Manžel si našiel milenku, máme dcérku a ja som tehotná

loookinka
11. okt 2014

Potrebujem sa vyrozpravat ( vykričat) ... lebo mam pocit, ze je toho velmi vela. Sme manzelia 3 roky, mame malu dcerku a ja som v 10tt , kedze moj muz a ja sme chceli dalsieho potomka. Nieje to jeho 1. ulet, ale uz 3. Po jeho druhej nevere som v suvislostiprislana na prvu, ku ktorej sa dodatocne priznal. Odpustila som mu, lebo som videla istu pokoru v jeho spravani a konani. Cele nadledujuce mesiace boli krasne, v intimnom zivote ziaden problem, dovolenka super-lubezne sms.. až do jedneho pekneho dna. Neverila by som, ze po to vsetkom, pride dalsia rana - plus tehotenstvo ( dietatko si samozrejme necham). Tak deti deti budu z jedneho cesta. Potrebovala som to vypustit von, rodina ma podporuje, aj svokrovci mi pomozu... Zivot je veru niekedy naozaj plny prekvapenia 🙂 ...

adri266
10. jan 2015

@romanovic ale vsak to nevylucuje Tvoju poznamku, ze je uchylak a ma len svoju ruku 😉

moonlight1210
10. jan 2015

@romanovic tiez mam v poslednej dobe pocit, ze je to chlap.
Iba chlap si moze predstavovat, ze zena tuzi po tom, aby urobila so svojou intimnou vybavou cokolvek na svete, len aby sa zavdacila co najvacsiemu poctu milencov a obdivovali ju preto. 🙂

Chudak, zivot sa mu svcrkol na vypisovanie svojich fantazii o uzkej vagine na net. Ine ho uz nevzrusi. 🙂

romanovic
10. jan 2015

@moonlight1210 Mne je jej/jeho tak nejako luto. Pride mi ako uplne strasna chuderka/chudacik - raz je po porode a ma ju vytahanu, potom to uz nie je pravda, uhana luxusneho doktora a doma ma stareho frflosa, pravopis priserny, tipujem to na ucnovku bez maturity a smutny byt v osarpanom vchode...clovek sa len tak s lutostou pousmeje - ako ked sa niekto tak strasne strapnuje, ze sa hanbis za neho...

lienkan
16. jan 2015

@loookinka On je zjavne zvrateny, ale aj ta jeho musí byť. Pride na nich-usmazia sa v pekle!!

loookinka
autor
3. feb 2015

Maminky bude to diečatko 🙂

romanovic
3. feb 2015

@loookinka co noveho na domacom fronte?

lulua777
20. feb 2016

Tak maminky u nas super uz rozvedena dcerka bude mat rok a byvame u mojej mami 🙂 vsetko je fajn brat a mama malinku nadovsetko miluju henten sa v nicom nezmenil stale to iste hovado ak aj bol sice prispieva ale aj to od 4mesiaca malej ale hlavne ze daco 😉

loookinka
autor
18. jan 2017

Status k dnesnemu dnu - dve zdrave deti - vlastne byvanie a ano novy muz v nasom zivote 🙂
Netreba zufat, ale dufat ... dakujem za vsetky povzbudenia.

lenkark
19. jan 2017

Super ako sa to krásne urovnalo,až ma potešili takéto dobré správy čítať po takom čase ako som písala... gratulujem ku dvom krásnym detičkám a držím palčeky aby ste už konečne našli to spoločné celoživotné šťastie 😀

loookinka
autor
20. jan 2017

@lenkark Dakujeme - naucila som sa zit zo dna na den - vcelku som stastna, ze su deti zdrave a ja tiez - nasla som si pracu, mamina mi strazi ... po krocikoch je to lepsie a lepsie 🙂

pielka
20. jan 2017

@loookinka až zimomriavky, keď čítam komentár od teba 🙂 skvelé ak sa to všetko nakoniec vyvŕbilo. Držím palce nech je to už len a len lepšie. Treba si užívať to čo máme a neriešiť čo bolo a čo bude. Žijeme pre prítomnosť. Veľa šťastia v živote ❤