Manžel si zmenil meno kolegyne v mobile na názov firmy. Prečo?

medusaerebia
10. máj 2012

ktorá mu píše sms, volá a manželka to zistí. Má s tou kolegyňou niečo?

sisaha
10. máj 2012

väčšinou s nou ma pomer...a mysli si, ze takto je to "nenapadne".

sendyhubka
10. máj 2012

hm, asi hej. Bola to adriana, mal ju ulozenu ako Ado, trapne a prave preto som na to rychlejsie prisla...

omnia23
10. máj 2012

Ako vacsinu zien aj mna by napadol pomer.Spytaj sa ho na to otvorene,netreba hned panikarit.Drzim palce

piskotik
10. máj 2012

pomer, poznám ľudí, ktorý si tak isto dali pod názvom niečoho alebo niekoho iného, alebo utajený telefón 😖

maznacik007
10. máj 2012

aj mna napadol pomer... hlavne v klude pozistuj co sa da a uvidis

viera27
10. máj 2012

pomer. iny dovod na toto ani ja nepoznam. Ale vlastne poznam, ale to by nebol "neutralny" nazov, ale expresivny, ako krava a podobne (to mam aj ja, nech viem ze ani nemam zdvihat 😀 )

grettka
10. máj 2012

nelez mu do mobilu 😉

halienka
10. máj 2012

No najlepšie sa je spýtať jeho, ale asi si mu potajme šmírovala mobil a teraz sa nechceš prezradiť 😀 a to ti potom len zostávajú dohady a odhady užívateliek na koníku 😀 a to teda nie je bohviečo, takto zisťovať aká je pravda. Inak to či muž podvádza sa dá zistiť aj z iných signálov, nielen z toho, že mu volá kolegyňa z práce (ak to nie je nehorázne často), takže treba skúsiť mrknúť aj či sa inak nezmenilo jeho správanie a potom možno robiť nejaké uzávery. Ak je inak všetko v norme a kolegyňa mu zavolá 2x počas práce, poprípade napíše sms, tak to nemusí vôbec nič znamenať, jednoducho riešia pracovné problémy. Keď už si mu šla do toho mobilu, možno aj vieš čo si píšu (ak sú tam aj SMS) a z toho by malo byť dosť jasné, či ide o niečo iné ako o prácu...Takže hlavne zachovať chladnú hlavu a nerobiť unáhlené závery...

vroni
10. máj 2012

alebo ta videl, ze mu smirujes v mobile. To akoze nosis v hlave vsetky jeho kontakty, ze vies tak presne, ze zmenil meno? Ja byt chlapom a mam doma stihacku, co mi lustruje mobil, tak posielam eroticke smsky celemu mestu, nech ma ta moja zena co citat.... 😠 😠 😠 Ale tie smsky toho asi vela pikantneho neobsahovali, ked ta zaraza viac meno nez ich obsah...

miskakyska
10. máj 2012

Moooja a my to máme akože odkiaľ vedieť,však sa opýtaj starého :o)

sass158
29. nov 2012

najviac sa mi páči ako sa všetci tvária , že nikdy svojej polovičke neliezli do mobilu 😀 😀 😀 😀 😀

enigma7
29. nov 2012

sass158
Ja.kolkokrat aj vygooglim a co?
Doveruj ale preveruj xi ;)

sue
20. jan 2013

Domýšľavé ženské 😝 čo keď ju vyhodili a mobil teraz ostal v robote ako služobný?
...kokos fakt mať takúto ženskú doma, tak asi začnem podvádzať 😖 však to musí byť peklo... taaak by som sa nasrala keby mi priateľ liezol do mobilu...do kabelky, nenávidím to 🙄 (nevadí mi,keď mi napr. podáva mobil alebo peňaženku napr. v aute, ale aby mi natajňáša liezol do vecí.............) baby však si uvedomte, že máte doma svojprávnych chlapov - a oni vás podvedú ak budú chcieť či budete liezť do mobilov albeo nie a vy na to prídete tiež aj ak sa nebudete takto hrozne ponižovať a liezť im do mobilov...

stastnevydatam
20. jan 2013

ja nechapem, ako tu niektore mozte hned napisat, ze pomer!!! sak sa troska kontrolujte, mne to pride fakt nepochopitelne, ked neviete nic viac, len na zaklade nejakej zmeny dokazete toto napisat.. 😠 😠 !!!!
skus sa ho spytat, co je na tom? ja sa v manzelovom mobile tajne nehrabem, robim s jeho vedomim, ked idem pisat SMS, alebo telefonovat.. 🙂 a keby ze pride takato situacia,spytam sa narovinu..

jarhal
20. jan 2013

😀 😀 😀 😀 😀 😀 ja viem preco......

trinka
20. jan 2013

ja by som sa opýtala manžela...

minnie55
20. jan 2013

Všetci môžeme hádať, ale ktovie, kto z nás má pravdu ? Ak nazbieraš odvahu, tak sa ho opýtaj. Inak pravdu ťažko zistíš.

moischaaa
20. jan 2013

urcite by som to prebrala s nim 😉

ruzickaruzova
20. jan 2013

a to si myslíš že ti odpovedia cudzie ženské na koníkovi?? 😀 😀 myslím že vieme ešte menej ako ty. bud si len tak píšu ale si príliš žiarlivá a nechcel aby si robila rošambo pre nič, alebo s nou zas nič nemá a ona po nom ide ale on po nej nie ale chce ťa uchrániť aby si sa netrápila ALEBO spolu šukajú jak zajace a možno práve teraz ju obrába... ježiš baby fakt myslíte že tu dostanete odpoved??? plus to šmírovanie. ja nešmírujem, nie som pubertla ale napr. včera večer ked mu došla sms tak som si povedala že po niekolkych rokoch čo som si dala pokoj by som mohla nie? 😀 a to mu kolega písal. a ked som mu to povedala tak sa ani nepýtal že prečo som mu tam pozerala ale ja som sa zamotala a smiali sme sa spolu 😀 aj on mi občas pozrie ked mi niečo príde...ale tak zriedkavo ako ja. asi tak raz za tri roky.....

marunka12
22. jan 2013

myslim si, ze ked to urobil mal na to nejaky dovod, mozno nieco skryva, mozno ho ona otravuje napriklad a nechce aby si o tom vedela.tych moznosti je viac.ty ho poznas najlepsie, vies aky je clovek...kludne moze v tom nevinne ale aj nemusi... ale dovod preco to urobil, je...a nemusi byt v tom hned nevera...

tadaminka
22. jan 2013

a co takto sa ho opytat? ci sa bojis ze sa nastve ze mu lezies do telefonu? alebo sa bojis ze ti povie ze je to jeho milenka? naco si to potom vobec urobila?

bublinkajasminka
22. jan 2013

keby to zmenil moj muz tak ho ZABIJEM - ja som totiz jeho kolegyna 😀 😀 😀 😀

zuzkat1
24. jan 2013

Nech hodi kamenom kto je bez viny. Kazdy aspon raz nazrel muzovi do mobilu. Jasne ak chce aj tak podvedie ale ja o tom chcem vediet aby som mu mohla zbalit kufre. Zmena mena nemusi nic znamenat ale ak mu ona vypisuje opytala by som sa narovinu co to ma byt. Sleduj hlavne prvu reakciu ta vela napovie.

kubkopatko
24. jan 2013

aj ked sa sa ho spyta nikdy sa neprizna a poprie to pomali ale isto zistuj neboj nieco zistis ci uz dobre alebo zle drzim palce

simca06022011
24. jan 2013

no neviem, ale asi sa treba opytat... my to ale mame vo firme tak isto... dokonca aj ja, nie len priatel 🙂)) proste kolegyna v kancelarii je meno firmy, kolega v sklade je sklad... a tak 🙂)) pretoze tym mame oznacene hlave to pracovne miesto🙂)) urcite by som extra paniku nerobila z toho, netreba sledovat ci vypisuje a ci cita...ale co riesia.. lebo ludia musia byt v kontakte a normalne sa bavit, za to ze niekto je zadany a zenaty, nebude hadam chodit s priklopkami na ociach a usiach a zit v izolacii 🙂

lea641981
24. jan 2013

nepytaj sa chlapa ale opytaj sa jeho kolegyne 😅

masinka
24. jan 2013

to mu tam dost casto musis kontrolovat, ked si si nieco take vsimla.... mozno to urobil naschval, aby ta trochu potrapil za to, ze mu tak lezies do sukromia

kveta
25. jan 2013

Napadol ma pomer... Ale aj ja mam /cisteho/ kamarata s extremne ziarlivou manzelkou, ktory ma ma radsej ulozenu v mobile ako firmu, aby mal od manzelky klud.

ejmi25
19. feb 2013

baby zaujimave,ze ja mam kamosky a kazda jedna kukne svojmu do fonu,a co je natom?ja ked som s mojim chodila 3 mesiace,mi to nedalo,lebo furt mobil schovaval som mu kukla,a tam ,co mas vypnute zvonenie,napis mi peknu sms,tak som tej babe slusne napisala,som sa o nej dozvedela,ze je vydata,ze nic v zlom,alenech sa venuje svojmu muzovi,a mojmu priatelovi da pokoj..no ta mi nadala,normalne som mala chut ist za jej muzom..odvtedy je pokoj..ja kuknem do mobilu hocikedy nemam problem...

juliana77
20. feb 2013

Už to že manželia žijú pod jednou strechou je zdieľanie súkromia navzájom. Mne osobne nevadí ak mi manžel pozrie do kabelky, mobilu, alebo kdekoľvek inde a nechápem, prečo by mal fakt že mu pozriem do mobilu, alebo aj vybavím hovor za neho brať ako narušenie súkromia, prečo by som mala byť hned stíhačka a žiarliť. Ak sú niektorí muž ina toto hákliví, nech si aj boxerky perú sami, ved tam majú tiež svoje SÚKROMNE.