Keď sa partner neozýva

30. aug 2020

Možno je to,čo ma trápi detinské,ale chcela by som vedieť,ako to máte vy ostatné, hlavne tie, ktoré máte s partnerom občas vzťah na diaľku, kvôli práci, štúdiu a pod. My sme od seba polovicu mesiaca, kvôli práci, takže naša komunikácia je obmedzená na telefonovanie a chatovanie cez messenger. Keď je môj partner doma, alebo v práci, ozýva sa pomerne často, min.kazde tri hod. Pošle aspoň smajlíka,že na mňa myslí a ja som rada,že mi takto dáva najavo záujem. Úplne iné to je, keď je niekde s rodičmi, alebo hrá futbal a potom ide s kamarátmi na pivo. To sa neozve aj pol dňa. Hnevá ma to ani nie kvôli tomu,že sa neozve, ale kvôli tomu,že akoby keď je s inými ľuďmi, tak si na mňa ani nespomenie,alebo neviem, prečo ma to zranuje. Zo začiatku mu bolo jedno s kým a kde je, teraz sa ozýva len keď je sám. Máte to tiež tak?

deti95060810
30. aug 2020

a keď sa mu ozveš ty - zatelefonuješ, máš pocit že sa ťa snaží zbaviť? resp. je to iné ako keď je v práci?

hettinka
30. aug 2020

Mala dom vzťah na dialku 5 rokov, volali sme si raz za deň, a môj manžel mi romantický písal na intrak aj listy, mám ich dodnes.
Máte 15 rokov, ze si potrebuješ 10x denne posielať smajliky?

veronikaszabova
30. aug 2020

Kolko mate obaja rokov?
Tak ked nema cas, tak ti nebude posielat smajlikov.
Ozaj riesis uplne hluposti

evkamotka
30. aug 2020

Ja uz mam manzela 4r, lubime sa strasne. Ked mi neodpise cely den, neriesim lebo viem ze je v praci a nemôže si smajlikovat so zenou...

diewcatqoo
30. aug 2020

Mna by to strasne otravovalo, keby som sa kazde 3 hodiny v praci "musela" ozvat frajerovi. Alebo ked mam doma nieco rozrobene a "musim" sa ozvat, pripadne ked som niekde s kamoskami a "musim" sa ozyvat, ze laska, myslim na teba. Bleee..
Ved jasne, ze ked niekoho lubim, tak na neho myslim. Ale mam aj svoj zivot, aj ine osoby v zivote. Chlap by si musel zvyknut, ze nie je stredom mojho vesmiru.
Mala by si trosku ubrat a menej stihackovat ;)

ella_price
30. aug 2020

No, ešteže čoskoro začína škola.

autor
30. aug 2020

@deti95060810 ja mu nikdy nevolam vtedy, nechcem,aby mal pocit,že ho kontrolujem.

zooeynka
30. aug 2020

To je tym ze ty nemas dostatok aktivit bez neho. Keby si mala svoje zaujmy pri ktorych sa nezastavis tak by si nemala cas ani chut riesit preco ti neodpisuje.

kittykat22
30. aug 2020

To, ze sa ti partner 3 hodiny neozve neznamena, ze ta nema rad. To, ze travi cas aj s inymi ludmi nie je znakom, ze ta zanedbava, ale ze vedie zdravy socialny zivot aj mimo vztah. Zeny sa casto do vztahu upinaju, zabudaju na kamaratky, zabavu a kavy. A potom sa casto stava, ze maju svadbu, deti a zistia ze su uplne osamotene. A je to hrozny pocit - pretoze v obdobi s detmi sa kamaratske vztahy navazuju velmi tazko. Zober si z neho priklad a tiez sa bav a uzivaj si zivota ked prave nemate jeden druheho.

katkabg
30. aug 2020

My sme spolu uz 15 rokov teda ale niekedy si cez den ank nezavolame ale teda viemr ze sa lubime

thoughtfulweirdo
30. aug 2020

Podľa mňa je vrcholne neslušné vypisovať cez mobil, keď som s inými ľuďmi. Mali sme rok vzťah na diaľku, keď som študovala v inom meste a zavolali sme si, keď sme mali obaja čas, čiže chvíľu večer. Cez deň sme si napísali pár správ, ale bežne sa stalo, že jeden nemal čas aj celý deň. Dospelí ľudia hádam nemusia visieť na mobile, aby na každú správu reagovali.

margaretka_
30. aug 2020

Ked travi cas s inymi ludmi, neznamena, ze ta ma menej rad alebo ze na teba zabudol. Ale tak bavit sa s niekym a sledovat hodiny ci uz nie je cas poslat smajlika mi pride vtipne 😀

kayyaa
30. aug 2020

Jeej, ved ho nechaj dychat. Jasne, ze ked je s inymi ludmi, tak mysli AJ na inych ludi, ved nemusi non-stop mysliet na teba. Niektore zeny by asi potrebovali, aby si chlap automaticky nastavil odosielanie sprav kazdych 15minut s textom Milujem ta a boli by spokojne😅😅
Ja by som zdrhla od chlapa, co by mi takto vyslovene dychal na krk a musela by som sa kazdu chvilu hlasit🙊
My sme manzelia uz 14 rokov, ale v case chodenia, ak sme neboli cez den spolu, zavolali sme si 1-2x za den. A boli sme spokojni. Dnesna doba je hrozna, ludia sa vdaka appkam navzajom zotrocuju🙄

deti95060810
30. aug 2020

chápem...jasné , tiež by som to tak spravila...

eliska13
30. aug 2020

Nemôžeš si tak vydobijat pozornost, lebo mu to môže ísť časom na nervy.Nie je to zdravé čo sa takého udeje za 3 hod, že sa musí hlásiť?Takéto závislé vzťahy skončia zle.Nemozes čakať a hypnotizovat mobil kedy sa ozve.Zo začiatku sa Ti ozýval stále, lebo zamilovaný...teraz sa ozýva, keď je sám a čo je na tom čudné?

petulda333
30. aug 2020

Boze. Ja tiez ked som vonku tak sa neozyvam. Sak sme spolu vzdy. Ved ti nemusi pisat ci volat kazdu chvilu.

sense
30. aug 2020

Včera bol priateľ bicyklovať niekde do hôr, šiel o 9 a prišiel o pol piatej, ozval sa pred obedom keď mi poslal fotku a potom krátko pred tým keď sa mal vrátiť... Jasne té keď ma aktivity sa neozýva tak často ako keď ma voľno a he to v poriadku, neznamená to ze ma má menej rad... Ja sa mu tiet neozýva každú hodinu keď som s kamoškou alebo niekde s dcérou na výlete... Nájdi si aj ty záujmy bez neho, čas ti rýchlejšie ubehne

patka06
30. aug 2020

Hľadáš problém tak kde nie je ...venuj sa svojim aktivitám a ani si nevšimneš ako čas ubehol, musí to byť celkom otravné "hlásiť sa" každé 3 hodiny.
Ak by sa neozval aj celý deň, neznamená to, že na teba nemyslí ...len proste má aj iné záujmy alebo prácu, to je úplne normálne

annamarin
30. aug 2020

A ty mu píšeš tiež keď si s niekým alebo máš niečo napraci? Alebo len keď si sama a máš čas? Zamysli sa. 🙂

martina1201
30. aug 2020

A čo keby si mu ty poslala smailika, keď je s inými ludmi? Že na neho myslíš? Možno ti ho pošle naspäť..... Keďže to na začiatku robil, možno sa mu vysmievali, že je pod papučou a musí sa hlásiť. Blbé poznámky tých, s ktorými bol možno spôsobili to, že sa ti neozýva keď je s inými.... Skús ho v sebe ospravedlniť. Nech ťa to nezraňuje......

komir63
30. aug 2020

A teraz si predstav situáciu, že neexistujú mobily. Ja som svojej žene písal listy keď som bol dlhé týždne preč. A niekoľko dní som čakal na odpoveď.

kitycat
30. aug 2020

Ked som mala 15 vtedy bolo in sa prezvanat na znak lasky 😆

To ze sa ti neozve ked je s kamaratmi je uplne normalna vec! A mala by si sa naucit aj jeho zivotny priestor cas bez teba. Predsa je dospely a moze si zajst na pivo bez toho aby ti hlasil "zlatko davam si druhe", "zlatko idem cikat" a "zlatko ozral som sa s Ferom ako doga" ved si nemusite pisat cely den kazdy den tolko sa toho v zivote nedeje... Nie si si ista jeho laskou, ze poteebujes aby ti ju dokazoval?

A z vlastnej skusenosti ti poviem, ze problem nastane ak sa neozve viac ako tyzden...

majkeel
30. aug 2020

Min kazde 3 hod posiela spravy? To si dava v noci budika?🙊 To je ako rusnovodic, co musi pocas jazdy v pravidelnom intervale stlacat tlacidlo bdelosti. ;)

halabolka
30. aug 2020

Ja ta chapem, lebo som vzdy mala vztahy, kde sme si vela pisali. A ano, aj ked sme boli vonku s inymi ludmi alebo s rodinou, aj tak sme sa jeden druhemu ozyvali. Ani jeden z nas to nebral ako “povinnost” alebo kontrolu z druhej strany, boli sme tak zvyknuti a obom nam to vyhovovalo. Ak sa napr. priatel 2 hodiny neozval, vedela som ze sa nieco deje a veru vacsinou mi o chvilu na to zavolal, ze to a to sa stalo 😁 mne by to uz napr. chybalo, keby som teraz mala niekoho kto sa cely den neozve, ale asi je to len o zvyku..

basullinka
30. aug 2020

Viem si ho úplne predstaviť ako počas futbalu popri behu SMSkuje tebe smajlíkov 😂 ako neviem, ale toto mi príde také detinské riešiť ako keď som mala 15..... jednoducho keď má povinnosti alebo je s kamošmi vonku ja ani nečakám, že sa mi ozve... veď ja ho čakám doma a on nech si to užije so svojou spoločnosťou 🙈a to sme fungovali rok ako manželia na dialku a tiež sme si volali len večer

nini1010
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
basullinka
30. aug 2020

A ešte dodám. Pre mňa je vrchol neslušnosti, ak idem s niekym von a dotyčny humanoid čumi trištvrte času do mobilu. V tom momente odchádzam a druhý krát nejdem nikam. Kávu môžem pit aj doma a zadarmo, bez malovnimajucej persony s telefónom v ruke.

karelova
30. aug 2020

Ja autorku dokážem pochopiť, nakolko som si fázou vzťahu na dialku prešla a nepotrebujem ju ani urážať problémami materskej školy 😉
Keď mate partnera doma, nepotrebujete si tak často vyznávať lasku, mate cca prehľad o tom druhom, objatie alebo letma pusa ci pohladenie je pre Vas normálne.. Nepotrebujete si nič písať.. Aj ked na den odide mimo... Ked dvaja funguju na dialku a nie su spolu týždne ci mesiace, tak tieto pre Vas samozrejme a bezne prejavy, ktoré uz ani mozno nevnímate, sa praktizovať nedaju.. A ked toho druhého milujete, chýbajú vám.. Najma ked spolu nie ste fakt dlhšiu dobu... Vtedy človeku padne dobre aj takýto prejav náklonnosti, ze na toho druheho myslím... Ci uz pár slovami alebo smajlikom napr... Takze autorke rozumiem a našťastie fungujeme v dobe mobilnej, kde si vieme napísať hneď a nemusíme čakať na listy od svojho draheho týždne 😉

zirafienka
30. aug 2020

nechce sa mi čítať ani príspevok autorky do konca , ani komentáre, ale mne sa zdá, že tu oslovujú a žiadajú o radu buď puberťáčky... alebo totálne naivné ženy... Toto potvrdzuje, že stránka stráca na kvalite...

autor
30. aug 2020

@karelova ďakujem