ti silno palce 👏

jeliz59
21. jan 2020

prepáč teraz čítam že už si sa rozhodla.......držím ti palce....🤗🤗🤗

nikola2000
autor
21. jan 2020

Dakujem Vam všetkým za nazor a za podporu 🙂

nina7762
27. jún 2022

@nikola2000 a ako to skončilo? To ako z nejakeho divneho filmu 😯😏

puklica13
27. jún 2022

@nikola2000 kto chce kam...