Mám nervy na všetko

29. júl 2022

Mam neskutocne nervy uz na vsetko, vsetko a kazdy mi lezie na nervy ale ze kvalitne! Neviem kde sa mam ako vyburit s nervami, na manzela nechcem vyliat vsetku tu nazbieranu zlost, potrebujem vypustil ventil, ako to riesite vy zeny pripadne si date nejaku tabletku ak ano aku? Alkohol nemozem beriem tabletky na sz. Prosim aspon vy tu nepiste nic negativne ci vzburive nech tu niesu hadky. Skuste ma povzdbudit nejako skor aj keby som najradaej hodila vsetkym o zem a sla daleko od vsetkeho. Nie nemam pms som po ms

autor
29. júl 2022

@janai1 waw toto som nevedela ze take funguje keby ti nebolo na opacnom konci Sk tak by som aj sla 🤔

rodinka
29. júl 2022

Počula som, že sú tabletky na nervy ukludnenie

h2
29. júl 2022

Sex. Úplne vážne. Funguje to.

denda007
29. júl 2022

Mozno nejake boxovacie vrece, trening boxu? Joga? Alebo CBD 😀

mikadooo
29. júl 2022

A vieš príčinu? Ja som takto, keď som dlho doma, v byte, stále len s deckami, prípadne s mužom a stále všetkým len skáčem okolo zadku. Potom potrebujem urgentne pivo alebo kávu s kamoškami, tam sa vynadávam jak sú všetci debili len ja som kráľovná a hrozne mi to pomôže.

nerya
29. júl 2022

Sak vezmi sekeru a daky klat 🤣

bodkajp
29. júl 2022

Mne pomaha upratovanie 😂, pecenie a sport. Ale sama. Musim byt pri tom sama lebo inak mam len vacsie nervy. Cizw vtedy ja zdrham z domu alebo muz berie deti a pracu sa het.

autor
29. júl 2022

Joj zeny ste zlate 🧡 kavu s kamoskou som absolvovala nepomohlo, rozbit nemozem nic som v bytocke a aj tak b som to upratovala ja 😀 a pre mna upratovanie nie je relax. Neviem co je to ale az hlava ma boli z tych nervov chcem to dat prec v ruke citim vsetku nervozitu nerozumiem co sa deje

bodkajp
29. júl 2022

No ak to s tebou takto trepe nechces vyskusat ten box alebo beh? Alebo nieco adrenalinove kde to pustit nejako podprahovo. To tiez dost pomaha 🙂

autor
29. júl 2022

@bodkajp mam 20 kg aj s topankami a som po operacii brucha takze tazko ale dakujem

janetinka27
29. júl 2022

ahoj, rady odmietas, skus popracovat na svojom postoji, aby si z veci nemala nervy. niekedy je prilisna vybusnost a nervozita zo vsetkeho aj priznakom depresie.

h2
29. júl 2022

Keby som mala "20kg aj s topánkami" a nervy na pochode, tak sa naládujem sladkosťami. 😃

januska12323
29. júl 2022

Choď sa vykričať do lesa

jaskolka
29. júl 2022

@h2 taka veľká Milka plnená by mohla byt super 👌👌😆😆

marca12
29. júl 2022

@h2 no neviem,mne nervy spusta prave sladke. Ja ak zjem cokoladu ostanem ako tiger nervozna a zuriva 😀

elizabet173
29. júl 2022

nemávam takéto stavy, mňa rozhádže máločo, ale niekomu pomáha šľahnúť niečo o zem a poskákať po tom, úplne vážne, alebo dlhá prechádzka, že si prevetráš hlavu

zuzanalukasko
29. júl 2022

Mne pomáha vykričať sa, oproti paneláku mám kopec, vyjdem naň rýchlou chôdzou a "ziapem" ... Uľaví sa mi.

dagmarovita
29. júl 2022

Daj si spravit krvné testy, vysetrenia ci nemas niečo, nador na mozgu napr, psycholog rozobrat preco mas hnev

terka402
29. júl 2022

Choď spať. Ráno múdrejšie večera 👍

evka258
29. júl 2022

Ked som napalena, tak mi ide dobre upratovanie 🙂

54tinka54
29. júl 2022

Sex alebo zájdi niekde mimo obydlí a vykrič sa 🙂

jakoma
29. júl 2022

Napustaj vanu, zatiahni zaves, sadni do teplej vody..a zacni spliechat kolko vladzes :D

zmrzlinka2021
29. júl 2022

Treba riesit priciny tvojich stavov a potom viac sportovat, viac chodit do prirody a hlavne nebrat zivot prilis vazne

ivangeline
29. júl 2022

Beh ci iny sport?

nurielka
29. júl 2022

Ber život s nadhľadom. Odporúčam jogu.

catalin
29. júl 2022

Mne pomáha zobrať uterák a bit ním z celej sily do gauča alebo alebo do postele. Potom som taká kludnaaaaaaaa

lindous
29. júl 2022

Ja akúkoľvek nahromadenú emóciu, ktorú nezvládam vypúšťam plačom, nemusí to byť len smútok, ale aj hnev, proste sa vyrevem, či už to ide spontánne alebo pri smutnom filme 😅 a fakt sa mi vždy uľaví ...

zmrzlinka2021
29. júl 2022

@lindous hej, rev je taky fajn 😉 - nejake smutne videjko a ide to

vilma7
29. júl 2022

A čo tak odstrániť to čo ti tie neskutočne nervy spôsobuje?