Intímne prejavy na verejnosti

lienka737
20. júl 2015

Aký máte názor na intímne prejavy ako sú francúzske bozky, chytanie za zadok, vášnivé objímanie a pod. na verejnosti?
Napríklad na lavičke v parku, kde chodia okolo ľudia, alebo v kruhu kamarátov, rodiny (rodičia, súrodenci, švagrovia).
Ja s tým mám problém, môj drahý mi hovorí, že sa nemám hanbiť za svoje city.....
Ďakujem za vaše postrehy, názory...prípadne návrhy ako to riešiť.

emilia25
28. júl 2015

Jaj u nás ked nám sibe aj v obchode.muz zvolá to je moja žena a milujem ju a ja sa červeňám ale aj ja zskricim to je moj muz a milujem ho najviac smejeme sa pobozksme držanie za ruky a drszdenie Jaj u nás to je aj po
10rokoch sme jak dvaja pubertaci a je nam jedno aj doma sme taky všade.

alaguema
28. júl 2015

@lienka737 francúzske bozky a vášnivé objímanie patria do intímnej sféry človeka. Normálne pusy, objatie, pohladenie to všetko je pre mňa ok aj na verejnosti, aj v kruhu rodiny. Minule sa proti mne vo vlaku párik vášnivo bozkával, jazyky si pchali snáď až do hrdla, bolo mi to nepríjemné, mala som pocit, že by som tam nemala byť. Ale vlak je verejné miesto...tak prečo sa mám blbo cítiť ja, veď nech si to idú rozdať na toaletu, ak majú akútnu potrebu 😎
Mimochodom, súhlasím s názorom, že tu nejde o prejav citov, ale o sexuálnu stimuláciu.

eludka
28. júl 2015

@emilia25 len s vekom to bude budit coraz infantilnejsi dojem..., nehovori zo mna bleda zavist, a spytajte sa na tekto chovanie Ladislava Spacka - odbornika na etiketu, koment "ale ved mne je jedno, co si pomyslia ostatni" by ste asi pred nim neobhajili 😉

emilia25
28. júl 2015

Joj moj muz má uz 40rokov ja 30.3 deti 4 na ceste mi sme proste taký aj doma aj vonku stale.ci bozky aj frsncuzke objatia proste si to takto navzájom vyjadrujeme.ci uz slovom alebo skutkom.neni nám problem vykricst do celeho svets.ze mám toho nsjsexi muža milenca super otca syna bratA kamarata vsetko v jednej osobe a opacne.

apb
28. júl 2015

Myslim, ze franc. bozk nevyjadruje lasku, skor fyzicku pritazlivost. Chlap sa bude olizovat aj s poslednou kurvou, ked sa mu bude pacit 🙂

vroni
28. júl 2015

@emilia25, fajn, ze vam to nie je problem vykricat do sveta. Problem je, ze svet to absolutne nezaujima, pripadne mu tym paradne leziete na nervy. Ja osobne nemam potrebu vykrikovat do sveta, ze niekoho milujem, to sa "dokazuje" trocha inak, nez vyvreskovanim, sorry.

emilia25
28. júl 2015

@vroni no ved mi si to hovorime aj doma aj vonku aj na dvore.proste neni to den keby sme si to nepovedali aj niekolko krat proste u nas to takto funguje.aj skutkami aj skutkami.nehadame sa nikdy sme si skaredo nepovedali proste u nas je to tak.ja som staštna a ked tu citam tie zeny co majú chrapunov doma nemam co riešiť.iba mozem konstatovat ze sme najstatnejsi ludia na svete a nic sA na tom nezmeni.

vroni
28. júl 2015

@emilia25, ved to je dobre. Ale niektore veci predsa len robite iba doma, ci?

emilia25
28. júl 2015

@vroni to je jasné sex len doma máx na chate kde sme len mi dvaja az taký sme není sice nehovorim muža napadá aj v aute niekde v prírode ale doma je len doma.

eludka
28. júl 2015

@emilia25 podla vsetkeho ste nejaku extra vychovu ani jeden nedostali ..., zrejme ste taki prostejsi ludia..., no nic, hlavne, ze sa nebijete

natalym
28. júl 2015

@emilia25 Mne sa to tiež nepáči takéto prejavy. Ale zase záleží od situácie to s tým vykrikovaním manžela, že miluje svoju ženu. Ale určite by som jazyk mužovi do úst na ulici nepchala. Je to nevhodné.

emilia25
28. júl 2015

@eludka tto más pravdu sme blázni blsznivo zamilovany a je to nás život.

emilia25
28. júl 2015

@natalym to je hlavne vtedy ked nam sibe.

natalym
28. júl 2015

@emilia25 Tak to som si ešte vedela predstaviť. Tu to radšej nepíš, vyznieva to veľmi hlúpo. 😀

peneloppe
28. júl 2015

@emilia25

Pobavila si ma tvojim vyhlasenim ze mas v jednej osobe manzela, milenca, otca, brata, kamarata 😀
hmm, to znie viac nez divne 😕

natalym
28. júl 2015

@peneloppe A prečo? Podľa mňa je to celkom v poriadku, či?

peneloppe
28. júl 2015

@natalym

Co ja viem, pride mi to scestne.

natalym
28. júl 2015

@peneloppe Mne nie ale nepoznám to tak. Lebo môj muž je moje dieťa. 😀

peneloppe
28. júl 2015

@natalym
Ved aj moj 😀

natalym
28. júl 2015

@peneloppe Ná to tiež scestné, nie? 😀

peneloppe
28. júl 2015

@natalym
No ja som to len tebe posepla, verejne to nikde nevyhlasujem, to je rozdiel 😉

natalym
28. júl 2015

@peneloppe Jáj tak potom teda né..................

emilia25
28. júl 2015

@peneloppe no je toto vsetko je je syn svojej mami je brať a najlepsi a otec mojich deti moj manžel milenec kamarát mozem mu povedať vsetko.nepotrebujem mať milenca alebo dskeho akože kamaráts kedho mám doma.
Baby a úprimne vy sa nikdy s muzom neblsznite ako taký pubertaci nikdy sa nesmejete spolu ako blázni.
A uz má nerieste radšej popremyslsjte kedy naposledy vám muz povedal ze vas miluje ze ste krásna.u nás je to kazdy den a spontánne.

stanka284
28. júl 2015

Povedala by som, že všetko s mierou...bozky normálne, držanie za ruku tiež objatia fungujú s mužom sa vidíme málo má 2 roboty a staviame dom, tak prečo by sme si nemohli dať pusu, keď sa stretneme aj na parkovisku, alebo na ulici 🙂 je pravda, že občas ma na prechádzke chytí aj za zadok ale vždy kukne, či nie sú deti okolo :D budte šťastní, že sa ľúbite a prejavujte si lásku s mierou koľko to len ide...nikdy nevieme čo nás v živote čaká a koľko s tým druhým budeme....minule som videla taký starší pár určite po 70tke ako muž išiel odprevadiť manželku na autobus držali sa za ruky, keď sa lúčili objal ju a dal jej pusu...môj názor? chcela by som také páry stretávať každý deň 🙂

peneloppe
28. júl 2015

@emilia25

nie my tak spolu neblbneme a hovori mi ze som krasna, pochvali ma ked sa mu paci co si obleciem, aj ja jemu hodim kompliment

ja uz som aj rada niekedy ked si mozem v klude citat knihu alebo pozerat film, blbnutie s muzom ma ani nenapadne, a ani jeho, on si tiez radsej pozrie sport alebo sa venuje nejakemu konicku 😀

stanka284
28. júl 2015

@emilia25 Si šťastná žena, fandím Vám 🙂)

emilia25
28. júl 2015

@peneloppe no u nás to je tak a nie je nád to sa s chuti zasmiať.ved smiech je liekom na vsetko hlavne na zlú náladu.zvyšuje hormóny šťastia a nie je nád to sa zasmiať s milovaným človekom.

emilia25
28. júl 2015

@stanka284 dakujem ved aj ty.a raz sa tej 70 aj vy dozijete a budete sediet na versnde v krásnom kresle a všade vnucstks a poviete si prezili sme nádherný šťastný zivot.aj moj muz chudá prišiel z prace a hned do dalsej sietkujeme dom vsetko robi sam.

peneloppe
28. júl 2015

@emilia25

Vsak my sa aj zasmejeme spolu. 🙂

eludka
29. júl 2015

@emilia25 neprecitali ste moj text s porozumenim...