Mám zvláštny vzťah

kikaa1986
10. okt 2020

Ahojte potrebujem pohľad z vonka 🙂. Cez leto som som spoznala niekoho , organizujem letné tábory a on robil vedúceho. Celé leto sme boli spolu. Postupne medzi nami niečo zaiskrilo trávili sme spolu radi čas nespali sme spolu ja som čerstvo po rozchode niesom pripravená na vzťah on na vzťahy neverí a nespí zo ženami keď nieje vo vzťahu. Bol milý, pozorný veľa sme sa rozprávali máme veľa spoločného. Nič sme si neslubili povedal mi že má ľúbi vie si predstaviť život somnou ale neverí na vzťahy ja tiež niečo cítim ale tiež vzťah nechcem. Vrátili sme sa po lete do reality všedných dní bývame od seba asi 2 hodiny veľa sme si písali aj hodiny aj do rána. Ale postupne som si všimla že píšem iba ja jemu keď mu napisem píšeme si ale pokiaľ sa neozvem on sa neozve aj týždeň. Keď si zavoláme je milý povie mi že má ľúbi a ze mu chybám aj moja dcéra. Keď sa vidíme opäť je pozorný, milý a vyznáva mi lásku. Vôbec sa v tom nevyznám ako to medzi nami je. Prečo sa sám neozve ale keď sme spolu je taký aký je? Stále k nemu niečo cítim ale necítim záujem z jeho strany len potom keď sme spolu a on je taký milý a pozorný som s toho zmätena. Baby poraďte čo si myslieť. Ďakujem

janetinka27
10. okt 2020

@kikaa1986 byt s niekym,ale nemat a nechciet vztah je mozno nieco podobne,ako ked sedis v kupe vlaku sama s cudzim muzom.pomoze ti s kufrom,je prijemny,porozpravate sa,ponuknes ho susienkami.a potom vystupite kazdy na svojej stanici.uz sa viac nevyhladavate.ale ked sa zasa nahodou vo vlaku stretnete,tak to zasa moze byt prijemne a potom ide zasa kazdy svojim smerom.
mozno je to tak aj u neho.ked na teba natrafi,tak je prijemny,ale inak zije svoj zivot,kde ty nie si.

panelacikova
11. okt 2020

@maria39 ako to myslíš, že som to vzala do svojich rúk? 🙂 ak tak, že ja som ho "rozhýbala", tak veru nie 🙂 ale faktom je, že som robila veci tak, aby som docielila, aby sa do mňa zamiloval. a zadarilo sa 😀
@ayanamirei to sa vôbec nevylučuje. my už nemáme 20. každý máme svoju (maličkú) domácnosť. a chceme to dať dokopy, ale korona-peniaze.... momentálne nie je vhodný čas, nemáme prostriedky na to, aby sme to utiahli. a brať si teraz nejakú hypotéku - až takí blbí zas nie sme. takže máme čas. funguje to a je to super, len okolnosti nám nedovolili to dať zatiaľ dokopy. navyše je mám dcéru, ktorá ide do puberty a občas je aká je, potrebujem čas a priestor aj na ňu. len ako mama na dcéru. neboj sa, my to máme všetko vydiskutované, všetko nám obom veľmi vyhovuje a obaja vieme, že máme čas. jediné, čo potrebujeme a túžime po tom, je dokonalé zdravie. ostatné príde časom.

danielllka
11. okt 2020

@kikaa1986 Mne to zas príde, že keďže ty si sa vyjadrila, že vzťah nechceš, možno to aj viackrát prízvukuješ, keď na to príde téma, tak on to rešpektuje a preto nevyvíja nejakú snahu o kontakt, aj keby chcel.. Načo sa snažiť niekde, kde vie, že je to márne.. Ale ak ťa tak zaujíma, prečo sa sám neozve- pokiaľ ste si takí blízky, prečo sa ho priamo neopýtaš?

ovaaa
11. okt 2020

Tak snad 2h od seba snad nie je tak strasne, aby ste nemohli travit cas spolocne. Pisanie je fajn ale vztah si treba budovat inak. Ak straca zaujem a nema ani ochotu za tebou vybehnut, nieco podniknut tak to nie je o lubeny. Osobne si myslim, ze v tabore to malo zmysel, travili ste spolu cas a spoznavali sa.Tym, ze prisla realita a ste od seba daleko tak sa pisanim dostavate len do fazy kamaratstva.Ak nie je iniciativa stretka tak by som to ukoncila.

nini1010
11. okt 2020

Ty mas kolko rokov preboha?!Uvahy pubertalneho dievcata Neverim ze mas sama dieta.

danielllka
11. okt 2020

@nini1010 Trošku slušnosti a rešpektu by nezaškodilo, nebavíš sa so sestrou, alebo kamarátkou - je to cudzia osoba. Neverím, že v reálnom živote (nie tom virtuálnom, koníkovskom) sa takto rozprávaš s niekým, koho nepoznáš... Treba rešpektovať osobitosť a rôznorodosť ľudí...

thoughtfulweirdo
11. okt 2020

A čo od neho teda chceš? Vzťah vraj nie, tak nerieš, prečo ti nepíše. Očividne nepotrebuje byť stále v kontakte, ty ho tiež nechceš, tak ber, čo ponúka, alebo nechaj tak ;) a inak, ja by som akékoľvek kecy o "lubeni" a podobne blbosti zatrhla hneď v začiatkoch. Nechceš vzťah, tak sa správaj ako kamarát a netrep. Alebo sa chceš kamarátiť, alebo sa chceš ľúbiť.

marca12
11. okt 2020

@kikaa1986 niektori ludia to maju v sebe,ze su mily ku kazdemu a neodmietnu nikoho. To je proste povaha,ber to tak a nezamyslaj sa. Neozyvaj sa mu,pockaj,kym sa on ozve. Naco by o teba usilovat,ked ty sa sama ozves.

nini1010
11. okt 2020

@danielllka Tak to by si mala ist asi na ine forum.Tu sa budes veeelmi trapit.

danielllka
11. okt 2020

@nini1010 Nebudem, nechodím tu často - práve už zo spomínaného dôvodu. Ja len žasnem.. Akí sú ľudia inkognito sprostí... Síce... Doba je taká, že aj v reále... Dajú sa veci napísať (aj povedať) slušnejšie..

ayanamirei
11. okt 2020

@panelacikova tak to obdivujem - v dobrom, ze to takto zvladate a este vam to vyhovuje 😉 ja by som sa zblaznila ...

mpg
11. okt 2020

@kikaa1986 Ja by som sa neozývala a počkala, či sa ozve on. Keď nechce vzťah, tak je asi zbytočne sa mu ozývať, lebo takto to vyzerá, že vy by ste chcela, aby sa ten vzťah ďalej nejako posúval. Inak on musí byť profesionálne k ľuďom príjemný, keď chce robiť vedúceho tábora. To je niečo ako keď v kaviarni je k hosťom čašníčka milá a niektorí návštevníci, ktorým to práve chýba, chodia tam kvôli tomu príjemnému prijatiu a sú do nej platonicky zaľúbení. A možno má viac takých priateliek, s ktorými niekde pracoval.

maria39
11. okt 2020

@panelacikova tak to si fakt sikovna ze si to nanho vedela ist 👍

panelacikova
11. okt 2020

@maria39 či som šikovná, netuším, ale on je dnes šťastný, že som ho tak "oblbla" 😀

maria39
11. okt 2020

@panelacikova ved hovorim ze si dokazala ho dostat niektorych chlapov treba vediet nakopnut

vilma7
11. okt 2020

@kikaa1986 a načo ti je tá blízkosť medzi vami, keď nechcete vzťah? Nechaj si krásne spomienky na leto a venuj sa realite a prítomnosti v tvojom najbližšom okolí.

jajka71
11. okt 2020

Mne pride, ze v prvom rade si dotazujuca musi urobit jasno v tom, co chce (s nim alebo inym), lebo tu donekonecna opakuje, ze nechce vztah (a zrejme aj jemu),ale na druhej strane jej vadi, ze ona musi byt ta, ktora prevezme iniciativu, kona, kontaktuje...zrejme ide o to, ze jej na nom zalezi viac, ako je ochotna si pripustit....faktom ostava, ze su muzi, ktori potrebuju vedla seba zenu, ktora ich nasmeruje, podnieti k aktivite....a su taki, ktori to vyslovene neznesu. Tento pan zrejme nechce sposobit zmatok v hlave dcery dotazujucej, lebo neverim, ze si dcera nic nevsimla ak je vo veku, ze mohla ist do tabora ;). Najvacsia skoda je stracat cas pre niekoho, ktory o to nestoji a pritom mozno niekto v okoli je, co zato stoji a sancu nedostane. Treba si sadnut a otvorene sa porozpravat, lebo z precitaneho mam zato, ze jej nanom zalezi viac...len sa vztahu boji...otazkou vsak ostava, ci on stoji o vztah so zenou s dietatom. V tom treba mat jasno, aby ste si neublizili vzajomne viac...

aandrea9
12. okt 2020

@kikaa1986 on na vzťahy neverí a nespí so ženami keď nie je vo vzťahu. Tým ti chcel ten chlap co povedať??? 🤔