Je bozkávanie sa s iným človekom dôvod na rozchod?

20. jún 2023

Dobrý večer, je podľa vás dôvodom na rozchod bozkávanie sa s iným človekom?

vava_1994
20. jún 2023

U mňa by to bol dôvod na rozchod, u niekoho nemusí. Každý to má inak

lindous
20. jún 2023

Určite to môže byť dôvodom a nečudujem sa nikomu, kto povie že pre neho by to na 100% znamenalo rozchod,...u mňa osobne by záležalo od mnohých okolností a viem si predstaviť odpustiť, no naozaj záleží... A z pohľadu, že ja by som sa bozkávala s niekým iným, to by pre mňa rozchod znamenalo, lebo ak by som toho bola schopná, tak by niečo bolo veľmi zle...

autor
20. jún 2023

Ja osobne by som to tiež označila ako dôvod na rozchod, to či by to človek urobil je už druhá vec ale dôvod by to byť mohol

sheila121
20. jún 2023

Ženy odpustaju aj horšie veci ako bozkávanie takže záleží ako si sama seba vazis. Keby sa to stalo mne, dostal by po tých ústach s kufrom

mandzula
20. jún 2023

@autor ja to mam definovane ako neveru, takze ano, rozchod. Zavisi vsak od konkretneho paru a jeho limitov.

zmrzlinka2021
20. jún 2023

Autorka,

za mna URCITE ANO. Pises o rozchode, zije sa iba frajerite... a ak uz teraz mas takuto skusenost s frajerom, vedz, ze sa zopakuje a v ovela tvrdsej forme.

autor
20. jún 2023

Samozrejme tabuľka na to čo je a čo nie je nevera neexistuje ale toto za neveru považujem, dokonca aj alko neberiem ako ospravedlnenie

oblaacik
20. jún 2023

Ano viac by ma nevidel. 🙂

shinon258
20. jún 2023

Možno keby to bol môj manžel a sme zobratí x rokov, máme 3 deti, hypotéku na dom atď... Tak by som to aj odpustila alebo aspoň zvážila.
Ale ak ste frajer/frajerka a nemáte iné záväzky, tak hneď rozchod podľa mňa.

lamonita
20. jún 2023

@shinon258 súhlas! Je iné keď sa bozkáva 21 ročný človek povedzme vysokoškolak...aj napr 41 ročný človek so záväzkom!!! Ja by som to nedarovala ani tomu 21rocnemu ani 41. Nazdar. Chod si ju olizovat

osky
20. jún 2023

Asi to neboli bozky na lice ,ked to takto riesis
A vasnive,ozajstne milostne bozky su uz len krocik od nevery.
Cize urcite ano.
Ja by som to netolerovala...

vanilkovazmrzka
20. jún 2023

To zalezi od vela okolnosti.

anonymanonym
20. jún 2023

A pre mna nie, resp. je to pre mna prilis malo informacii na to, aby viem k tomu zaujat jasne stanovisko - vek, aky bol ten vztah doteraz, kolko trva, ci a ake su tam zavazky, situacia ako sa to stalo, kto bol ta osoba s ktorou sa bozkaval/a, ako sa partner/ka o tom dozvedela (ci sa k tomu sam/a priznal/a alebo to tajil/a), ci to bola jednorazova vec alebo pravidelne stretavanie a bozkavanie...

lintu
21. jún 2023

Popíš to bozkávanie bližšie. Niekto ide napríklad do vývrtky už len keď vidí partnera sa s niekým pobozkať pri zvítaní či gratulácií. Také prípady na rozchod veľmi nevidím.

mirka414
21. jún 2023

Kazdopadne je to dôvod na rozhovor a potom je to len buď ,alebo…buď sa zo manželstvo pokúsia zachrániť ,alebo bol ten bozk začiatok konca a zachrániť už nieje čo 😪

katkazocele
21. jún 2023

U mňa 100% áno 🤮

trema
21. jún 2023

Neviem, z akeho dovodu by sa mal moj muz bozkavat s inou.. ak by to boli bozky za triezva, tak rozchod, ak z opitosti, tak by tam mohli byt aj ine veci z opitosti, takze tiez rozchod

sheila121
21. jún 2023

@shinon258 a aký je v tom rozdiel či máte záväzky alebo nie? Ja toto nikdy nepochopím. Takže stačí keď si chlap zoberie ženu za manželku a urobí jej deti a už sa môže kade tade oblizovat? Toto je len výhovorka vydatych žien ktoré sa nechcú rozvádzať. Každý z nás ma limity inde ale keď je schopný niečo také odpustiť tak je jedno či je zadaný alebo vydaty.

kika147
21. jún 2023

@shinon258 no ja prave naopak , nedokázala by som odpustiť manželovi ktorému som porodila deti , ze sa vylizoval s inou. Ale naopak ak by sme mali 17 a bol by to len frajer nic vazne tak a oľutoval by to tak ano mozno by som odpustila

zorkahorka
21. jún 2023

Partneri sa voci sebe dopustaju rôznych chyb. Kazdy moze urobit chybu a aj ju napravit. Vsetko zalezi od okolnosti. Niekto si kvoli par bozkom s inym necha rozbit rodinu, niekto nie.

autor
21. jún 2023

Na líce ked sa dáva sa to skôr nazýva pusa a bozkávanie myslím vášnivé, ba priam až francuzák

leni1977
21. jún 2023

Ja by som ho kopla do zadku v tom momente. Toto sa nerobí.

babulkomale
21. jún 2023

Pre mna ano.

kassandra25
21. jún 2023

A preco sa pýta škôlkarka toto žien na mk, či bozkávanie , netusim ake, je dovod na rozchod/rozvod? Nabuduce mozno padne otazka, ked pri jedení padne lyzica na zem, ci ju dalej pouzívat na jedenie.

nominativ
21. jún 2023

U niekoho nestačia ani roky podvádzania, týranie, alkoholizmus a iné závislosti. Pre niekoho je dôvodom na rozchod aj to, že už nemám motýle v bruchu, prípadne to, že baba mala rúž na zuboch alebo chlap si obliekol slipové plavky.

ankare
21. jún 2023

Samozrejme

autor
21. jún 2023

@kassandra25 škôlkarka si ty :DDD

domkakvet
21. jún 2023

Ano

nikto2234
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
sergejj
22. jún 2023

Jasne. Raz sa to zacne kurwit uz to tak bude stale. Aj ked pre mnohe zeny (aj muzov) je to len bozk, neskor ved to bolo len rukou, Ved to bola len fajka 😀 atd.