Mám napätie so svokrou

barunka17
11. máj 2020

Ahojte Holky prosím vas neviem ako vy ale ja mam tak zly vstah zo svokrou všade ma len ohovara že aka som vela krat to ani pravda neni dnes nam donca zobrala práčku a vyhráža sa ze nam odpoji elektrinu ale ja sni nechci mluvit lebo my nadava do k... a p... Poraďte co mam robiť normálne by som najradsi isla na potrat

pribinak
11. máj 2020

Bývate spolu? Odstahujte sa.

Inak nechápem tvoje zmýšľanie: ak pôjdeš na potrat, tak už ti nebude nadávať, alebo čo?

ayanamirei
11. máj 2020

@barunka17 nemas byvat u svokry, ked spolu nevychadzate ... mladi sa nastahuju k rodicom a ocakavania su vecsinou absolutne mimo reality

dzejsik
11. máj 2020

@barunka17 odsťahovať sa, bábo za to nemôže

pivonka6
11. máj 2020

Tak toto som ešte nepočula, kvôli zlému vzťahu so svokrou ísť na potrat. Tak chceš to bábo, alebo nie? Prečo ti tak nadáva?

katarina9593
12. máj 2020

@barunka17 ty sa vykašli na svokru ...najlepšie by bolo keby sa odstahujete sami ....moja svokra býva od nás našťastie dosť km takže nás kontakt je minimálny ..len sa občas spýta čo mala a vypýta fotky ...keď sa uraci prísť tak sa zahrá na super babku čo potrebuje dcéra ...ale to jej poviem že nič ..a neriešim ....a na potrat čo si hlúpa ???prepáč ale dieťa za to nemôže zaujímal by ma názor tvojho muža ako reaguje na to keď ti svokra nadáva a čo vlastne chce dieťa ... Ak je to maminkovsky typ zober sa choď preč dieťa môžeš vychovať aj sama....

lenuliatko84
12. máj 2020

Sa odstahujte jednoducho,denno denne su tu generacne problemy lebo sa mladi nevedia osamostatnit

didaa
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
syslik81
12. máj 2020

srtasne strucne a nejasne.. kde byvate? preco vam vzala pracku? platite za elektriku? co manzel? kedy sa vztah zmenil? co tvoja rodina? moznost odstahovat sa ?

katarina9593
12. máj 2020

@didaa tak teda nechápem načo si sťažuješ... Keď ti nadáva do p... A podobne to sa ti páči ... Na moju mamu nenadava .. nemá prečo.. vieš a v jeho prípade to tak je .. sorry nevieš o Tom nič ani čo sa tam stalo tak preto taký názor ...

sasa1310
12. máj 2020

@barunka17 však sa vráť tam, odkiaľ si prišla. A bude po probléme. Alebo zober zodpovednosť za seba do vlastných rúk.

buxus24
13. máj 2020

Odid.... Preco tam ostavas...
Ak otec dietata bude mat zaujem o dieta pride k tebe

barunka17
autor
14. máj 2020

@katarina9593 môj muž sa drží sukni a nadava ze mimi neni jeho a v jednom kuse my len ubližuje tymato slovy

barunka17
autor
14. máj 2020

@buxus24 kiežby to bola pravda som dieťa z deckeho domova