Manžel si píše s kamarátkou.

jeanne0
19. feb 2020

Dobrý deň, chcela by som sa spýtať na Váš názor ohľadne manželovej kamarátky. Pozerala som podobné témy ale väčšinou ide o iný druh písania. Môj manžel si neustále píše na soc. sieti s kamaratkou s výšky, ale nič milenecké! Ona mu posiela foto napr. aké pančuchy si kúpila, čo uvarila, piekla, kam ide, čo robí, má nové nechty...Vyzerá to nevinne ale je to denno denná komunikácia a keď sa manžela spýtam s kým si píše, rýchlo ju zatvorí alebo mi zaklame že pozeral mapu. Nechcem byť žiarlivá, ani mu brániť kamarátku z vysokej ale príde mi to divné. Aj ja mám kamarátov a nevypisujem im každý deň čo varím, kam idem a aké mám nové nehty či pančuchy. Ona ma tiež svojho partnera, tak vôbec nerozumiem ich potrebe písať si veci ktoré by mali zdielať manželia. O to viac ma trápi že mi tají to že si píšu, že nechce aby som to vedela. Dokonca som našla aj text že je smutná že môžu byť spolu len raz za rok. Momentalne som to nevydržala a vykričala mu to, že mi to vadí a dnes som zistila že si ju vymazal zo správ. Čiže mám pocit že teraz si bude s ňou písať ešte tajnejšie. Ja som urobila hlúposť že som mu narušila súkromie a prečítala pár ich správ a teraz neviem či som naozaj príliš žiarlivá a je to normálne že má takéto priateľstvo zo ženou...Inak mi stále hovorí že ľúbi len mňa a je aj veľmi pozorný...vôbec neviem ako sa k tejto situácii postaviť.

nyusika
19. feb 2020

Napisem to z pohladu zeny - NIKDY by som si takto nepisala so ziadnym zadanym muzom.
Podla mna to normalne nie je.
Je ine, ked si napisu par sprav rocne - narodeniny, meniny, nejake dolezite udalosti - ale bezne si vypisovat ako stredoskolaci, to nie.

pimpa12
19. feb 2020

@jeanne0 ja by som len chcela vedieť či jej partner o tomto vie. A či to akceptuje. Ja by som tiež niečo také nerobila.

snehulienka8
19. feb 2020

..normalne to nie je☹

jana_eyre_2
19. feb 2020

No toto mi normálne nepríde veru.. ako ani vlastnemu mužovi nepíšem o tom aké pančuchy som si kúpila, či aké mám nove nechty 🥺

jeanne0
autor
19. feb 2020

@pimpa12 tiež by som to chcela vedieť. V jednej správe písala manželovi že ide na výlet za kamarátom. On sa jej pýtal či s priateľom a ona mu poslala vysmiateho smajlíka že jasné že nie

brita7777
19. feb 2020

kazdy den isto nie..tiez mam kamaratov, ktorym raz za cas napisem, ale keby mi pisu kazdy den alebo ja im, nieco by nebolo v poriadku, ved zije s tebou, no na druhej strane ma obdiv a vzruso od druhej tiez, to jeho egu musi velmi lichotit.

brita7777
19. feb 2020
jeanne0
autor
19. feb 2020

Ja som z toho už na nervy. Na jednej strane si vyčítam že som mu lustrovala v správach na druhej mi nepríde to jeho písanie s ňou ok. Viem už pár rokov že si píšu lebo jasné že n8e som slepá keď sedí vedľa mňa a odpisuje ale nevedela som že je to také intenzívne a že mu posiela fotky jej denného programu. Tiež ma zarazilo že mu posiela napriklad aku kabelku by chcela aké šaty si kúpila. Keď išla na dovolenku tak mu písala že by bolo fajn keby išiel aj on, on jej pisal že nemôže. Tak mu napisala sa rozveď...on že nemá na rozvod dôvod....proste som z toho hotova a nemôžem mu to vyčítať lebo som sa mu hrabala v súkromí správ

brita7777
19. feb 2020

@pimpa12 vyzera, ze ona je single prave

viera77
19. feb 2020

Je smutne, ze ten kazdodenny cas, ktory venuje tajnemu pisaniu si s kamaratkou, nevenuje jednoducho tebe.

brita7777
19. feb 2020

ja by som jej asi zavolala, alebo napisala, nech da pokoj

jeanne0
autor
19. feb 2020

@viera77 a to je presne to co ma najviac štve. So mnou toho veľa nenarozpráva. Všetko z neho musím ťahať. Zjavne mu to ide lepšie cez písmenká. Ale on je pri tom naozaj veľmi pozorný, ja cítim od neho že ma ľúbi...

pimpa12
19. feb 2020

@jeanne0 uffff.... nechcem teda vidieť všetko čierne, ale nebude to kamarát s výhodami?

cistykvietok
19. feb 2020

Ahoj. Nie som síce expert na vzťahy, ale toto mi nepríde ako štandard. Nechty a pančuchy neriešim pomaly ani s kamoškou, nie to ešte so ženatým kamarátom... Zakaždým, keď čítam takéto diskusie v duchu ďakujem Bohu za môjho manžela. Za to, že nemusím riešiť takéto veci. Neviem ti poradiť, čo robiť, ale isto by som jej nepísala ani nevolala. Sadnúť s manželom na riť a pekne úprimne vyklopiť, ako to vnímaš a pod. Držím palce, nech je to len omyl.

jeanne0
autor
19. feb 2020

Ona mu dokonca pisala že s priateľom si nedáva pozor lebo by chceli dieťatko...Tak na jednej strane mi to pride nevinne pisanie no na druhej zvláštne si vymieňať takéto info

druha_sanca
19. feb 2020

za chlapa: sadnúť si a povedať si pravdu...nie je to OK! manžel sa má venovať čo najviac svojej manželke, ak to nebude rešpektovať...niečo nie je v poriadku

druha_sanca
19. feb 2020

raz som sa podobne "popalil" ...spolužiačka s VŠ mi vypísovala a aj po 5 rokoch na to manželka "nezabudla"

jeanne0
autor
19. feb 2020

@pimpa12 dúfam že nie, je tu veľká vzdialenosť...aj keď po týchto správach som si spomenula ako sme pred rokmi riešili to že za ňou chodil počas výšky na byt...vtedy sme to uzavreli lebo podľa neho to bolo ok mať snúbenicu a chodiť ku kamarátkam na párty, veď vysokoškolský život....ale neverím že by bolo niečo viac

jeanne0
autor
19. feb 2020

@druha_sanca na to sa nedá zabudnúť. Veľmi to naštrbí dôveru.

druha_sanca
19. feb 2020

preto treba otvorene komunikovať a neboj sa, že ho stratíš...manžel uvidí, že máš záujem...nemáš čo stratiť.

hope87
19. feb 2020

Vnimam to rovnako..ze na jednej strane "nevinne" lebo tam neriesia ziadne sexualne veci a nie je z toho evidentne, ze by spolu nieco mali ale na druhej strane je to cez ciaru riesit vsetky tieto veci so zenatym chlapom a denno-denne.
Ako jednoznacne ti radim, porozpravaj sa s manzelom. Priprav veceru, najedzte sa a potom si sadnite a v prvom rade sa mu ospravedln, ze si mu citala spravy. Ze tvoja ziarlivost ta premohla a dufas, ze to chape. Ale ze si neprajes, aby bol s nou v denno-dennom kontaktne. Ze ked sa chce rozpravat ma teba - manzelku. Ze to nie je normalne, aby ina zena pisala zenatemu chlapovi pomaly aj to, aku mala stolicu. Ze nevies, co a ci tym ona nieco sleduje. Mozno to berie nevinne aj ona ale tebe to jednoducho vadi, lebo to NIE JE NORMALNE. Ked s nou chce byt v kontakte, nech je ale raz za cas, nie kazdy den a pisat si o "hovnach". Nech sa skusi on zamysliet nad tym, ako by sa citil, keby si si ty takto vypisovala s nejakym tvojim kamaratom. Naozaj nech si predstavi, ze sa to deje. Ako by sa citil?

druha_sanca
19. feb 2020

ja žijem viac mesiacov sám...a hlavný problém odlúčenia je PROBLÉM o ktorom sa otvorene nekomunikovalo...a vieš ako ma to mrzí...lenže ten čas sa už nevráti

druha_sanca
19. feb 2020

príde k horšiemu a potom budeš prosiť "o druhú šancu" ako ja ...a môže byť neskoro
KOMUNIKUJTE a VÁŽTE SI JEDEN DRUHÉHO

druha_sanca
19. feb 2020

ŽENY! ...nebojte sa komunikovať s manželmi a hocičom!
milujúci manžel uvíta vašu snahu...ani si neviete predstaviť, ako mi chlapi niekedy práve od Vás žien očakávame ten prvý krok...veľa síl a trpezlivosti a hlavne LÁSKY prajem.

jeanne0
autor
19. feb 2020

@hope87 veľmi pekne si to napísala. Musím sa s ním o tom porozprávať. Aj som chcela len ma zneistilo to či fakt len nepreháňam, keďže si nepíšu nič sexualne. Proste nechcem aby mal pocit že mu zakazujem kamarátky. Ale toto vypisovanie mi prišlo už cez

jeanne0
autor
19. feb 2020

@druha_sanca v tom máš pravdu, ďakujem

bubuku
19. feb 2020

aj ja som toho názoru, aby ti v kľude vysvetlil prečo to robí a či Ty mu nestačís a snáď niečo zo seba dostane.... 🙂

hope87
19. feb 2020

@jeanne0 neprehanas...ja by som sa zachovala na 200% rovnako, ze by som si precitala tie spravy, ak by bola prilezitost. Som len clovek - tvor omylny ale velakrat aj neomylny 😉. A ked mam dovod, tak ziarlim 🙂.
A na 100% by som to riesila v podstate hned. Urcite by som sa ospravedlnila ale jednoznacne by som nástojila, aby si s nou prestal takto vypisovat. Ze mi to vadi, aj ked jemu sa to moze zdat nevinne. Nech si to predstavi, ze to je opacne, co by mi na to povedal...toto sa da lahko vyriesit, zalezi na tvojom muzovi ako sa k tomu postavi a na tom, na com mu zalezi viac. Ci na tebe a tvojich pocitoch alebo svojej muzskej jesitnosti...

jeanne0
autor
19. feb 2020

Ďakujem vám veľmi pekne za názory, v podstate ste mi potvrdili že nepreháňam a je treba sa o tom porozprávať. Presne to som chcela vedieť a už to nemusím dusiť v sebe. Preberieme to s manželom. Diskusiu zmažem lebo mám tu pár známich a nemusia to preberať aj oni ☺

wena
19. feb 2020

Podľa mňa si príliš žiarlivá. Ja mám tiež dvoch dobrých kamarátov z výšky a tiež sme spolu v každodennom kontakte a presne také veci im píšem aj oni mne. Reálne sa vidíme tak 2x ročne, takže si píšeme. Sú to moji najlepší priatelia (okrem manžela). Môjmu mužovi to nevadí, on si tiež takto píše asi s dvoma kolegyňami aj mimo pracovných vecí alebo si posielajú nejaké videá vtipné. Mne to príde normálne ze každý z nás má aj iné (kamarátke samozrejme) vzťahy aj s iným pohlavím. Nečuduj sa ze manžel to teraz tají keď si mu to vykricala.