Mám priateľa a dve deti, ale na všetko som sama

jojuss
18. mar 2013

Neviem ako to mám zmeniť ?Ostala som strašne mlada s mojim terájším priatelom mame dve malé deti je všetko v pohode neni to tak strašne ako v druhých rodinách 😒 ale predsa to neni ono nemáme si o čom rozprávať ,príde domov s práci spraví si čo treba a som vkuse sama doma aj ked je ma čas len pre seba pre svoje potreby ,ked ma volno pozna len krčmu alebo sprava sa len aby využil som volny čas len pre seba nie pre mna ,ma deti strašne rád rodinu stará sa ako môže ale trápi ma to že neviem ako zmeniť to aby bol trocha doma snami a nechodil len do krčmi alebo niekomu niekde sám do kedy chcel a prišiel kedy chcel a správal sa ako keby sa nič nestalo ,skúšala som sa sním nerozprávať to bolo ešte horšie 😠 😒

kikuskkka
18. mar 2013

@jojuss toto treba riesit hlavne s nim, rozhovorom....netreba zabudat, ze chlapi nie su tak bystri ako my 🙂 nevedia nam citat myslienky a vsetko treba s nimi prebrat na rovinu....v kazdom pripade drzim palce,nech najdete dobre riesenie!

jojuss
autor
18. mar 2013

no už som to skúšala robí to vkuse a ostane to 😒 on si nato zvykol ,prísť domov a netrápi ho nič len on aby sa nenudil ,ale že ja som s detmi cely den to ho nezaujíma

kikuskkka
18. mar 2013

@jojuss tak skus ist nanho radikalne....dupnut si....dojde z prace, oblec sa a chod von, vysvetli mu, kde co najde a ako treba obriadit deti a viac nech ta nezaujima....ved mas aj ty sem tam pravo na spolocensky zivot, bez deti, co chce aby si zosalela?! jednoducho mu povedz, ze su to aj tvoje deti, nielen moje, skus si ake to je narocne a hotovo....ak sa ofuci, tak sa aj odfuci a pochopi ze to myslis asi vazne

kikaba44
19. mar 2013

Je pravda, že deti sa na klinec zavesiť nedajú, že by si sa ty išla prevetrať. Možno by stálo za úvahu, keď ako vravíš, priateľ má deti rád a predpokladám, že aj oni jeho, keby si mu ich dala občas nastarosť a ty by si sa išla prevetrať, pozrieť do mesta, po obchodoch, za kamarátkami. Určite ti to prospeje a jemu aj deťom tiež.

bajciatko
19. mar 2013

ked ma potrebu nejako vyplnat cas a nie je domased, tak nech ho vyplni tak, ze zoberie von deti, zabavi sa s nimi a mozno aj sam zisti, ze je to vacsia sranda ako v krcme vysedavat a pritom neutrati tolko penazi ..., nech skusi detom vymysliet vhodny program, jednoducho ho zamestnaj teda mimo domu alebo aj v dome, ale tak nenutene, zacni s detmi, ked ich miluje, tak verim, ze nedokaze odmietnut, nedavaj mu hned robit domace prace, ale nech sa venuje cisto detom, ty si za ten cas stihnes trosku oddychnut, alebo sa ku nim pridas a tvoj priatel pociti teplo "rodiny"... nepojde to zo dna na den, ale verim, ze ty to nejako vymyslis, aby to vyzeralo nenutene a tvoj priatel ta neprekukol. Hlavne ho nenut a neprikazuj, radsej poziadaj, popros