Svokra je najlepšia studená

zuzulk
17. aug 2016

😕 ale aj svokor ako som zistila, tu držia spolu a nechapu že mlady ludia muž a žena by mali byť častejšie spolu, neni všetko len o robote a o peniazoch 😒 toto ma štve, neni sa o čom rozprávať, keď nepochopia ženu, matku tohto storočia 🙄 🙄

maminkaat
17. aug 2016

Ahoj ja mam dobru svokrusu aj svokra ale mam kamosky ktore maju az zchvaty paniky ked ma dojst ich svokra a chapem kazdu jednu co ma zlu svokru mama mojho prveho bola taka no hruza nesmeli sme sme ani sedet vedla seba ked som bola u nih ☺chvala bohu teraz by som moju na rukach nosila 😘

diablikovci
17. aug 2016

@zuzulk tak im rovno povedz. Ja som sa vám do vzťahu nemiesala vy ste si kus svojho života od žili tak teraz nechajte mna. Alebo rob to isté čo oni. Napr. Svokra si čosi oblečie a jej povedz hm toto sa mi nepáči na vás nesedi vám to a aj roky vám to pridáva ale keď vy sa cítite dobre ale mne sa to nepáči sorry za úprimnosť. A fakt buď taká otvorena a skludom to hovor, aLe aj používaj čarovné slovíčka. Alebo na jedlo keď chce variť tak ju nechaj , len nezabudni stále povedať jooj tak toto moja mamka vie super urobiť to sme sa až za ušami oblizovali aj toto mi chutí ale viete chýba mi tam ta povestná láska, ale sak viem, že má nemáte radi tak sa nečudujem, ze tam chyba ale ináč je to dobre fakt viete variť klobúk dole. 🙂) ja by som tak do nej rypalá. 🙂

dominika6
17. aug 2016

@zuzulk
Percento stastia v manzelstve,sa rata od vzdialenosti svokrovcov...

lussyka
17. aug 2016

@zuzulk Ja mám to isté, už minule som tu písala ohľadne mojej... nie je to zlá žena keď sa to vezme globálne... no strašne sa stará, ale neskutočne... keď nie sme doma chodí nám po byte (lebo bývame spolu v jednom dome), všetko čo robím komentuje, ako sa starám o malého komentuje, kedy periem, koľko dávam aviváže, kedy a prečo varím, prečo nevarím, prečo nepečiem v nedeľu, všetko sa dá robiť inak ako robím ja... na psychiatriu totálne stavy...

bajana
17. aug 2016

Boze, dalsia...aspon dufam, ze admin ten nechutny nazov zmeni...

xevulax
17. aug 2016

1. nazov temy si si.mohla odpustit (smrt neprajem ani nepriatelovi)
2. nechapem,ak ste manzelia,preco by vam mali oni (svokrovci) organizovat cas a rozhodovat kolko casu spolu travite- ste dospeli a svojpravni- asi si to viete zariadit sami
3. ak manzelia nie ste,svokrovcov nemas, ale mas problem so svojou polovickou
4. ak mate spolu dieta /deti na prvom.moeste mas byt ty a doeta ak to tak nie je plati bod 3.
5. cisto provokacna tema, nenapisala si dokopy nic,takze neviem aku radu akoze cakas na zaklade roho "nicoho"

tomikejt
17. aug 2016

Ten názov si prehnala. A vlastne nič konkrétne si ani nenapísala. Prečo nepovieš mužovi že chceš s ním tráviť viac času?

lara1507
17. aug 2016

@xevulax múdro žena! Len nadpis som prečítala a mala som dosť!

dominikav123
17. aug 2016

@zuzulk ďalšia nesamostatna panička co si mysli ze svokra moze za všetky jej problémy v živote. A hanba ti za ten názov.

0silvia0
17. aug 2016

@zuzulk počuj, ty matka storočia, toto si porieš s manželom, ten by mal stáť pri tebe...

mysga
17. aug 2016

Neznášam tú hlášku. Okey, v nejakom vtipe môže byť. Ale že by som konkrétne o niekom hovorila, že by bolo najlepšie, aby bol mŕtvy. Veď takéto veci sa vracajú, potom ľudia bedákajú, prečo sa im dejú zlé veci. 🙂

lukamka
17. aug 2016

@mysga suhlasim, karma je zdarma ;) inak k svokram - podla mna je najlepsia svokra taka, ktora sama mala komplikovanu svokru. Ta moja sa do nicoho nemontuje, kedze to sama svojho casu neznasala

petulda333
17. aug 2016

@lukamka moja svokra mi kedysi rozpravala co si zazila s tou svojou,ziju v jednom dome,vzdy sa pri tom rozplakala ze ake hrozne to bolo a teraz?sprava sa ovela horsie ako ta jej svokra!co nechapem,ked sama vie ake to je..co uz..inak ten nazov...brrrr

lukamka
17. aug 2016

@petulda333 tak jej mas co pripominat, bud silna a zakazdym jej uprimne povedz, ze sa citis podobne ako ona pri tej svojej

petulda333
17. aug 2016

@lukamka nastastie spolu nezijeme a aj kontakty su obmedzene,lebo to uz prehana

bestmate
17. aug 2016

Perly z mojho archivu ...
Na zaciatku vztahu, v case chodenia a najvacsej lasky, sa ma opytala ci sa nechcem vratit k ex (mam dieta z predchadzajuceho manzelstva.
Ked sme sa stahovali do vlastneho, tak lamentovala, kto sa o neho len bude starat (uz je davno dospely).
Kecanie do veci, ako svadba, tak isto dopadol krst spolocneho babata.
Zial ona nevie pochopit, ze dietatu nechcem davat sladkosti, uz bolo viac pokusov krmit nase dieta kolacom, pudingom, atd. A ked sa ozvem tak je zle, lebo chudatko nase male je ako vo vazeni nic jej nedavam, ze ona by ju inak vykrmila.
Nehovoriac o tom, ze neustale synovi vyvolava, aby prisiel, sakra aj my mame svoj program.

No co s takou zenou ...

guinevre
17. aug 2016

@zuzulk Nebyvajte u nich, a problem vyrieseny.

jankalukasova
17. aug 2016

A čo konkrétne ide? Možno si dnes stojím kábli... ale fakt som nepochopila čo tá svokra robí...

natalym
17. aug 2016

@jankalukasova Je svokra.

katy83
17. aug 2016

aj ty budes raz svokra, ci nie? ako by si sa citila keby si si precitala taky prispevok a mal byt smerovany tebe?

terezka1947
17. aug 2016

jaaaj,baby,aj my raz budeme svokry....ak mame synov,"zoberu nam ich" 😀
ak mame dcery,taaaaak my budeme hucat do dcer,nech sa ich manzelia "odmamickuju"....lebo svokra je zlaaaaa,zlaaaa,zlaaaa

terezka1947
17. aug 2016

@bestmate tak ja sa vyjadrim iba k posl.vete.....preco by mama nezavolala svojmu synovi,aby prisiel? ved je jeho mama
dokonca,by mu fakt volat nemala...mal by prist aj sam...
inak,ty mame nevolas?ani ona tebe?ci to je ine,lebo je to tvoja mama,nie jeho?
neber to v zlom,nie je to ani o tebe...len som zareagovala na jednu vetu z tvojho prispevku
ja mam chlapcov..a tiez by som bola rada,keby som im mohla zavolat kedykolvek...a nemusela sa bat,co povie nevesta...ved sme rodina,su to moji synovia,kt.som tazko porodila,tazko vychovala....

petulda333
17. aug 2016

@katy83
@terezka1947 tak napr ja sa budem snazit byt taka aby o mne pisat nemusela,ja som vyrastala v prostredi kde mi rodicia dopriali sukromie a nechali ma rozhodovat o sebe a nie ako moja svokra kt.svojich synov chce aj teraz ovladat,hoci obaja su dospeli a su tiez rodicmi uz a to mi normalne nepride!

petulda333
17. aug 2016

@terezka1947 myslim ze tu nejde o to volanie ako take ale o vyvolavanie pre hluposti..velmi dobre to poznam,aj 10 x denne pre hluposti,a to tam chodime na navstevy a plus muz kazdy druhy vikend kezde tam chodi na futbal.

terezka1947
17. aug 2016

@petulda333 vies...aj ja by som chcela byt chapava svokra....ale uznaj jednu vec...ty budes moct urobit maximum,vsetko bude zalezat aj od nevesty...ak najdes taku,co jej bude vadit aj to,ze dychas inak ako si predstavuje ona,mozes sa snazit ako chces
budes zla...lebo si svokra
je to niekedy aj o zatati zubov...a tolerancii...ved uz kde koho budeme tolerovat,ked nie vlastnu rodinu?

terezka1947
17. aug 2016

@petulda333 hmm...mozno aj ja budem chciet syna iba pocut niekedy....
mne tak mamka vyvolavala do prace-ale tak...chapala som to,hoci niekdy som uz zurila...ale chapala som,lebo bola sama...a mala blbe obdobie

petulda333
17. aug 2016

@terezka1947 no ved ano,chapem,ale ja skor pisem o tom ked ta svokra tolerantna nie je a vie len urazat atd...viem ze niektore zeny svoje svokry neznasaju len preto ze je to svokra ale to nas pripad nieje,ja sa snazim to ignorovat kvoli muzovi,je to jeho mama tak mam respekt,ale dokedy to tak bude neviem.uz mam intrig dost a moj muz tiez,len ona to nechape

dotti
17. aug 2016

@diablikovci tak toto nie je moj styl, ale asi som prave umrela od smiechu 😀 Musim sa toto naucit. Mam pocit, ze by mi to vela krat pomohlo, aby som sa nad vecami zbytocne netrapila 🙂 aj ked ja a svokra super, no v niektorych zivotnych situaciach 😉

terezka1947
17. aug 2016

@petulda333 uznavam,ako su nevesty a nevesty...tak su aj svokry a svokry

lujza123
17. aug 2016

Ani ja nechapem zenu, matku tohto storocia a uz vobec nie nazov a vyznam tejto temy. V zivote by som mojej polovicke nepriala mrtvych a studenych rodicov, nech by boli akykolvek.......
Ale ako sa vravi, karma je zdarma, pozor na to co prajes inym ludom, aby sa to nahodou neotocilo proti tebe