Má milenku 7 rokov

9. júl 2021

Ahojte baby, akurát som čítala na FB na jednej stránke príspevok jeden, že žena zistila až po 7 rokoch že jej partner má milenku, stále tu istú a že sa spoznali keď ona rodila v nemocnici. Ako neviem na koľko % je to pravdivé, ale tak som sa nad tým zamyslela.... čo by ste robili vy? Mne je fakt z mužov už zle, všade len počúvam o neverách zo strany muzov, jasne že aj ženy sú neverné ale chlapy sú podľa mna väčšie %. Ja už mám problém dôverovať vôbec nejakému chlapovi. Ako to máte vy?
Inak mám aj v rodine jednu a tá mala priateľa tiež cca 5 rokov a plánovali dieťa a nikdy by ste na neho nepovedali že by niečo take spravil a udržoval. Až po rozchode sa dozvedela o jeho neverach. Strašne..

sanssa
9. júl 2021

kazdy sme nejaky, osobne sa riadim tym, ze keby sa staral kazdy o seba bolo by o vsetkych dobre postarane. nevieme co komu chodi hlavou, ako sa clovek vo vztahu citi a vela ineho. takze to je tazko niekoho sudit alebo cosi.

anita6666
9. júl 2021

Ber to ako fakt,buď sa s tým zmieris a budeš saskovat v akože vzťahu,alebo budeš sama a uživat si tiež. S kým chces,kedy chces a ako chces.

july0
9. júl 2021

no že to je riadny idiot ked počas pôrodu si partner nájde niekoho iného 😂

zooeynka
9. júl 2021

To vo svojom okoli nemas ani jeden normalny, fungujuci vztah? Ak ano tak sa inspiruj takymi ludmi, nie vztahmi kde to neklape...

21oktober
9. júl 2021

7 rokov ? A čo tá žena nemáš žiadnu intuiciu alebo pozorovací talent.

pininka1
9. júl 2021

Jajaj a kolko je takych a neviem preco ti je zle len z muzov, robi to s nim nejaka zena ktora zrejme vie ze ma doma manzelku. Je obrovsky rozdiel ked sa muz na milenku namota, alebo ked ide cisto len o sex a nema dovod sa doma nejako menit. Poznam zopar takych. Vtedy ta zena nema najmensiu sancu to zistit a vacsinou zauraduje nahoda. Hlavne netreba zit v iluzii ze moj taky nieje, ja by som to hned odhalila a podobne somariny.

liusa82
9. júl 2021

U nás suseda chuderka načapala muža priamo v posteli s frajerkou to si predstavte.Išla si z roboty veselo domov skôr ako mala a čo nevidi skoro ju vykotilo.A ten jej muž taký mumák čo som ho skoro ani nepočula nikdy vôbec rozprávať.Už sú dlho od seba syn je už dospelý a veru nie je šťastný ani s tou čo ju poviedol nedari sa im,on spadol aj v práci,peniaze im chýbaju,dom nemôže riadne dostavať. Karma ho dobehla

malinoismum
9. júl 2021

Ale aj ženy podvádzajú l!!! Len sú viac opatrné 🙂
(nie moj prípad samozrjeme - ale fakt z okolia 🙂)

petamich
9. júl 2021

nemam problem doverovat manzelovi (muzom) len preto, ze niekto niekoho niekde podvadza, viem koho som si zobrala, mame sa radi a zostava mi iba verit, ze to tak bude i nadalej a ani vo sne nas nenapadne jeden druheho podviest, priklady si radsej beriem zo vztahov, ktore funguju a nie z tych, ktore nie 😃

ella_price
9. júl 2021

Žena, chlap, to je úplne jedno. Dnes je to o to jednoduchšie, že si môže niekoho naraziť na pokeci, instagrame či facebooku, kdežto kedysi proste išiel Igor do karčmy Helenu dodzigať a vrátil sa spokojne domov k manželke.

katkati
9. júl 2021

Ťažko sa to zisťuje hlavne u ťuťmakov, korí vyzerajú ako keby ani do 5 nevedeli napočítať, ale s pokecom problém nemajú. A aj keď sú doma nejaké problémy a manželke sa zdá, že sa s nimi niečo deje, tak to väčšinou pripisujú problémom v práci, alebo v komunikácii atď. Lebo ani tá manželka si nevie predstaviť, že taký ťuťko by si vedel naraziť nejakú ženu. Ale on ani nemusí vedieť, pretože na pokeci je toľko sexuchtivých žien, že oni ho navedú presne tam, kde chcú.

evulincula
9. júl 2021

co by som robila, ako presny postup neviem, no v tej sekunde, ako by som sa to bola dozvedela, by sme proste spolu uz neboli

july0
9. júl 2021

@liusa82 tak mu treba červikovi hnusnému.

deti95060810
9. júl 2021

čo by som robila? grcala .... z toho hnusu ...🙄

mimi27712
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
maximilie
9. júl 2021

@malinoismum ano aj ženy, ale mužom sa skôr príde na neveru ako žene. Žena má dokonalý nos a cíti cudzí pach na 100km, po mužovi nenájdeš vlasy, prstienok, náušničky ci zlomený necht 🙃

malinoismum
9. júl 2021

@maximilie ejjj bohyňu! Ale sa vyzná ☝🏼👌🏽🙄🧐

maximilie
9. júl 2021

@malinoismum 😅 netreba sa vyznať a uz vôbec nejde o osobnú skúsenosť ☝ logika, ved stále sú tu diskusie o najdenom prstienku, sponke,.... co nájdeš po chlapovi?

karolinakr
9. júl 2021

@maximilie prasknutý kondóm

karolinakr
9. júl 2021

Ako sa da odhaliť nevernik - neverbalna komunikacia, chlipne pohlady a naburanie sa do jeho emailu

tenerifka
9. júl 2021

pozri, na svete je 50% muzov a 50% zien v produktivnom veku, rodi sa viac chlapcov, do cca 30-35tky sa to vyrovna (chlapci a mladi muzi zomieraju viac ako dievcata a mlade zeny), a potom zacne zubata viac kosit chlapov, ale ten ubytok muzov je do tej 50-tky stale maly, takze ked chlap zahyba, tak zase len s inou zenou (profesionalne kur..y sa nerataju, to uz musi byt zufalec, co vyuzije taketo sluzby), len chlapi zvyknu viac zvelicovat a zeny zatlkat, je to 50:50, vinny je vzdy ten, co je zenaty/vydata/zadany/zadana- kto sluboval vernost

malva123
9. júl 2021

A tato tema je nutna od anonymneho autora?

elaela23
9. júl 2021

Ja neviem preco ti je zle z chlapov? Asi ze sa o ich neverach viac pise.ja len v robote poznam kopec zien? Ktore maju milencov aj roky.a dokonca take,co by som nepovedala.myslrla som ze maju super manzelsta.osvojich muzoch sa pekne vyjadruju chodia na dovolenky... ja mam dojem,ze seny su niekedy horsie ako chlapi

cippi
10. júl 2021

No veru aj niektore vydate zeny sa spravaju inak. ked su bez muzov a s muzmi neviniatka 🙂. Ako videl som uz vselico. Takze nemam ruzove okuliare, ani co sa zien tyka. ako muzi su lovci a jasne, ze su nachylnejsi hlavne keby sa to nik nedozvie isto, ale zeny su prefikane a nenapadnejsie a nechvalia sa kamaratkam casto ako chlapi to robia, preto sa nic neprevali 🙂.

autor
10. júl 2021

@21oktober asi nemá neviem ja som to len čítala na FB...

autor
10. júl 2021

@petamich ale to je práve to že veľa žien si mysli že ten ich ich nepodvedie.... tak väčšinou by sme to na svojich partnerov nepovedali 😃 na takých čo by sme to povedali tak by sme s nimi asi neboli nie však to je logické.

petamich
10. júl 2021

nuz to uz kazda z nas snad vieme s kym zijeme, pripadne koho sme si vzali a ci nas vztah funguje alebo nefunguje 🙂 a rada budem naivna "do konca zivota" a budem si mysliet, ze manzel ma nepodvedie, rovnako ako ja nepodvediem jeho, lebo to co spolu mame, mi nestoji za to, ze mi niekto dvihne ego a zostava len dufat, ze manzel to ma rovnako a nadalej si budem radsej brat priklad z fungujucich vztahov okolo (kupodivu v mojo okoli je ich dost, z ktorych sa da brat priklad) ako sa pripravit o pekne chvile s partnerom, lebo niekto niekde niekoho podvadza 😃

a sudiac podla kazdej xtej diskusie na tomto fore nemas pravdu, kazda xta si uz, pardon za vyraz debila zobrala 🥴 ak niekomu nestacia indicie typu - rozviedol sa, lebo zena mu nerozumela, zacal si so mnou, kym bol, zenaty, lebo doma mu nedali co potrebuje, pripadne partner ma tri deti s tromi zenami....a potom sa cuduju, ze ich podvadza nuz 🤷‍♀️

a ako si niekto 7 rokov nevsimne, ze muz ma milenku, tak to by ma zaujimalo ale mozno by som bola prekvapena, kazdopadne budem radsej naivna a verit tomu, ze mne sa to nestane 😃

katkati
10. júl 2021

@petamich S tým nesúhlasím. Poznám ľudí, ktorým partneri bezvýhradne veria a realita je iná. Z rôznych dôvodov. To, že človek podvedie, neznamena, že je zlý človek. Len niečo nezvladol.

petamich
10. júl 2021

@katkati ja som ale nikde netvrdila, ze ten kto podvedie je automaticky zly clovek - poukazovala som na komentar autorky, ktora mi odpovedala, ze by sme predsa neboli s tymi, o ktorych vieme, ze by nas podviedli - a uznaj, ze tie priklady, ktore som vymenovala su pekne klise a ano zastavam nazor, ze kto podvedie raz vacsinou podvedie opat, obzvlast ak je to niekto, kto zil v normalnom fungujucom vztahu

ina je situacia a verim, ze stat sa moze, ked si partneri dlhodobo nerozumeju, napr. su spolu kvoli detom a x inych a zrazu stretnes schvalne to prezeniem spriaznenu dusu - tak tam suhlasim s tebou, takyto clovek, naozaj nemusi byt zly clovek

desore
18. júl 2021

@maximilie Co v pripade, ak milenka nepouziva parfem, nenosi nausnice, nechty kratke, nenalakovane.