Mám sa prispôsobiť, alebo sa rozviesť?

mamka27
2. mar 2014

už neviem čo mám, sme manželia 7r .Keď sme
sa vzali iŚli sme byvať do PodnaJmu. (muzova rodina nam nukala dom)stary vlhky bez wc,,)Neskor z bytu som muza prehovorila nech ideme byvat k mojim rodicon(aj vtedy nam muzovy rod nukali ten dom),,Byvali sme u nasich 4r,vzali uver na prerabku, neskor sme predali dom a sme v podnajme..teraz sa vadime koli tomu domu co nam nukali muzovy rodicia.ale preco by sme mali?sme v cistom cinzaku no byt neni nas..muz chodieva cim dalej castejsie k jeho rodine,,mna nemaju radi ,az tak hlupa niesom,vidim, prosim o radu .ostat v takomto manzelstve alebo som fakt ja na vine ako muz vravi ze nename nic,,ale ja netuzim zit zivot jeho rodiny..ako kedysi...man pocit ze muz odomna uteka tam ,aj tak som slaba malo sebavedomia. ani kamaratku nemam nikoho

zabka88
4. mar 2014

@mamka27 ahoj, nehnevaj sa na prispievateľky -ľov ale fakt si to nenapísala veľmi zreteľne. Myslím si že váš problém určite nie je dôvodov na rozvod. Jednoducho nemáte vyjasnené priority a smerovanie. Ja tvojho manžela chápem, má pocit že stále robí robí a pritom nemá nič svoje...a zjavne je človek ktorý potrebuje kontakt s pôdou, preto ho ten byt aj pokúša (lebo racionálne asi vie že na viac financie nemáte) ale srdiečko ho ťahá k tomu že túži po dome..
skúste si sadnúť s mužom a prediskutovať si to, urob ty ústupok v tom že pôjdete preč " z čistého paneláku" a on napríklad ten že nebudete stavať pri rodičoch (keďže máš zjavne pocit že vám priveľmi zasahujú do súkromia). Ďalšia otázka sú financie..

Nič v zlom, ale tvoj muž asi nemá veľmi ekonomické myslenie, lebo mať úver a potom získať peniaze na zaplatenie úveru a tie radšej požičať sestre (predpokladám bezúročne ) to mi teda nepríde vôbec ekonomické.. nech sa čím skôr zbaví úveru, keď si budete brať hypo budete potrebovať "čistý štít".

Držím palce

stano4000
4. mar 2014

@juliana77 tak som rad ze sme si to vyjastnili... prajem iba to najlepsie v zivote!

slovakboy
9. júl 2022

@mamka27 prečo ste predávali ten dom?