Mám podozrenie, že ma manžel podvádza

vevuska22
20. jan 2015

Ahojte mam také podozrenie ze ma môj manžel podvadza.chcela by som sa mýliť a aby bolo všetko ok ale ako?snazim sa mu davat všetko len aby nemal dôvod vyhľadávať ženy.máme spolu nadhernu skoro dvojrocnu dcerku len bohuzial sa o nu vkuse staram sama.roby vo firme ako vozickar a domou chodi z roboty večne nervozny skoro stále si to odskacem tu jeho náladu.nech sa snazim ako chcem ale vzdy ked ma voľný čas tak ho netravi s nami.iný muž si dieťa užíva a venuje sa mu každú minútu ktorú môže ale môj manžel nie.je večne zakvaceny na internete buď na fcb alebo inde.nechcem byť paranoidna a hystericka ale nedávno som sa mu dostala na mail a našla som tam správu od jeho kolegini ktorá mu napisala toto: si ten môj najlepší chlapček.škoda že sme sa spoznali len teraz a nie o pár rokou skôr náš život mohol byť bezproblemovi.žiaľ na fcb sa mu nedostanem ma zaheslovany telefón a ked ma aj trochu voľného času ide na dielnu opravovať auta je tam hocikedy do noci ani nedá o sebe vedieť čo je s ním.ja ho veľmi milujem nechcem o neho prist ale zas nechcem žiť ako známeho žena že ja sa mu budem starat o malu a on sa bude vlacit s druhymi.poraďte mi co mam robit.

severovychod
6. feb 2016

Nasporené peniaze mám a áno rozprávala som sa s ním o tom ale povedal mi že nič sa nedeje.
A trvá to už 1 mesiac

whitecat666
6. feb 2016

@severovychod
No urcite to neprizna. Precitaj si po sebe este raz tento prispevok:

"Chodí neskoršie domov, stále si s niekym vypisuje alebo telefonuje a len čo sa objavím v miestnosti hned to položí alebo sa tvári že hovorí s niekym iným. Stále chodí na pracovné dovolenky a vôbec mi nevolá a ked mu zavolám ja vôbec mi to nezdvíha. emoticon Musím sa počas štrajku starať o dcéru a on mi vôbec nepomôže."

Sama dobre vies aka je pravda... Nikto z nas ti nepomoze a nezlepsi tvoj zivot za teba. Mas len dve moznosti:
1. Zabudnut na akukolvek hrdost. Tvarit sa, ze mu veris, ze sa nic nedeje a je to OK. Popritom sa vnutri zozierat a byt nestastna (to sa casom odrazi najma na tvojich detoch, lebo deti vzdy vycitia, ked sa nieco deje). Pri troche nestastia sa ti manzel za tvoju toleranciu odvdaci tym, ze ked si deti zvyknu, ze fungujete ako rodina, odide za nejakou inou.
2. Pozbierat sa a odist od neho (kedze mas cosi nasetrene, nebude to take tazke). Mas na to najst si muza, ktory si ta bude vazit, bude ta nosit na rukach a venovat sa detom tak ako si zasluzia.

severovychod
6. feb 2016

Dcérka vie že sa so mnou a mojím manželom vie že sa niečo deje, stále chodí za mnou a pýta čo sa to medzi nami deje a ja neviem čo jej mám na to povedať aby nebola sklamaná

stolvertka
6. feb 2016

No nejak som sa v tych prispevkoch stratila.Zacala to vevuska22, a tu uz sa pise so severovychodom.
Ale problem maju obidve priblizne rovnaky.
Z pozicie starsej, a trojnasobnej svokry, si dovolim tvrdit, ze vevuska by sa mala pozbierat, nenechat zo seba robit handru , "milostpana" postavit pred hotovu vec.Bud sa chlapec spamata, alebo odchadzas.Cudujem sa aj jeho rodicom, ze adpon ciastocne nezasiahnu.No a potom by som si pockala na tu cuzu, co mu vypisuje, ukazala jej dcerku a rovno sa jej opytala, ci vie ze tomuto dietatku berie otca.A ked ho tak velmi chce, nech si ho berie.Ale ze budu obaja aj znasat nasledky.
To ze za vsetko vini teba, je ttypicka obrana utokom. Vravim ti dievca, prestan sa spravat tak submisivne. Prejdi do utoku. Zacni pouzivat jeho zbrane.Daj malu mame, vyjdi si von, prestan na neho cakat s teplou vecerou a studenym pivom, sprav si radost..hocicim..a tvar sa tajomne.

whitecat666
6. feb 2016

@severovychod no tak jej povedz, ze sa stava, ze si obcas dvaja ludia niekedy prestanu rozumiet (nehadz na nikoho pred nou vinu). Ale neklam jej, ze je vsetko OK.
Rozvod nie je koniec sveta. Ja som z troch surodencov, mama s nami ostala sama (na zaciatku nemala ani korunu a nemala uz vobec ziadnu rodinu), otec si nasiel inu a uprimne ti poviem, ze sme tym nikdy netrpeli. Vsetci sme v zivote dosiahli vsetko co sme si zaumienili (a neraz sme sa zhodli na tom, ze nam to vlastne pomohlo, boli sme sudrzdni a mama nam tym ukazala, ze si musime vazit predovsetkym seba). Pokial si zdrava a pracovita vsetko sa da dosiahnut a zivot sa sam na dobre obrati.
Nie je to tvoja chyba, mala si skratka smolu a narazila si na magora.

severovychod
6. feb 2016

@whitecat666 dík za radu pokúsim sa jej to nejako vysvetlit

whitecat666
6. feb 2016

@severovychod hlavne necakaj moc dlho. Je to krute ale cim starsia budes, tym tazsie to budes mat...

severovychod
6. feb 2016
violetta1
6. feb 2016

Môj manžel je stále preč a ani neviem kde. 😔 Stále sa vracia okolo 11,00 a cez víkendy je stále preč a ja som doma sama so svojim 6ročným synom 😢

zuzanadringus
6. feb 2016

@violetta1 a cakate dalsie... no pekne... svina ten tvoj chlap - bez urazky... deti vedia spravit a vsetko nechaju na matke... a ty to nechas len tak? To mu nic na to nepovies?

bluebriggs
16. nov 2020

@vevuska22 ahoj vidím že stará téma, ako to nakoniec celé dopadlo

vevuska22
autor
9. apr 2021

@bluebriggs ahoj prepáč že len teraz ale nechodím sem už často rozviedli sme sa v roku 2016 v roku 2019 mi do života prišiel nový muž s ktorým spolu žijeme máme spolu dcérku a teraz čakáme ďalšie mimi ktoré sa narodí v októbri 🙂 som šťastná a aj prvorodena dcérka je veľmi šťastná že má kompletnú milujúcu rodinu aj ked nie s jej biologickým ockom. Sestričky sa veľmi ľúbia a staršia nedopustí aby sa mladšej niečo stalo 🙂

dollyzv
9. apr 2021

@vevuska22 a mala si vtedy dobre tušenie? Ako dopadol tvoj ex?

lienka.7
9. apr 2021

@lenadka klobuk dole 👌👌👌👌

vevuska22
autor
9. apr 2021

@dollyzv áno mala som dobré tušenie. Ja mu prajem len to dobré čiže neriešim ako dopadol ja som druhý krát šťastne vydatá 🙂