Manžel si našiel milenku, máme dcérku a ja som tehotná

loookinka
11. okt 2014

Potrebujem sa vyrozpravat ( vykričat) ... lebo mam pocit, ze je toho velmi vela. Sme manzelia 3 roky, mame malu dcerku a ja som v 10tt , kedze moj muz a ja sme chceli dalsieho potomka. Nieje to jeho 1. ulet, ale uz 3. Po jeho druhej nevere som v suvislostiprislana na prvu, ku ktorej sa dodatocne priznal. Odpustila som mu, lebo som videla istu pokoru v jeho spravani a konani. Cele nadledujuce mesiace boli krasne, v intimnom zivote ziaden problem, dovolenka super-lubezne sms.. až do jedneho pekneho dna. Neverila by som, ze po to vsetkom, pride dalsia rana - plus tehotenstvo ( dietatko si samozrejme necham). Tak deti deti budu z jedneho cesta. Potrebovala som to vypustit von, rodina ma podporuje, aj svokrovci mi pomozu... Zivot je veru niekedy naozaj plny prekvapenia 🙂 ...

loookinka
autor
15. okt 2014

@uzsomtu Nepochopila som to ani ja... jednoducho to prislo... kedze nechcem ublizovat babenku, snazim sa ostat ako tak v klude ... magnezium b6..

loookinka
autor
15. okt 2014

@nika185 prezivam- sklamanie, obavy, neistotu, radost spojenu s tehu, som plna ocakavani co bude, ked sa pozriem do zrkadla vidim smutny vyraz mojich oči,.... je toho vela - dokonc strasne vela ... rozmyslanie, pocity...

adri266
15. okt 2014

@80472 kolko beries od zenatych?

sunshineka
15. okt 2014

ako lahko sa pise,opusti ho,kopni do zadku.vsetky,co to pisete viete si predstavit,aby sa tehotna zena niekam trepala?z coho by zivila 2 male deti?aj ked ja osobne si myslim,ze lahsie je teraz sa od neho odosobnit a odstahovat.dieta ta uplne pohlti a zabudnes na trapenie.neviem,ci pracujes alebo si so starsou na materskej.k rodicom nemozes ist?a postupne si najdes prostriedky na osamostatnenie sa.ja by som nemohla zit vedla nevernika.myslim,ze dietatu rodbi ovela horsie,ked budes zit s nim v takom prostredi.navyse stale premyslat,kde je a s kym je.je to tazke rozhodnutie,ale treba mat hrdost a nedovolit chlapom spravit si z nas handru.on vie,ze mu znova odpustis.nacvici si zopar bachoriek,bude sa par tyzdnov hrat na pana dokonaleho ako sa on o vas bude starat a neviem,co vsetko...ale znova pride dalsia rana a z teba spravi trosku bez hrdosti.prepac,ale rozculuju ma zeny bez hrdosti.mam kolegynu,ktora muzovi prepacila tolko nevier,ze dnes je z nej obycajna rozklepana,labilna troska.chlap si ju davno prestal vazit,ponizuje ju vkuse.tiez nechapem,preco davno neodisla

sunshineka
15. okt 2014

@80472 v tom mas pravdu.je az neuveritelne ako sa nevera rozmohla.vidim to v praci ako sa to vsetko mnozi.a nielen chlapi su na vine,casto sa nechaju zviest zenami.aj tie najvacsie neviniatka podlahnu.ale nevidim dovod,preco by sme to mali tolerovat

1234lubka
16. okt 2014

@loookinka pozri ked ta podporuje rodina...nemas o com...drzim palec silno...

1234lubka
16. okt 2014

@80472 moja zlata sa spametaj. Ty si budnejaka mlada nezrela alebo stara a hlupa. Urcite nemas rodinu. Prajem vela stastia ked raz budes mat deti a nedajboze zistis ze ta tvoj muz podvadza a sere na teba.ked ti bude davat najavo ze si handra...drzim palce. Neposudzuj ked o tom nemas sajnu.

80472
16. okt 2014

všetko zažité na vlastnej koži, inak by som nereagovala na témy, ktoré sa ma netýkajú...som rozvedená, akurát, že rozvodom sa v mojom živote nezmenilo nič, akurát mám na to papier a legálne nového priateľa, inak absolútne nič....stále byývam s exmanželom, vychádzame úúúplne v pohode, keby bol takýto "normálny" v čase, ked mal tú svoju krásavicu, neriskoval s peniazmi a neohrozoval moju finančnú existenciu, nerobil samé hovadiny, pre ktoré som sa za neho hanbila, tak sa nerozvediem...sexuálne sa máme v paži veeeelmi dlho, každý z nás by si žil aj tak svoj život, on nemal a nikdy nebude mať gule odsťahovať sa za nejakou krásavicou s ktorou aktuálne bude, ja tiež nie, takže neni o čom....známosti si domov nevodíme, každý si užíva s tým svojim a my sa spoločne staráme o dieťa ako rodičia - kamaráti...pohoda 😎 samozrejme toto sa dá iba vtedy, pokiaľ k sebe už nič necítite a spája vás iba rodičovstvo....

tomi16
29. okt 2014

@loookinka neviň sa , to sa moze stať hocikomu, clovek mava pred svadbou ružove okuliare. Niekedy tazko prekukne partnera.. Kazdy vie radit druhemu a sam sebe pomôst nevie. Ale obdivujem ta ze si mu odpustila, potom mas dobre srdce. Ja by som neveru neodpustila.

mariakuzminova
2. nov 2014

Ahojte prosim poradite mi ????!!!!!! Som slobodna matka v january by malo byt dietatko na svete mam termin porodu .................. No skutocneho otca dietata nemam v umysle ani len zapisat do rodneho listu bol to moj byvaly priatel ktory ma bil atd no nakoniec som sa odhodlala ihned ako som sa dozvedela ze som tehotna s nim ani len nekomunikovat a tak.............................NO prisla som za mojim novym uzastnym priatelom ktoreho uz poznam od detstva ako cloveka a prijal aj babatko aj mna som zamilovana a konecne stastna jedinna vec co ma trapi je ze som v UK a neviem sa vobec tu pohybovat v tom co mi treba vybavit a tak SOM SLOBODNA MATKA nepracujem v uk pracu na Slovensku som nechala a chcem zacat novy stastny zivot no mam strach prosim napiste mi na co mam narok tu v UK ci je lepsie keby isiel terajsi priatel na matersku kedze on tu pracuje uz 2 roky a jeho zapisat do rodneho listu ako otca ............alebo dat do rodneho listu otec neznamy spoliehat sa na seba a ci dostanem nejake vyhody alebo prispevky pre mna a pre babatko tu v uk aj kedze tu nepracujem ..............PROSIM O RADU A O SURNU POMOC

jana497
4. nov 2014

prosim dajte vediet ako to nakoniec dopadlo ci si ten Vas uvedomil...drzte sa

loookinka
autor
6. nov 2014

@jana497 Dam vediet-uz som v 15tt zajtra ultrazvuk..s mužom nič nove, žije v inom svete...

blankakorf
6. nov 2014

@mariakuzminova ak Vas terajsi priatel nema nic proti a chce sa o dieta starat, tak si ho zapiste ako otca. Aj tak nie ste vydata, takze budete posudzovana ako slobodna matka zijuca s partnerom. Ked budete zit s partnerom, bude posudzovany vas spolocny prijem, co sa tyka benefitov. Je jedno, ci ste za neho vydata alebo nie. Jedine ak tuto skutocnost popriete, budete posudzovana sama s dietatom, ale ak zistia, ze zijete spolu a vy budete dostavat housing benefit a ine, tak sa dostanete do problemov…treba vyhladat citizen bureau advice, tam poradia so vsetkym, je v kazdom meste.

minnie55
9. nov 2014

99% chlapov, ktorí už raz ženu podviedli, to urobí znova. Týchto príbehov som už počula vo svojom okolí toľko, že sa mi ani veriť nechce. Chápem, že si mu chcela dať ďalšiu šancu, len mi je ľúto, že práve ten tvoj padol do tých 99%. Preč od neho, nezaslúži si ťa.

loookinka
autor
13. nov 2014

A takto rastieme 🙂 moj 15tt

monicka9
13. nov 2014

@loookinka naaaadhera aj ja chceeeem😂😂😂držím ti palceky😘😘😘

loookinka
autor
7. jan 2015

Po dlhsej odmlke pisem opat-som uz v 24tt - zatial sme v poriadku. Moj stale manzel ma napriek vsetkemu tlaci do rozvodu a je mu uplne jedno, ze cakam jeho dalsie dieta... Ta krutost v nom... Neviem ani opisat, ako sa mi zrazu uplne zosypalo uplne vsetko. Chce mi vsetko vziat, nehladi ani na nase este male dievcatko. Zienky - Vazte si co mate... a aj ked ste uz niektore bez partnera a len s detmi spomente si namna..., Tehotna, s účtami - dalsim dietatom ... a rodina 3 hodiny vzdialena..
Moj muz sa bezhlavo a beznadejne zamiloval ... skoda ze ale nie do NÁS 3 ...

terezka1947
7. jan 2015

@loookinka ☹ ☹
ja viem,ze ti to teraz nepomoze,ale manzelovi sa ta jeho krutost vrati ☹
prajem ti zdravucke a sikovne deturence,aby ti vratili to vsetko smutne,cim si musis teraz prechadzat ☹ ☹

ushuaia
7. jan 2015

@loookinka necitala som celu diskusiu...skoro mi slzy vyhrkli...k nemu len ,ze je to hovado...Zelam Vam vela stastia a drzim ti neskutocne paste...ani si nechcem predstavit cim vsetkym prechadzas a najma teraz... ☹ ,viem ze slova utechy nepomozu...pozri sa na drobceka ktoreho mas a dalsieho nosis pod srdcom...aspon ti ti vycaria usmev na tvari...

sue
7. jan 2015

@loookinka :( objímam ťa :( drž sa...jemu sa to vráti...ty sa nezaťažuj zlou energiou,keď nemusíš...dohodli ste sa nejak na rozvode,či nie?

andymama
7. jan 2015

Chlapi su ha.... cest vynimiek ale tych je malo. Drzim ti palceky po case bude lepsie a na takeho chlapa sa vykasli nezasluzi si teba ani deti

lulua777
8. jan 2015

Kedze som v podobnej situacii len cakam prve mimi za 2mesiace ale manzel *urevnik jak rampa bez chrbtovej kosti ako ten moj sa ocividne a bohuzial vyskytuje casto je mi velmi luto co sa ti stalo ja som mojmu odpustila uz tolko krat az to pekne neni a po 2rokoch manzelstva som sa rozhodla ze uz bolo dost radsej ostanem z malinkou sama ale nebude trpiet aj ona my zeny sme silne a zvladneme vsetko budem ti drzat palceky a prajem hlavne vela zdravicka aj tebe a detickam to je najdolezitejsie.

andymama
8. jan 2015

Lulua777 to je mi luto vykasli sa na neho s jednim dietatom si v poho najdes lepsieho otecka aj partnera ktory si ta bude vazit a nie podvadzat ta. Podla mna ak to spravy raz hmm neviem ale druhy krat konec lebo to uz sa nikdy nezmeni. A s takym chlapom zit cely zivot??? To je hriech. Ja viem ze sa mi to lahko pise a materska rodicovska tazke obdobie na prezitie zeny samej uz len z financnych dovodou tak ich aspon poriadne vyuzit ako sa da ked su taky sviniary. Co uz s nimi a ked sa osamostatnis kopni ho do riti a s rozbehom

lulua777
8. jan 2015

@andymama mas svatu pravdu ja som sa odhodlala a nemam uz co rozmyslat keby mam kam ist uz som pri tom cloveku neni ani minutu 😠 napriklad ze ja si tehotna idem urobit o 5tej vecer veceru a povie ze som *rbnuta a pokazi mi chut na jedlo ale za dva dni si domou vezme novu susedu z dediny co nemala lde ostat spat a nepride mu ubohe jej robit jest o 2hej v noci tak to len svedci o charaktere cloveka je to smutne ale takeho cloveka pri svojom dietati nechcem 🙄

andymama
8. jan 2015

@lulua777 to je hajz... nemam slov boze preco je to tak ze vzdy si dobra baba najde kretena a naopak. Asi tam hore nas niekto skusa ja neviem. Mysli hlavne na seba a malinke nebudes to mat lahke esye potom vidrzat aspon tri roky. A nemoze ti pomoct rodina alebo ako byvate? Nemozes ist k rodicom ci?

lulua777
8. jan 2015

@andymama presne to je trafila si klincek po hlavicke,bohuzial ist nemam kam byvame u svokry v byte (svokru mam mimochodom uzasnu starostlivu milujucu) ona zije z dalsimi detmi v rakusku kde pracuje (kedze sme na tom fnancne nic moc este aj byt plati ona (vdaka bohu za nu) inac by som tu uz nebola len neni kam ist mam este aj macicku takze je to take ze moc nenarobim tu som v jednej izbe kedze manzelik si zabookoval najvacsiu izbu z celeho bytu pre seba 🙄 a chodi sa tahat z hocijakymi z pokecu este aj za peniaze alebo proste z kamaratkami jemu to je jedno s kym kde ako a hlavne nepouziva ochranu (ze s tym mu to nejde DEBIL) preto som s nim uz nespavala nechcem predsa nieco dostat a podvadzal odzaciatku len som to nevedela este aj ked sme byvali u nas chodil k susede ked nemala doma svojho (citim sa jak pako ze som nikoho nepocuvala) ale uz je dost navrh na rozvod napisany este pockam 2mesiace kym sa malinka narodi nech tam hned capnem aj ziadost o vyzivne a nech de do haja nepotrebujem takeho cloveka chovat sa nevie len ohovarat a ponizovat kade chodi len mi naozaj dlho trvalo kym som s to uvedomila ocividne to ze budem matkou zahralo tu hlavnu rolu ☹

cackaa
8. jan 2015

@loookinka Máš to veľmi ťažké dievča zlaté, ale lepšie z kratšej cesty od takéhoto chlapa. A všetky vieme, čo znamená u chlapa, že sa bezhlavo zamiloval...
Byť tebou by som sa rozvádzala ešte s bruškom, sudca alebo sudkyňa na súde budú kukať súcitnejšie a o tvojom MM si pomyslia svoje. A možno ti to pomôže pri získaní väčších finančných výhod. A nech si žiadosť podá on, to bude ďalší bod pre teba. Nech si len vymýšľa dôvody, som zvedavá, čo by tam napísal.
Ja už normálne nechápem aké problémy to tu denne čítam. Za chvíľu to na svete bude ako v dákom seriáli - každý s každým... Vo vzťahoch sa vytrácajú základné piliere: láska, úcta a porozumenie...

andymama
8. jan 2015

Zivot nas skusa a toto je sakra tazka skuska. Nemas to lahke najlepsie by bolo keby sa ti pritrafil niaky dobry chlap do cesty a zmenil by sa zivot ale to je este len v osude. Asi cim skor ist pracovat a zaplatit si najom asponjednoizbak a odist od neho. No nemas to vobec lahke tiez na to treba cas vies teraz s malym babom a bez opori nic moc nespravis. Budes musiet to asi vidrzat a ani ziadnu kamaratku alebo zdialenu rodinu co by mali niaky byt. Aspon pocas materskej. Lebo ja osobne by som psychicky nezniesla keby moj muz nosil domou vselijake zenske vlastne by som neveru netolerovala vobec a este toto co robi. Moj by bol uz vykopnuty ale ja mam stastie lebo byvame v mojom. Nemas vobec nikoho kto ma volny byt? Lebo podla toho co pises tak ked pride babo tak pridu aj ine tazkosti v noci plac nestavost moze byt aj nervozita a neviem ci to ten tvoj znesie. Aby ta psychycky nevytiral uplne. Uz toto je silne kafe

lulua777
8. jan 2015

@andymama to je ten naj problem ze neni kam a uprimne ja ho ignorujem nemozem si dovolit sa rozculovat v tomto ma kazdy kto ma pozna obdivuje ja som proste akoby prepla jedine co ma zaujima je malinka nejako to budem musiet zvladnut a hned ako sa bude dat tak pracovat aby sme sa mali aspon o cosi lepsie.myslim pozitivne a nepripustam si tie horsie veci co mozu bit zatial mi to pomaha naozaj velmi zvladli aj ine zeny a teraz sa maju ako nikdy su stastne a to je jedine co chcem aby som bola z malinkou stastna dakujem za podporu velmi si to vazim 🙂 emu taku radost ze sa zosypem neurobim 😠

tajkoska
8. jan 2015

@miriem pise uplnu pravdu,nie ziadne urazky a silne slova,keby som vedela ze ma moj muz podviedol,uz by sa ma nedotkol,bol by pre mna odpad😖