Kde si nájdem muža? Som z tohto už trošku frustrovaná

16. jún 2022

milé žienky prosím vás pekne, kde si nájsť muža?
zoznamky sú pre mňa absolútne neprípustné, aj som to skúšala, ale nebaví ma si písať a zistiť že si ani nerozumieme
navyše mám furt pocit kedže nevidím toho človeka, či by to vôbec zaiskrilo
veľmi by som si priala spoznať niekoho reálne, chodím plávať
a cvičím ale tam sú najmä ženy, na tom cvičení... stretávam sa aj s priateľmi, nemám problém sa zoznámiť s novými ľudmi, ale akosi stále nič.... nedávno som bola aj 2x na diskotéke ale tam teda nič-moc, je to maximálne krátky flirt, to som samozrejme vedela a nehľadala nič vážne
už nemám ani jednu nezadanú kamarátku, skôr moji kamaráti nie sú zadaní..
som z toho už unavená stále sa za niečím naháňať, viem, že to mám podvedome v hlave že čo ak si už nikoho nenájdem?
cítim ale že čím viac sa snažím, tým je to horšie, pretože potom som frustrovaná a tie zoznamky, naozaj pre mňa fuj.... ja len že či je nejaká šanca a ako sa možno rozptýliť a nastaviť do "nehľadania"... 🙂
každú kamarátku, ktorú mám, dlho byť samé nedokázali a vždy ma tlačia, aby som hľadala, lebo vraj kto hľadá ten nájde... a kamaráti sú skôr takí flegmatici, nehľadajú aktívne a sú spokojní ako sú, vraj ak to príde, tak to príde 🙂

lucka_ke
16. jún 2022

ja som spoznala muža v škole, aj moja mama 🙂 spolužiaci nič ani bývalí? alebo kolegovia/susedia?
a teda keď sú všade ženy - určite majú niektoré bratov, stačí sa zoznámiť

beata_k
16. jún 2022

Skus dobrovolnicke cinnosti. Aspon budes vediet, ze nelezi na gauci 😉

zuzzinka
16. jún 2022

Kamos povedal, ze vo fitku same baby za nim chodia. Mozno zmen miesto cvicenia alebo casy. Jasne, ze ak je to aerobic, tak tam chlapi nebudu.

lilly16
16. jún 2022

Nezufaj..ten pravý pride v správny čas na správnom mieste..ak si veriaca skús pompejsku novenu

kiwi3
16. jún 2022

a co ti nezadani kamarati? to mas aspon overene

catch22a
16. jún 2022

jop alebo napis tu :D tu urcite niekoho spoznas :D Ak si z BA tak pod na pivo :D

a_adamcova
16. jún 2022

No, ono to je ťažko. Chlapi boli v minulosti "nútení" aby sa nejakej ozvali. Teraz toto už "nefičí" a jedine na čo naberú odvahu je napísať na zoznamke alebo na soc.sieti :D

catch22a
16. jún 2022

PS chodim aj do KE 😀

tenerifka
16. jún 2022

Zalezi na tvojich zaujmoch, tam by som hladala. Ja napriklad rada cestujem, isla by som na nejaku poznavacku napr. cez Bubo do Patagonie alebo Juhovychodnej Azie, nieco dobrodruzne, a tam by som mozno stretla niekoho, kto mi padne do oka a aj ja jemu, a bude mat rovnaku vaseñ ako ja. Ak rada citas, tak do kniznice, alebo do divadla, do kina.... Atd.

athom
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
vlcik1
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
annamarin
16. jún 2022

@athom Ked chlapi berú takéto vety, že "cvičím" a "plávam" ako povysovanie a vysoke sebavedomie, tak už viem, kde robím chybu. 😂😂😂

vlcik1
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
autor
16. jún 2022

to plávanie a cvičenie som uviedla len ako príklad, že nesedím doma a že sa snažím chodiť aj medzi ľudí, ale že ani tam nie sú muži ktorí by ma oslovili
nezadaní kamaráti sú kamaráti preto, lebo medzi nami nie je žiadna chémia a nedokázala by som si predstaviť ich ani pobozkať....
možno máte pravdu, zmeniť prostredie cvičenia by som mohla ...🙂
aj ja si myslím že dnes už muž neosloví ženu alebo sa jej neprihovorí ani na spoločnej záľube, alebo možno vyžarujem niečo kvôli čomu sa mi prihovoriť nechcú, aj nad tým som už premýšľala 🙂

athom
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
vlcik1
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
vlcik1
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mandzula
16. jún 2022

@athom zrejme fitko a plavanie uviedla len preto, ze vacsinou sa tu radi zacat chodit do fitka, na plavaren atd. Nevidim dovod, aby na MK pisala hodnoty, ked tu nehlada vztah, ale radu.

autor
16. jún 2022

@athom ale ja tu vysvetľujem ženám že kde vidím problém, toto nie je príspevok o prezentovaní v zmysle nejakého inzerátu a podobne a popravde nevidím nič zlé na tom aby žena niekam chodila, občas už mám pocit, aby len sedela doma a hnila na zadku...
chcela som radu, že čo robiť, ak teda zoznamky nepreferujem hoci som ich niekokoľkorát skúsila, no chýba mi ten prvotný osobný konktakt, skrátka mi to prekáža vypisovať si viac-menej o ničom a potom sa stretnúť a zistiť že nič z toho
a čo má teda žena robiť, ak mám aktívny život, nesedím len doma, ale stále nič 🙂 viem že moje kamarátky spoznali na rôznych sociálnych sieťach frajerov, ale mne to nesedí lebo neviem ani len vyhodnotiť, či by ma vôbec priťahoval ten človek, či má charizmu a či sa mi páči napríklad jeho mimika a gestá

athom
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
mandzula
16. jún 2022

@athom na toto ani neviem, co ti napisat, ja to tu totiz ako zoznamku neberiem, mozno skor chlapi to tak vnimaju, kedze su tu prevazne zeny.

vlcik1
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
autor
16. jún 2022

@athom a @mandzula prepáčte že do toho skáčem, ale to čo si napísal ty že prídu k tebe domov, to je trošku iné, ak si píšete a idete von na kávu alebo k tebe domov, je to preto, že ste sa spoznali na zoznamke
ale ja sa pýtam na stretnutie mimo zoznamky :D bez písania si :D a prvé rande u teba doma? no akurát tak na sex...

athom
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
athom
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
autor
16. jún 2022

@athom určite sa nebudem ukazovať na videohovore doslova cudziemu mužovi, keď často oni sami odmietajú poslať fotku prípadne sú to muži typu vyhoním si na webke... ospravedlňujem sa tu za tento komentár vyššie diskutujúcim, ale je to často tak
podľa teba z webkamery dokáže človek vycítiť, či by tam bola chémia? často sa to ukáže až v realite, aj mne sa muž páčil aj ja jemu, prišli sme na stretnutie a zrazu to stretnutie bolo trápne lebo sme ani nevedeli komunikovať, bola určitá bariéra...
myslím si, že reálne stretnutie a spoznanie sa bez písania na zoznamkách je lepšie, lebo hneď vidíš, či ťa človek zaujal alebo nie, hneď tam je tá interakcie či už kamarátska alebo aj niečo viac...

vlcik1
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
athom
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
autor
16. jún 2022

@athom netuším, prečo rýpeš, posielam profilovú fotku väčšinou podobnú tomu, ako zvykne byť v životopise čiže tvár....
ja som však v tejto diskusii ženy oslovila s tým kde reálne spoznať muža čiže mimo zoznamiek, pretože zoznamky mi nevyhovujú
uviedla som, kde sa vyskytujem a ako to docieliť, keď muž neosloví reálne ženu, ako sa spoznať 🙂
a či je ešte vôbec tá nádej, za to ty si tu začal písať o zoznamkách, ktore ako som už raz napísala sú pre mňa neadektvátne a nechcem ich využívať, pretože mi nevyhovujú a preferujem skôr reálne stretnutie, naživo a keď sa nad tým tak zamýšľam, možno to chce len zmeniť prostredie, ísť aj niekam inam, možno na nejaký výlet či na nejakú akciu, teraz v lete ich je celkom dosť

liljana
16. jún 2022

Najviac sa ludi zoznamuju v skole, v praci, cez znamych, pri sporte a cestovani, kde sa vidia viackrat. Zoznamovat sa na diskoteke, kde vidis niekoho po prvy a asi aj posledny krat, nie je ziadna slava.