Manžel ma podvádza

lucinda1711
22. jún 2013

mozno to niekto nebere ako podvod ale ja som pred vcerom zistila ze moj manzel oblbuje kolegynu.prisla mu v noci sms od nej ze sa jej paci a ze uz dalej nevladze atd.som jej napisala a ona mi napisala ze to bol omyl,ale som ju donutila aby mi povedala pravdu,prosila som ju,tak mi napisala ze ona s mojim manzelom nemala nic len dva mesiace ju v praci oblbuje ze vraj sa ide rozvadzat a ze ju chce,vola ju laska,slniecko.no tak vlastne vravi aj mne.doma je vsetko v poriadku,kazdy den sa milujeme,vyznava mi lasku,je fakt dobry,stara sa o mna.on vsetko popiera,ale ked som mu povedala ze chcem vypis sms tak nesuhlasil,viem ze je to pravda.zrutil sa mi svet,bol clovek ktoremu som verila,ktoremu som verila ze ma miluje,ze sa na neho mozem spolahnut,vsetko skoncilo

adri266
26. jún 2013

@sorciera24 zalubenost po par rokoch prejde, ale mala by ostat laska, ucta, respekt, nie? Ak niekoho respektujem, tak nerobim nieco, co sa jej/mu nebude pacit, ci???

sorciera24
26. jún 2013

@adri266 no ved vravim, zalubenost sa vytrati, potom ostane laska, alebo sa vztah rozpadne (lebo zrazu ludia vidia aj chyby, kt. nie su ochotni tolerovat.....) ja s tebou suhlasim, ja som sa vyjadrovala len k tej faze zalubenosti, kt. je prirodzena....

sorciera24
26. jún 2013

@sonickaka vidis, toto je tvoj problem, ze ty si vypustis z ust len to, co si myslis a hovno o tom vies.....jedine, co je pravda, ze si tvorim vzah taky aky chcem mat....ale to neznamena hickat, na maximum investovat....to by potom naozaj dopadlo ako pises.....to by nebol vyvazeny vztah (co by bolo cele zle).......ano, v laske davam, ale vela mi dava moj muz....ono je to o tom, vediet davat aj prijimat, ale nech je to vyvazene......vsetko co mi dava moj muz , mu rovanko oplacam..... 😉 (ty pises o inom type zie a k tym ja nepatrim.......)
lucinda napisala, ze tam slo o pozdvihnutie ega.....to nie je dovodod? podla mna hej, nielen skrat (ak to tak teda je....lebo to beriem len z toho, co napisala lucinda...)

a ano, zalubit sa moze aj 40 aj 60 rocny, to nikde netvrdim, len normalny vyrovnany clovek, vie, ze ta zalubenost pominie po case, ale musi byt na to pripraveny, ze potom to nebude uz take ruzove..... (su len 2 moznosti, bud zostane laska, kt. si budu nadalej chranit a rozvijat alebo su nie schopni prijat aj svoje nedostatky a vztah sa rozpadne, skor, ci neskor...)

sorciera24
26. jún 2013

@lucinda1711 tak si chcel pohaldkat ego ako pises, presne , ktoremu by sa to nepacilo?.....tak mozno treba len z tohto pohladu pochopit svet muzov, je to narocne, lebo sama vidis, ze chlapi inak zmyslaju 😉 verim, ze to bude ok 😉

sonickaka
26. jún 2013

@sorciera24 Neviem prečo používaš také neslušné slová, rada sa poučím ked neviem. Stále si mi ale nevysvetlila, prečo sa dotyčný uchýlil k písaniu sms s kolegynou, ked manželka bola presvedčená a dobrom vzťahu. Stále mi len píšeš, aké výhovorky potom použil, aby si zachránil kožu, no to som si prečítala a aj to že dokážu muži tlápať nezmysli a vytiahnu to ich trápne ego, nič nové.

To ego si mohol pozdvihovať aj niakymi slovnými prestrelkami v práci a nie polnočnými sms. Môj názor.

Ty máš zrejme na vzťah niaku učebnicovú predlohu, proste návod a tam sa zlyhať nedá, len vieš väčšina ľudí asi ide do toho cez city, pudovo, emotívne a dosť ľudí pritom stráca hlavu, logika je tu až na druhom mieste, proste láska je slepá. A ten geniálny nápad, že budem do vzťahu vkladať niečo aby sa mi to aj oplácalo používajú viaceré páry a napriek tomu jeden z nich zlyhá. Asi nemajú dobrý postup.

sorciera24
26. jún 2013

@sonickaka ak si doteraz nepochopila, nemam viac k tomu co dodat, kazdy zijeme ako vieme a ako vidis aj odlisne, to by vyzeralo, keby sme boli vsetci rovnaki a mali rovnake vztahy;) pekny den a spojny zivot prajem 🙂

sonickaka
26. jún 2013

@sorciera24 Ja som to pochopila, aj pacienti čo sa dali zaočkovať proti chrípke ju napokon dostali. Pekný den aj tebe.

sorciera24
26. jún 2013

@sonickaka ja viem, preto neockujem;) (ale to je uz ina tema.....)