Je bozkávanie nevera?

baska33
22. mar 2015

Nebudem to tu rozpisovat ako a preco,len sa opytam-Je bozkavanie nevera?

zuzitar
22. mar 2015

Pre mna ano.

tajka1986
22. mar 2015

Podla mna je 🙂 co sa ma co bozkavat s inou ked ma mna? Ked uz niekoho pobozkas su tam nejake city voci inemu a je len otazkou casu kedy sa stane nieco viac,ci?

jedina30
22. mar 2015

podla mna je to zaciatok niecoho... 😉 ..takze ...zaciatok nevery...

bambibam
22. mar 2015

Bozk pri gratulácii ,stretnutí (krátky , na líce) - nie , vášnivý ,dlhý ,na ústa, utajovaný -áno

zabudnuta
22. mar 2015

Od bozku k bozkavaniu, od bozkavania k milovaniu....tolko k tomu.... Detto daj si odpoved sama. Keby pride za tebou tvoj chlap a povie s takou kočkou som sa bozkaval... Ale neboj nic nebolo... Usmievala by si sa na neho? ....

fuska
22. mar 2015

Aj keby nemal byt zaciatkom niecoho, je to nevera.

jana_eyre
22. mar 2015

podla dohody oboch partnerov.. pre niekoho nie je nevera ani sex 😀 /uz som raz citala, ze pokial muz o tom svojej zene nevravi, nevadi jej to/

pre mna je nevera uz aj hnusne flirtovanie s inymi zenami, nie to este bozkavanie.. Moj muz to vie.. samozrejme to, co vyzadujem od mojho muza nerobim ani ja..

standu
22. mar 2015

Samozrejme ze ano.

zuzulik27
22. mar 2015

ja si to nemyslim, niekedy je taka situacia ked vsetky hviezdy su naklonene, prostredie, nalada, dany clovek, - no proste pride k bozkavaniu. pokial je to len jednorazove, viac sa to neopakuje tak ja v tom problem nevidim. ved clovek nevyhladava taketo chvile zamerne. staci zle citove rozpolozenie ,slabsia chvilka + tie okolnosti vyssie spominane a bozk je na svete. takze nie je to nevera ak sa to uz nezopakuje, ak to nepokracuje dalej a pokial na to stale nespominas.
ja by som toho bola schopna, no keby to urobil mm tak by sa mi to nepacilo, takze z toho dovodu sa k takym cinom nechystam aj ked clovek nikdy nevie 😉

gilmorka
22. mar 2015

podla mna to je nevera.

stanulienkat
22. mar 2015

@zuzulik27 aka nalada, ake naklonene hviezdy preboha? Nalada je na kazdej diskoteke, ked mas vypite, alebo ako? A potom sa to nevyskytuje? Ved to je prvy krok k niecomu. Clovek ma sedu mozgovu koru, mal by si pudy ovladat. A presne ako pises, ze tvojmu muzovi by si to netolerovala, ale u seba si to vies predstavit. Ja sa riadim heslom: To, co nechcem aby robili mne, tak to ani ja nerobim inym.

sense
22. mar 2015

Nerobim druhym to co nechcem aby robili mne....mala som ex kt na jednej oslave venoval cely cas manzelke najlepsieho kamarata hoci sme fam boli aj my....ja som odisla nech sa teda bavi...tvrdil sice potom ze sa nic nestalo a nechape moje chovanie to som neurobila ani scenu a o mesiac uz boli spolu ..my rozideni a ona v rozvodovom konani...takze aj bozkavanie je nevera a ak nie nevera tak koniec dovery vo vztahu a pre mna osobne konjec lebo aj ked by som odpustila uz by som nezabudla

diablikovci
22. mar 2015

Pre mna ano. Ja som ziarliva, ze ked manzel da len pusu na lice napr. kolegyni pri gratulacii 😀 A uz bozkavanie koniec a rozvadzam sa. 😢

siska53
22. mar 2015

Pre mna je aj bozkavanie nevera!
Nemyslim tym cmuk na lice pri rozlucke ci stretnuti s niekym (muz,zena,ak su tak zvyknuti).

vroni
22. mar 2015

No, nevera to asi nebude, ale narusenie partnerskej intimity, dovery a vztahu urcite ano. Alebo inak: muza by som neposlala k vode neposlala "len" kvoli tomu, ze sa bozkaval s inou, ale nas vztah by to poznacilo poriadne

janinah
22. mar 2015

áno,je to nevera.....a čudujem sa,že sa na to niekto pýta....

evica01
22. mar 2015

Ano, je. Aj smsky so srdieckami su nevera.

vinifred
22. mar 2015

..ak Ti strčil jazyk do úst a ty jemu,tak hej... 😝

tominko2612
22. mar 2015

skutocne nerozumiem otazke, to uz ako keby sa nedal spravit krok bez toho, aby sa tu predtym alebo potom niekto na to nepytal...podla toho, kolko zien odpovie a ako odpovie na MK sa spravi statistika z toho ci je bozkavanie nevera alebo nie? Objavuju sa tu coraz castejsie otazky skor pre Bravo girl...

na_znamenie
22. mar 2015

Je to len vec pohladu oboch vo vztahu. Ak by mi to zena spravila, nebolo by mi to prijemne. Ale prezil by som to. 🙂 Ale myslim, ze pre vacsinu ludi je to znak nevery.

mikema
22. mar 2015

Ano bozkavanie je pre mna i mojho muza nevera. Bozk na lice na privitanie nie. Ale co presne je nevera by si kazdy par stanovit sam. Lebo kolko ludi, tolko nazorov. Pre niekoho je nevera uz kava s ex. Pre niekoho zacina nevera az v posteli...

oldman50plus
22. mar 2015

"Bozk je vertikálnym vyjadrením horizontálnej túžby."

cuculiatko88
22. mar 2015

Vasnive bozkavanie je urcite nevera....

zita19
22. mar 2015

Niekto za neveru povazuje aj obzretie sa za atraktívnou plucnatou dlhonohou blondínkou, pre niekto ani sex len tak pre spestrenie deja nie je neverou. Takze zavisi od okolnosti...

nela1916
22. mar 2015

No... Poznáš ten biblický výrok o "nevere v srdci"... To bola len parafráza.

Poznala som takú postaršiu osôbku, pošahala si život tým, že si vzala nesprávneho človeka, mala s ním deti, časom sa rozviedla a našla si na internete taký "mužský objekt". nebol to vzťah, nebolo to ani celkom kamarátstvo, stretávali sa, chlapík jej zo zahraničia posielal kvety, etc. ale vyjadrila sa, že ho asi ľúbi a ak by bola mladšia, vzala by si ho za muža. Mužský mal ale priateľku, no ona do ich vzťahu technicky nejako nezasahovala.

Mňa by teda zaujímalo, komu by sa už len vo vzťahu páčil takýto "element naviac". Mne teda nie. Ak som s niekým vo vzťahu, tak je to len o nás dvoch, nijaké flirty, nijaké bozky, nijaké nadštandardné bútľavé vŕby. Ak také potrebujem, tak na čo mi je ten vzťah,

Áno, za mňa áno, bozkávanie už je nevera, a ak už som tak nestála, že si neviem odpustiť, vážne by som pouvažovala o ukončení toho vzťahu, no ak je to manželstvo, tak je to trochu iná veda.

marina24
22. mar 2015

inak,toto by aj mna zaujímalo.či napríklad je bozk na pery(nemyslím dlhý vásnivý),ale či je to nevera,ked sa s niekým len tak na epry letmo bozkávame.to by mna tiež zaujímalo.ak to bozkom aj skončí ,nič ,vobec nič viac .....hm ?

katka1981
22. mar 2015

Ak sa tvoj partner s nejakou bozkaval a ty to povazujes za neveru, zbytocne ti tu budeme pisat opak, ked to teba zranilo. A to plati aj opacne. Ja sa nebozkavam len tak s hocikym, ale len s mojim muzom, takze je to len medzi nami a to ocakavam aj s jeho strany, cize z mojho pohladu by to nevera bola. A tento nazor som mala aj za slobodna, ci som znamost mala, alebo nie.

trogir
22. mar 2015

Ano......jednoznacne. A to nie som konzervativna, ani moralistka 😉

sunshineka
22. mar 2015

Ano,bozkavanie je nevera

minnie55
22. mar 2015

určite áno, mám pocit, že bozk môže byť častokrát oveľa intímenjší ako sex.