Mama sa dotýka snúbenca

23. mar 2023

Ako taktne naznačiť mame že sa mi nepáči,že sa dotýka snúbenca? Občas ho pohladí po líci minule mu capla po zadku akože zo srandy dokonca si raz aj ľahla k nemu do postele keď bola u nás na návšteve a začala sa smiať že už ani nevie aké to je ležať vedľa chlapa. Je rozvedená. Snúbenec mi sám povedal že mu je to nepríjemne a nevie ako ma reagovať v danej chvíli.
A ja neviem ako jej to povedať. Tiež mi je trápne keď to robí aj predomnou hoci len ako ona povie zo srandy a smeje sa pritom.

januska12323
23. mar 2023

Mami, nie je mi príjemné keď Fera búchaš po zadku, mohla by si to nerobiť?

autor
23. mar 2023

@januska12323 takto nejako som jej to povedala že sa to nepáči ani jemu ani mne ale robí to aj tak

simca06022011
23. mar 2023

Normalne jej to povedz.. co nevies? ako mama, necap mi chlapa po zadku, mama padaj z nasej postele.. atd alebo ju proste trosku upozornim na jej nevhodne spravanie, ked budeme same.. ako "mama nepaci sa mi, ze ho capkas, ani jeho, je mu to trapne. Nerob to. Rovnako si drz odstup, nemas co robit u neho v posteli atd... " Ak to bude robit aj tak, tak ju proste treba zrusit riadne, moze jej aj on povedat, ze si nezela aby ho obchytkavala. Ved ty si na jeho strane, tak hadam sa dokaze branit voci obtazovaniu :D

stellarstar
23. mar 2023

Toto fakt alebo fake?

autor
23. mar 2023

@stellarstar kiežby to bolo fake,ale nie je žiaľ

januska12323
23. mar 2023

Tak jej nabudúce chyť ruku ako decku a nono! Alebo jej nájdi chlapa asi jej chyba pozornosť.

alenka58
23. mar 2023

povedz jej nech si nájde chlapa Vám je to obom nepríjemné a neželáte si to

lili2207
23. mar 2023

neviem aký máš s mamou vzťah ale normálne si s nou sadni ked budete sami a porozprávajte sa ,vysvetli jej ,že sa ti -vám jej správanie nepáči možno to robí podvedome sú také žena aj ja poznám zopár a ona si to nejak neuvedomuje ale určite jej treba nájsť nejakého priatela nech tam si vybije svoju energiu😂🙈

autor
23. mar 2023

@lili2207 s mamou mám kamarátsky vzťah no asi na tom niečo bude že to robí podvedome lebo vraj to aj v robote robí že kolegov chytá a aj oni ku akože zo srandy mama pracuje vo výrobe a tam je to podľa jej slov normálne osobne si to ja neviem predstaviť že zamnou príde nejaký kolega a capne ma po zadku z ničoho nič

betulinka1
23. mar 2023

Nech jej to povie tvoj chlap. Nepaci sa mi to svokrusa, ze sa ma dotykate. Najdeme vam nejakeho chlapa? Myslim, ze ju to prejde. Ked jej to hovoris ty, tak to moze brat, ze jemu sa to paci, ked nic nepovie.

svetlonos
23. mar 2023

Povedz jej natvrdo aby sa prestala chovat nadrzane! Pokial sa to stane este raz, zruste kontakt. Nech si uvedomi ako sa chovava a jej " ved to zo srandy" nech si strci niekam. Normalne jej to takto povedz, pokojne nech sa citi trapne!!
Rataj s placom, vycitkami, urazenostou a nech je ti to jedno.
Toto nie je normalne co ona robi a uz vobec nie vtipne - aj keby to bol jej syn. Nepozna co je to respekt. Tak jej to treba vysvetlit tvrdo a najlepsie nech jej to povie tvoj muz. A razne. Ziadne tutu mutu.

lili2207
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lili2207
23. mar 2023

práve o tomto hovorím,že oni to robia tak kamarátsky proste capnu po riti a neriešia to a ide sa dalej😂👍 a to vydaté ženy dokonca staršie ešte viac ako slobodné😂 myslím,že ked si s mamou sadneš a porozprávate sa o tom bude to OK😉

miadi
23. mar 2023

Od teba to neberie povie ze sak Sranda lebo tak to berie ona no neuvedomila si ze vam to vadi. Mal by jej snubenec nabuduce ked budete spolu vsetci a urobi to .. povedat ze chape ze pre nu je to len Sranda.Ale ze jemu to nie je prijemne a prosi ju aby sa ho nedotykala. Ze on take prejavy chce len od svojej ženy ziadnej inej ani buducej svokry . A ak ho nevie respektovat tak sa jej bude vyhybat . Co zial nechce ale inak to nejde.

kiwi3
23. mar 2023

Povedala by som jej citlivo, že sa pri tom obidvaja cítite trápne a za vtipné to nepovazujete vôbec. Ak sa to bude opakovať, zial, snúbenec sa musí naučiť povedať rázne nie tak, ako by sme to aj my ženy mali vediet

akbara77
23. mar 2023

Zúfalé ženy robia zúfalé činy. Viac by som ho domov nepriviedla.

deti95060810
23. mar 2023

maminka chodí ku vám na návštevu? ak áno - tak neotvárať...nie sme doma.
ak chodíte ku mame - tak potom bez partnera...
lebo toto fakt neveští nič dobrého...

viestta
23. mar 2023

a ten tvoj jej uz stihol povedat, ze uz nie je maly chlapec a uz vobec nie jej milenec, takze by sa mala kontrolovat?

autor
23. mar 2023

@deti95060810 chodí k nám a aj my k nej ale častejšie my k nej návštevu v poslednej dobe chodím sama snúbenec tam už nechce chodiť a ani sa mu nečudujem

jamimo
23. mar 2023

mama asi chytila druhú pubertu. Možno by pomohlo ak by jej to tvoj snúbenec vysvetlil rázne, výstižne a dôrazne nahlas. Ak nie raz, tak aj 2, 3x

zuzinka888
23. mar 2023

Tak chlapec poblazil nie len teba, ale aj ju. Darmo, je rozvedena a chyba jej pozornost muza. Tak jej naznac nech sa po niekom poobzera v jej veku. A nie zajacikov tapkat po zadku. A priatel sa ohradit nevie ci jemu to nevadi a berie to ako od mamky( aj ked aj to je uz cez ciaru)

autor
23. mar 2023

@zuzinka888 mama bola vždy na mladších tak je dosť možné že sa jej páči snúbenec aj keď je mi z toho zle keď to sem píšem Asi to tak bude

autor
23. mar 2023

Nikdy sa tým vlastne ani netajila naposledy mala 27 ročného ja mám 23 priateľ 26 mama 46 😞

jaskolka
23. mar 2023

Ja by som na rovinu asi povedala, či jej preskočilo úplne, že sa takto správa.

simca06022011
23. mar 2023

Netráp sa, rovno jej povedz nech sa ovláda, je stara Rachetla a nech sa ti neliepa po frajerovi. Kamarátka sem, kamarátka tam. Rovno by som.povedla, že sa.hanbim za jej správanie.

zuzinka888
23. mar 2023

Tak to je pruser. Ked je konkurenicia este aj mama. Jedina cesta je ak to utne priateľ.

zobaka
23. mar 2023

fuha, asi ma na nho chut

ahhola
23. mar 2023

Jaaaj, stara nadrzanina🤣
Tiež sa mi ľúbi dcerin chlap, ale z úcty k nim meter od neho.
Mne sa v mladosti tiež ušiel schopný chlap... tak sa nebudem sápat po cudzom, ani zo srandy... to bol ešte svet v rovnovahe😄
Dnes sa z množiny chlapov vyčlenila 4% a ženám sa neuchadza🙆‍♀️🤗

autor
23. mar 2023

Ach no budeme sa s ňou musieť rázne porozprávať dúfam že to pomôže a neurazí sa ale inak to nepôjde treba rázne

karolinakr
24. mar 2023

Ĺahla si k nemu do postele?? tak to je trapas.. a tvoj frajer je nesvojpravny, že sa nevie ohradiť? no mate to tam veselé..nabudúce ho prilahne rovno..bude musiet obmedzit navštevy