Manžel vynáša naše problémy a zveličuje.

gastankaa
14. jan 2020

Mame s muzom pekny vztah uz roky,rozumieme si,ale zacina ma neskutocne dozierat,ze ked niekomu nieco rozprava,strasne zvelicuje (napriklad syn vyhral recitacnu sutaz,ale muz musi dodat,ked sa chvali susedovi,ze bol najlepsi,ze porazil aj piatakov,co je blbost!)Je to otravne a hlupe.Co ma stve viac,ze napriklad riesime doma kupu chalupy a nieco nam uplne na 100% nevychadza.Len sme nahlas rozmyslali preco,co s tym ideme robit.... Dnes po mesiaci vola svojej matke, hra sa na dobreho syna, ze sa ozval....a hned jej to vykvaka.Dochodkyni, co ani nerozumie nicomu,len chyti akurat paniku, ze mame problemy, pritom su to len neovere hypotezy z nasej diskusie. Uz som mu velakrat povedala,ze prilis vela kecia s kazdym o nasich veciach,nechape....
Ja mu nedokazem vysvetlit, kde uz je nejaka hranica toho, co sa von nevynada, bez dohody nas dvoch....

nerya
14. jan 2020

Toto asi len pretrpieť, moja mama to robí, priatel mi nechcel veriť kým to nezažil na vlastnej koži 😂 je to otravné neskutočne, ale tak... Milujeme ich pre kopu iných veci. skúsila by som sa však s ním minimálne porozprávať 😉

gastankaa
autor
14. jan 2020

@nerya moj muz to ma po svojej mame.... 🤦

nerya
14. jan 2020

@gastankaa prípadne keď sa o niečom bavíte serióznym a povieš mu nech aspoň toto ostane medzi vami? Mala som bývalého a ten vykvakal hocičo lebo pre neho to nebolo dôležité, pritom pre mňa áno, tak už som naučená vravieť že toto prosím ťa pred nikým nespomínaj a podobne... Že by nedristal o dôležitých veciach ale o hviezdoslavovom to už by si nejak prehryzla

marseillefan
14. jan 2020

S tým nič nenarobíš, to je povaha... predpokladám, že bol taký stále a že možno aj vďaka tejto vlasntosti si sa do neho kedysi zaľúbila.

gastankaa
autor
14. jan 2020

@marseillefan ma dar reci....ale je ine trepat v partii pri pive a ine,ked na vsetky strany rozprava nase veci,ale viem, co myslis....

tanalyn
14. jan 2020

Nuž s tým nič moc nenarobíš, to sú proste taký typ ľudí, čo robí z komára somára vieš. Oni si to koľkokrát už potom ani neuvedomujú

gladys_07
14. jan 2020

ja mam taku kamosku, jej muz to zhrnul najlepsie: "z kazdej jej historky treba odmysliet asi tak 80%." Raz mi rozpravala ako ju napadol chlap v parku a jej muz mi to prelozil "takze pravdepodobne sa jej niekto v nakupnom centre spytal na cas" Nic s tym podla mna neurobis. Bohata fantazia, detinskost, mozno aj pocit menejcennosti

jana_eyre_2
14. jan 2020

To je proste povahou, mám takú jednu kamarátku, rada zvelicuje a preháňa.. hlavne keď je niekto treti pri nás, rada zvelici situacie.. jej muž sa vždy smeje "faaakt to je tak?" Podľa mňa si to ten človek ani v tom momente neuvedomí že niečo preháňa.. ja to beriem s rezervou..

sandrusia
14. jan 2020

@gastankaa ty máš ale problémy :D vypni tohto konika nerobí ti to dobre

gastankaa
autor
14. jan 2020

@sandrusia kazdy si tu moze pokecat o com chce,myslim,ze na to sluzi toto forum....
Ak existuje forum "Existencne problemy" , tak tam neprispievam

stanik_67
14. jan 2020

@gastankaa asi si budes musiet na to zvyknut. ako to, ze sa rad pochvali svojim synom pred cudzimi je asi normalne ale to, ze vesia vase problemy aj inym ludom a takym, ktory sa do toho nerozumeju, to uz normalne nie je. no ked si mu to uz viac krat vravela, tak bud si to neuvedomuje alebo to robi narocky.

eliska13
14. jan 2020

@gastankaa to, že sa chváli synom je fajn veď je hrdý a väčšina rodičov vidí svoje deti ružovými okuliarmi a ako gerojov😀tak je taký možno ty si viac premyslis čo povieš on povie a nerozmýšľa.To je taká povaha zovialna s každým preberať všetko.On nerozumie čo mu hovoríš prenho to príde normalna komunikacia

eliska13
14. jan 2020

@gastankaa no vidíš ma to po mame a sme doma😂tak žil, tak žije.....

lilitela
15. jan 2020

@gastankaa To je asi aj trosku o empatii a aj prepojeni s druhymi, kazdy sme iny, napr, ja som strasne zle znasala, ked som uvidela nahodou u svokry na jej pocitaci svoje fotky ktore moj muz fotil pri porode, ako som tam ja v zakrvavenej nocnej koseli a pod- Poviem ti, vyrazilo mi to dych, akoze to je fakt nutne? navyse som s nou nemala taky vztah, ze toto.

gastankaa
autor
15. jan 2020

@lilitela 🤦 no zbohom

lilitela
15. jan 2020

@gastankaa No, vies aky sok? A najviac ma prekvapilo ze za xx rokov som si nevsimla (nie ze by som bola blba, ale fakt to tam nebolo), ze by on s nou bol tak prepojeny. A problem je, ze sa ma vopred nespytal. Nechape ze je to citliva tema, vraj co som precitlivela. Ze on nemoze mat deti, a ze som kvoli nemu musela podstupit IVF, s tym sa rodine nepochvalil, ked sme pri citlivych temach.

veronaela
15. jan 2020

@lilitela tak toto je naozaj smutné