Kam sa vo vzťahu posunúť?

14. jún 2022

Pekný deň. Kam sa vo vzťahu posunúť? Čo je pre vás niečo viac? Kamarátka má problém v ktorom jej neviem poradiť keďže my s manželom sme už po svadbe. Chceli by si posunúť vzťah na “vyšší level” niečo vážnejšie. Len sa ešte necítia na “až tak vážne” ako svadba, dieťa, bývanie. Ja neviem..spoločný pes?😂

nevenka
14. jún 2022

Hej, asi si to zhrnula, ten pes neznie zle...😁

dazdovka
14. jún 2022

Nejaky dobrodruzny vylet, nie taky co cestovka vsetko zariadi, ale taky fakt akcny, mozno dobrovolnicka praca v zahranici, mozno zalozit OZ, alebo zacat spolu podnikat, nieco vytvorit...

zmrzlinka2021
14. jún 2022

Mne ten "spolocny pes" znie praveze zle, ak sa necitia na byvanie, svadbu...
Pes nie je hračka, to akoze jeden tyzden bude u jedneho, druhy u druheho?

Neviem v akom veku tento parik je, ako dlho spolu chodi, ci studuju ... skus napisat viacej. Lebo ine je to, ak su to druhaci na vyske a ine, ak uz pracuju, chodia spolu aspon rok..

bolarazjedna
14. jún 2022

Ak sa necítia na spoločné bývanie, ani zásnuby, ani dieťa.... Ja si myslím, že "vyšší level" cítiš v prvom rade v srdci, že je to iné, ako s predošlými, alebo teda iné, vážnejšie ako na začiatku vzťahu . To je dôležité, a aby to cítili obaja. Navonok to potom človek vyjadrí práve záväzkami, ako zásnuby, svadba, dieťa, bývanie... Ak sa na to necítia, tak nech si ešte užívajú krásny, láskyplný vzťah.

Spoločný pes bez spoločného bývania bude ako spoločný?

estrella5
14. jún 2022

Ja neviem... Ale nemá byť toto spontánne a od srdca? Načo umelo "posúvať vzťah" keď ani sami nevedia ako by ho chceli posunúť? Lebo by sa malo? Či čo? Nechápem...

A pes? Majú vzťah k psom? Chcú psa? Majú čas/chuť sa mu poriadne venovať? Cítia sa na záväzok na 10-15 rokov? Kedže spolu nebývajú, koho by bol pes? Kde by býval? ....

xena0
14. jún 2022

Hmm ..😁tak takýto posun som ešte nepočula..chcú sa posunúť aj nechcú, ťažko im radiť

zuzzinka
14. jún 2022

Dovolenka s rodicmi...posunu sa velmi rychlo.. 😀

sissy27
14. jún 2022

tak keď nechcú spolu bývať ani iné dospelácke záväzky, tak potom spoločná dovolenka, ideálne niekde na samote na dva týždne nech to zahŕňa aj jej menštruáciu a hneď zistia, či sa im treba ešte vôbec posúvať...

nnnuuunnn
14. jún 2022

Obrúčky s menom. Len akože 🤣

7lenka11
14. jún 2022

nejaký spoločný pobyt v zahraničí na 2-3 týždne? vyskúšajú si spoločné bývanie, fungovanie a zároveň budú odkázaní v cudzine len sami na seba.. ale divné, že sa chcú posunúť, no vlastne sa do ničoho nechcú pustiť - žiadne bývanie, svadba, záväzky..

jaskolka
14. jún 2022

To som nikdy nepočula, že niekto chce posunúť vzťah, ale nechce nič z toho, čo ho prirodzene posúva... Pes akože kde ich posunie? K regálu s psimi granulami?🙈🙈🙈
Bud chcú byť spolu a fungovať ako pár, teda bývanie, svadba, dieťa, čo ale ma byt také prirodzene z oboch strán, alebo sa na to ešte necítia a tam niet čo riešiť...

nurielka
14. jún 2022

Výmena kľúčov od bytov. (Ako Ross z Priateľov, najprv dal babe kľúč a potom menil zámok😂) Alebo spoločná pohľadnica s fotkou ma Vianoce.😃😂

54tinka54
14. jún 2022

A čo tak zásnuby?🙂

0silvia0
14. jún 2022

ja by som preferovala macku pred psom🥴

janickacrazy
14. jún 2022

chudák pes, ako by bol spoločný, ked spolu ani nebývajú? podľa mna je to tak, že kamoška by sa rada posunula na další level, ale ten jej krásavec sa na to necíti a tak zahmlieva 😅

tykat
14. jún 2022

Chudák pes 😅

k0l0b3zka
14. jún 2022

Nech skusia na zaciatok akvariove rybky ;)

tykat
14. jún 2022

Nech mu nadhodi, ze jej meska. Podla reakcie a miery stresu bude vidiet ci sa naozaj chce niekam posuvat 😁

danica2711
15. jún 2022

keď potrebujú radu od cudzích ľudí, tak asi nemá zmysel sa niekam "posúvať". To treba cítiť

nekonecna_katastrofa
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zoro9836
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
madeline1
1. máj 2023

ako sa posunuli nakoniec?