Manžel ma podvádza

lucinda1711
22. jún 2013

mozno to niekto nebere ako podvod ale ja som pred vcerom zistila ze moj manzel oblbuje kolegynu.prisla mu v noci sms od nej ze sa jej paci a ze uz dalej nevladze atd.som jej napisala a ona mi napisala ze to bol omyl,ale som ju donutila aby mi povedala pravdu,prosila som ju,tak mi napisala ze ona s mojim manzelom nemala nic len dva mesiace ju v praci oblbuje ze vraj sa ide rozvadzat a ze ju chce,vola ju laska,slniecko.no tak vlastne vravi aj mne.doma je vsetko v poriadku,kazdy den sa milujeme,vyznava mi lasku,je fakt dobry,stara sa o mna.on vsetko popiera,ale ked som mu povedala ze chcem vypis sms tak nesuhlasil,viem ze je to pravda.zrutil sa mi svet,bol clovek ktoremu som verila,ktoremu som verila ze ma miluje,ze sa na neho mozem spolahnut,vsetko skoncilo

bodka13
22. jún 2013

@lucinda1711 prečo si čítala jeho sms? ...toto jedno nepochopím 😉

lucinda1711
autor
22. jún 2013

@bodka13 vies ako ja necitam jeho sms,ale on mi nechava svoj telefon hocikedy,on ma pausal a ja volam a pisem od neho.teraz prisla v noci sms a ja som si to precitala len preto lebo som sa bala ze sa stalo nieco s jeho mamou,vies ona je dost chora

ematko29
22. jún 2013

@bodka13 a prečo by nemohla?ja mám nato názor taký,že ak dvaja nemajú predsebou tajnosti tak prečo by malo vadiť ,že vidí jeho sms.ak by nepozrela tak by nezistila,že oblbuje jeho koleginu.
@lucinda1711 ak sa správa ako vzorný manžel tak do rozvodu by som sa neponáhlala,daj tomu čas či sa bude snažiť to napraviť.

pimpulienka
22. jún 2013

priamy rozhovor s nim

pimpulienka
22. jún 2013

rozmyslam nad tym, ze keby to bolo u vas doma v poriadku a tak ako pises, ci by to mal za potreby s tou kolegynou skusat..hm tam bude asi viac detailov

lucinda1711
autor
22. jún 2013

ja som v noci neprisla domov,spala som u kamosky,nemohla som prist,a on je este urazeny,ja som ta najhorsia nie on.mi sme mali taky vztah ze nemali sme pred sebou tajomstva,ani v tel.ani na maili ani nikde.je vzorny manzel,s prace domov,ked ma volno tak je so mnou a vlastne uplne super.ale viac by som zniesla keby mi dal facku ako toto.ako mu mam uz verit?

lucinda1711
autor
22. jún 2013

@pimpulienka je to v poriadku medzi nami,vsetko,aj sex.uplne vsetko.ja neviem preco to urobil.nechapem.ci si chce nieco dokazovat alebo co

pimpulienka
22. jún 2013

@lucinda1711 ako dlho ste spolu?

ejmi25
22. jún 2013

bodka..preco si si citala jehosms???to je otazka..ja sa tiez prehrabem v mobile,..tiez sa mi moj zdal zvlastny vsade chodil s mobilom do sprchy,na zachod,a ked zabudol som tam pozrela,a aj som nasla,..

maminuska
22. jún 2013

@pimpulienka kedysi som rozmýšlala aj ja tak , ale pre mužov pokoj a klud v rodine , vyvoláva stereotyp a potom sa púštaju do takýchto dobrodružstiev. Oni ani nechcú rozvrátiť rodinu , len si chcú užit , dokázať niečo svojmu egu .

ematko29
22. jún 2013

@lucinda1711 ano asi si chcel niečo dokázať,ale možno mu aj došlo čo tým mohol spôsobiť ved k ničomu nedošlo ako píšeš ,tak dobre ,že sa nato prišlo zavčasu

maminuska
22. jún 2013

@lucinda1711 na tvojom mieste by som dôrazne manžela upozornila že ak zistíš že to má nejaké pokračovanie alebo sa to zopakuje s niekým iným bude to mať následky.

bodka13
22. jún 2013

@ematko29
@lucinda1711
....to ako to máme/te doma zariadené je na každej z nás/z vás ...ani my nemáme s manželom tajnosti=teda viem na 100%,že neviem o všetkom a ani nikdy vedieť nebudem 😉 ...tiež často používam aj ja aj deti jeho telefón ....nečítam jeho správy,hoci vidím,že je to z banky z nášho spoločného účtu ....jeho telefón=jeho súkromie a môj telefón= moje súkromie ....raz niekde písali,že ak zasahuješ do osobného vlastníctva partnera(telefón či mail) je to dokonca trestné 😉

@lucinda1711 nemohla si prísť domov,lebo 😕 alebo nechcela si prísť ,lebo trucuješ 😉 ...detinské rozmýšľanie...takto sa problémy neriešia 🙂

bodka13
22. jún 2013

@ejmi25 ak sa niekomu začnem hrabať v mobile či v mailoch,znamená to že mu už neverím a hľadám dôkazy....teda vzťah nefunguje tak,ako by mal 😉 ...nevidím dôvod na námatkové kontrolovanie telefónu ak som vo vzťahu spokojná

maminuska
22. jún 2013

@bodka13 ja zas ju chápem prečo neprišla domov, ja keby som prišla domov v ten den ,tak som nevychladnutá a asi by náš rozhovor bol omnoho prudší .

lucinda1711
autor
22. jún 2013

@pimpulienka sme spolu dva roky a rok manzelia
@ejmi25 keby som vedela ze ma tajnosti tak radsej necitam,ale som pouzivala aj ja jeho telefon
@bodka13 ja netrucujem,len som sklamana,potrebovala som byt niekde inde a nie s nim,bala som sa ze ked ostanem doma tak to nezvladnem

bodka13
22. jún 2013

@lucinda1711 netreba odkladať rozhovor,ale vyjasniť si veci čím skôr....možno najlepšie na nejakej neutrálnej pôde(reštika,kaviareň) , aby sa rozhovor nezvrhol na nekonštruktívnu hádku ...držím palce 🙂

lucinda1711
autor
22. jún 2013

@bodka13 ale ja mu nekontrolujem,mame otvorene ucty ci to je na FB alebo maily,tak isto ako v tel,ved mi ho nechaval aj doma ked bol v praci ked som si potrebovala v ten den zavolat,on ma pausal aj pisala som s jeho tel.a si myslim ze ked su dvaja spolu,nemali by mat ziadne tajomstva

lucinda1711
autor
22. jún 2013

@bodka13 nepomoze rozhovor,on proste povedal ze ma nepodviedol ze to neni pravda a zla som ja lebo som neprisla domov,on neprizna chybu tak o com sa mame rozpravat

pimpulienka
22. jún 2013

@lucinda1711 kratučke trvanie na taketo flirtiky..

bodka13
22. jún 2013

@lucinda1711 tak ak si dôverujete tak ako píšeš,a mal by niečo v pláne určite by nenechal svoj telefón bez dozoru 😉 ...neverila by som všetko tej jeho kolegyni - čo keď skôr ona "štartuje" po ňom 😉

pimpulienka
22. jún 2013

@lucinda1711 ale domov si praveze mohla prisť

maminuska
22. jún 2013

@lucinda1711 padlo slovo prepáč, viac sa to nestane ?aha , vidím že nepadlo.
Ja by som to už neskumala. Len sama seba trápiš, jednoducho mu povedz že ak sa to stane ešte raz čo len náznakom tak to začneš riešiť.

bodka13
22. jún 2013

@lucinda1711 o všetkom 🙂 ....privolila by som,že OK - len som ostala z tej správy v šoku ,zľakla som sa a povedala by som mu čo narozprávala tá jeho kolegyňa= zvážila by som aj rozhovor v trojici .....okračujte teda vo vzťahu tak ako doteraz,ak by v niečom pokračoval určite to zistíš 😉 ....ak chceš byť s ním musíš mu dať šancu a proste mu veriť ...skús to 😉

lucinda1711
autor
22. jún 2013

@pimpulienka no ved toto,po roku manzelstva,co urobi neskor?
@bodka13 ano ja som s nou volala,nevedela ze on je zenaty,bola tak isto v soku ako ja.povedala mi ze on ju balil,volala ju laska a ze jej pisal ze chce byt s nou,nechapem

bodka13
22. jún 2013

@lucinda1711 žena,ktorá chce uloviť chlapa urobí aj nemožné 😉 je na tebe komu veríš viac - či mužovi s ktorým si 2 roky alebo žene,s ktorou si raz volala

lucinda1711
autor
22. jún 2013

@pimpulienka nemohla som,musela som vychladnut,by sme sa iba hadali
@maminuska nepadlo,povedal ze to neni pravda
@bodka13 ta baba povedala sama ze sa mozme stretnut a ze ona povie aj pred nim,ale naco je to dobre,

bodka13
22. jún 2013

@lucinda1711 taká konfrontácia nie je zlá,ale ak naozaj spolu niečo majú a dohodnú sa tak je zbytočná -no možno z jeho mimiky,pohľadov a gestikulácie zistíš,či klame

lucinda1711
autor
22. jún 2013

bol po mojom synovy najdolezitejsi clovek v mojom zivote,vsetko som mu mohla povedat,verila som mu,staral sa o nas,daval mi celu vyplatu,nechodil nikam len do prace a s prace domov,varil doma iba on,je kuchar,riadil.je uzastny,dobry.ale ako mam mu verit,uz stale tam budu neake upodozrenia

pragmaticka
22. jún 2013

wouw...tak toto by ma fakt hrozne ale hrozne sklamalo a moja dovera voci nemu by padla uplne na bod mrazu. Neviem fakt co poradit, sama by som nevedela ako by som v danej situacii reagovala. Jednoznacne by som potrebovala cas si to cele premysliet, ci vobec este chcem nadalej zit po boku takehoto chlapa (pretoze to co urobil je voci tebe ako tvojej manzelke hrozne ponizujuce a to ze neprislo k nevere je podla mna nepodstatne. Podla mna len otazka casu, kedy by ku nej doslo). Ste spolu este velmi kratucko, a ked uz teraz a takymto nechutnym sposobom (ze namotava kolegynu a tvrdi jej ze vam to nefunguje a idete sa rozvadzat- to je vrchol!!!) vystrkuje rozky, co bude o 10rokov???? Podla mna z tvojej strany velmi dobre rozhodnutie ze si spala u kamosky. Nech si nemysli ze mu to len tak prejde (ak sa rozhodnes mu dat este sancu)! Kludne by som na tvojom mieste u tej kamosky zostala aj dlhsie, nedvihala mu telefon, nech si chlap uvedomi co riskuje takym spravanim!!
A este na margo tvojho vyjadrenia ze je inak vzorny manzel - tazko toto o niekom tvrdit po tak kratkom case, pretoze dva roky vztahu su fakt hrozne malicko!! Kolko ma rokov?