Manželka si písala s inými mužmi

mhhh
31. júl 2022

Ahojte mám taký problém, mali sme tak troška manželskú krízu ak sa to tak dá povedať,,manželka začala robiť v gastre,,,moc som s tým nesúhlasil pretože viem ako to v gastre chodí ale ok povolil som veril som jej. Po roku som zistil , že si píše o 8 rokov mladším chlapom a trvá to už rok. Celú konverzáciu som nevidel pretože to vymazali a on ju zablokoval na sociálnej sieti a tiež všetko vymazal. Posledné čo som videl bolo : on: prídem na kofolu? Ona: na kofolu môžeš - nič nebuďe...dalšia správa bola Ona: ahoj čo nové,, on : nic ty sa pochváľ...neskôr v konverzácii - odfoť sa - poslala mu fotku seba v práci ( ja som tam bol asi hodinu pred) na to on písal: či nemá chuť -- ona: chuť je , svedomie nepustí,, on: ale kašli na to,,žiješ iba raz,, ona: žijem každý deň,,, nakoniec napísal vetu: aj tak si stále myslím že sa raz stretneme a budeme sa vášnivo milovať,,,,neskôr som ho kontaktoval pretože som zistil že má snúbenicu a zachraňuje si vzťah - dušoval sa že nikdy sa nestretli iba raz na akcii kde sa nebavili on ju dohladal na socialnej sieti až potom ,,,,ked som chcel zistit ťi klame povedal som mu nech mi povie aku fotku mu poslala moja žena pred dvoma dňami - on napísal že žiadnu že prísaha,,,vedel všetko o mne o našom živote o deťoch,,,vedel všetko o mojej manželke,,,ževraj si nepísali pravidelne iba občas cca každé dva mesiace,, jedinu fotku ktorú olajkoval na jej profile bola fotka nášho domu,,, po tom ked sa to prevalilo mi manželka slúbila že už nikdy nič také neurobí,,,ale ja mám ešte aj taký problém že ona má v messengeri kadejakých ľudí,, nemá ich v priateloch ale ma ich v messengeri napríklad nejakých čo tam chodili na obedy,,, ked som sa pýtal prečo ich má v messengeri údajne im posielal nejaké srandovné video,,, je toto normálne správanie vydatej ženy po 30tke alebo iba ja som divný ako mi ona hovorí , že hladám iba senzácie resp že ju terorizujem ked jej hovorím že mi také správanie - každý je kamarát a cudzí ľudia priatelia na fb alebo v messengeri vadí??? Čo si mám o tom myslieť?? Ešte sa stala jedna situácia a to že som s nou bol na vyšetrení v nemocnici a ja som čakal v aute,,, bol tam nejaký chlap,,,neskôr som zistil že ten chlap ju nejakým spôsobom začal sledovať na instagrame a lajkovať jej fotky a ona ho začala sledovať tiež,,, to už aj čakareň v ambulancii je v dnešnej dobe zoznamka alebo čo to vlastne je?? Problem ktorý mám je však ten že som svojej žene plne dôveroval, nechodil som jej do mobilu, nepodvádzal som ju, nemal som v tom čase žiadne nové kamaratky sedel som zavretý doma s home officom a dvoma detmi o ktoré som sa staral,,,a teraz ked sa toto správanie prevalilo neviem čo si mám o tom myslieť a som z toho sklamaný pretože sa cítim podvedený,,,,čo si vy o tomto myslíte??? Ďakujem

yoxinka
31. júl 2022

@mhhh
Ja si myslím, že žena, ktorá miluje svojho muža a je v manželstve šťastná a spokojná a vzťah s ním ju napĺňa, si nebude vypisovať s cudzími chlapmi. Ja by som hocikedy mohla dať telefón môjmu mužovi a on by si mohol spokojne čítať všetky moje konverzácie s muži, ktoré tam s nimi mám a mne by to vôbec nevadilo s jeho by to nijako nerozrušilo, lebo 1. o každom tom chlapovi vie, je to niekto koho buď pozná osobne alebo som mu ho spomínala alebo je to nejaký známy, spolužiak hocikto o kom sme sa niekedy bavili 2.nevypisujeme si žiadne čudné správy, žiadne dvojzmysly a žiadne narážky na nič . na písanie s inými chlapmi mám vždy dôvod, nie je to nič v štýle “ahoj ako sa máš” a podobne

vibamaja
31. júl 2022

@mhhh ahoj,
napisem Ti moju skusennost.
Tiez sa mi stava, ze ma oslovia cez soc. siet, alebo inym sposobom cudzi chlapi... ak som si s niekym zacala pisat, tak to bolo zo zvedavosti, kvoli dobremu pocitu, z nudy...
Ale co viem s urcitostou - ak chlap takto oslovi babu, ide mu len o sex. Chlapi o priatelstvo s vydatou zenou, zaujem nemaju... Ak som im na rovinu napisala, ze o sex nemam zaujem, vzdy to skoncilo rovnako - prestali ma kontaktovat...
Tvoja manzelka asi potrebuje mat pocit, ze sa este niekomu paci, ze o nu maju chlapi zaujem...

mina0202
31. júl 2022

@mhhh no poviem ty to na rovinu tvoje žena sa momentálne dostala do stredného veku kde sa prejavuje druhá puberta (ja tomu tak hovorím) fascinuje ju ze je aj pre iných zaujímavá a bude to pokračovať kým jej nedáš poriadne najavu ze co môže stratiť lebo momentálne to berie ako samozrejmosť s takýmto chovanim mam skúsenosť a zostalo to tak ze ta dotyčná žena si spravila zo svojho muža otroka ktorý len vychováva deti a ona si užíva život a to už má po 40ke.... Máj rozmum neber to ako ze urážam tvoju ženu ale poznám takéto správanie. A ak si chceš zachrániť vzťah už len kvôli deťom tak jej povec aby s prácou skočila a viac sa venovala doma deťom alebo aby si našla na jaku tu prácu na doma ak už chce pracovať ver mi bude neskoro a potom už ne narobíš nič a ona to potom bude ľutovať môj muž by mi takéto nikdy neodpustil ako ty jej..... Zachráň si vzťah

kakawah
31. júl 2022

Suhlasim čo píšu baby vyššie. Oná chce mať pocit, že je ešte žiadaná, že sa páči iným. Neviem či jej hovoriš, dávaš najavo, že ju lubiš, že ju zbožňuješ, proste komplimenty, či jej pomáhaš doma, či sa k nej pekne správaš, či ju nebuzeruješ.... Možno si žiarlivý, kontroluješ ju,zamysli sa, keď ju nechces stratiť, zacni sa o ňu starať ako o princeznú, musí vidieť a vedieť o čo môže prísť. Ono to tak býva, že jeden z partnerov " odbehne", a po čase zistí, o čo prisiel.

nyusika
31. júl 2022

Ja si myslím, že keď niekto má potrebu druhému "dovolit vykonávať nejakú prácu", nebude mať šťastného partnera nikdy.

elizabet173
31. júl 2022

@mhhh myslím si o tom to, že žena, ktorá svojho muža ľúbi, nemá potrebu si s inými vypisovať po sociálnych sieťach to, čo si opísal ty. Mám viac priateľov medzi mužmi, ako medzi ženami, nikdy som nemala potrebu si s niektorým toto písať, keby mi niečo také písal on, tak by som ho upozornila, že tým ohrozuje naše priateľstvo, ak by pokračoval, tak by som ho zablokovala. Nerobím partnerovi to, čo nechcem, aby robil on mne. Ego sa dá dvíhať aj návštevou fitka a makaním na svojej figúre, u kaderníčky, kozmetičky, netreba si ho dvíhať vypisovaním si slizkých slov s inými mužmi, ktorým ide väčšinou len o jedno
A zmena práce na to myslím nič nezmení, to je o vnútornom rozhodnutí, nie o tom, kde žena pracuje

viestta
31. júl 2022

A koľkokrát za posledný mesiac si jej povedal, že juubis? Koľkokrát za posledný mesiac si jej doprial svoju pozornosť maličkosť ou. Koľkokrát za posledný mesiac si jej polichotil len tak bez dovodu? Koľkokrát za posledný mesiac si jej poďakoval za bezne drobnosti, ktoré robí pre teba a rodinu? Koľkokrát si sa zapojil do chodu domácnosti a "pomohol" jej?
A teraz koľkokrát za posledný mesiac si jej lustrovala mobil? Koľkokrát si je vyčítal drobnosti ale aj vážne veci?
Možno len potrebuje pocítiť, že je žiadaná, milovaná a niekto si ju váži. Keď to nemá doma, tak hľadá inde, nemusí to byť nič iné. Ale aj môže. Vydebatit si to, ale bez zbytočných hádok a vycitok. Možno sa dozvieš o sebe také veci, o ktorých si áno netušil a budete mat šancu znovu nájsť cestu k sebe. Možno to nepomôže.

sissy27
31. júl 2022

@mhhh no v prvom rade klameš - nikdy si svojej manželke nedôveroval, keďže prácu v gastre si jej “povolil, lebo vieš ako to tam chodí”. Pre teba je každá čašníčka, barmanka automaticky štetka a svojej žene si nikdy neveril (zrejme “podľa seba súdim teba”…). Keby si jej veril, nelezieš jej do mobilu, že…
A čo sa týka tvojej ženy - ťažko povedať, či je taká povaha alebo len hľadala, čo doma nemá. Písať s iným mužom nemusí nič znamenať, ale zjavne prekročila hranice kamarátstva minimálne s tým prvým. Už len zistiť prečo a či sa s tým dá niečo robiť a zachrániť vzťah. Takže úprimný rozhovor, poradňa a skúsiť na vzťahu zapracovať, ak to nepôjde tak rozvodový právnik…

timetotime
31. júl 2022

nieco jej chybalo, bohuzial ono to tak byva a to ci u chlapa alebo u zeny, ak nieco chyba doma, clovek to proste hlada inde, takze aj takto sa nad tym treba zamysliet

sense
31. júl 2022

Áno si divný, lezies žene do telefónu, obmedzuje ju a musíš jej dovolovat prácu. Tak ako muži aj ženy si dvíhajú sebavedomie a túžia po pozornosti kt sa jej doma nedostávajú.
A ty si robil v gastre keď vieš ako to v gastre chodí? A musel si jje to povolovat? Žena kt sa cíti milovaná a ma pocit ze jej je chlap oporou a váži si ju, nemá potrebu si písať s iným...
A zrejme ty svätý tiež nebudeš, keďže Sam píšeš ze si v tom čase nemal žiadne nové kamarátky, tak zrejme predtým nejaké boli ale keď ti to teraz spraví žena kt s dotyčný nič nemala keďže napísala ze svedomie jej to nedovolí, tak je problém. A takisto si protirrecis, neleží es jej do mobilu... Tak asi si liezol keď si našiel komunikáciu s dotycnym

mhhh
autor
31. júl 2022

@sense neleziem žene do telefónu , rok som sa jej ani do telefónu nepozrel , nevedel som heslo ani nič , ona ma moje heslo od telefónu od počítača od heslo do mailu heslo vsade ,, nemusela ísť pracovať mame svoje len vymýšľala a ja som sa zatiaľ doma musel starať o deti o zvieratá o domácnosť o biznis nič nefungovalo dohováral som jej ignorovala ma, cely rok som sedel doma alebo na dvore z detmi ani z miestnymi mamičkami som nebol ani raz na ihrisku ,, prišla z práce odveci sa ma začala pýtať na frajerky hovorím ze nemám žiadne ani cudzích ľudí na Facebooku co mi pošlú žiadosť neprijmem ,,, spýtal som sa ja jej ci ma niekoho o kom by som mal vedieť hovorila nie nakoniec som sa raz náhodou pozrel na do jej hodiniek a tam som to našiel totižto mal som blby pocit už dlhší čas , hovoril som jej to, ignoracia z jej strany ,,, hodinu pred záverečnou neodpovedala na moje smsky , častokrát meškala ani sa neozvala.. a to ze som jej to povolil nie nemyslel som to tak ze povolil som jej ísť do prace aj tak tu prácu nechcela robit , utrpel nám biznis a všetko okolo toho ,, ta práca bola načierno nemala z toho nič extra akurát si tam este k tomu všetkému za tie smiešne peniaze znicila platničky … aby ste boli v obraze komu ja co zakazujem… len sa mi nepáči take správanie ze na na ňu čakám ako pes , vyjdem jej vo všetkom v ústrety , vo všetkom ju podporím a co mám z toho všetkého ? Chlapov na jej messengeri ? Tak to je teda naozaj krásne .

au1994
31. júl 2022

@mhhh ako prvé ma zarazila veta, že ty vieš ako to chodí v gastre, ale aj tak si jej povolil tam pracovať. Gastro je úplne normálne odvetvie, ktoré nemá ale absolútne nič spoločné s tým, že sa niekto rozhodne podviesť svojho partnera/manžela. Tvoja manželka je snáď svojprávny príčetný človek a ty jej nemáš čo povoľovať jej výber zamestnania. Môžeš povedať iba svoj názor, ale musíš rešpektovať jej rozhodnutie. Z toho, čo si napísal, mi nevyplýva, že ťa podviedla, skôr len túžila po pozornosti, ktorú jej dal kolega, ale sama písala, že ju svedomie nepustí. Čo sa týka fotky, ak to nebola holá fotka, ale len selfie, nechápem, čo z toho robíš drámu aj ja posielam kamarátom aj kolegom do spoločnej skupiny svoje fotky, keď robím niečo zaujímavé a oni detto. To by som povedala, že je bežná vec, nič strašné. Tá príhoda v čakárni - ak si sedel celú dobu v aute, ako vôbec vieš, že ten chlap, ktorého začala sledovať, bol s ňou v čakárni a zoznámili sa tam? Iste, nie je správne, že si tvoja manželka začala vypisovať s inými, ale nevyzerá to tak, že ťa podviedla, len hľadala záujem a pozornosť, ktorú jej ty asi nedávaš. Podľa toho, čo si napísal vo svojom príspevku, vystupuješ ako ten dominantný, ktorý musí o všetkom rozhodovať aj za ňu. Daj jej priestor preboha, ber ju ako rovnocennú, váž si ju, pochváľ ju, vezmi ju na večeru, na víkendový pobyt, hovor jej, aká je krásna a aký si rád, že ju máš. Nikdy nie je na chybe len jeden, vždy sú v tom dvaja. Musíš si vstúpiť do svedomia aj ty sám.

mirkava
31. júl 2022

@mhhh ak chceš zachrániť vaše manželstvo začni a teraz hneď. Choďte spolu niekde, výlet, pobyt, dovolenka... povedz jej ze sa ti stále páči, pochval ju, povedz jej ze ju lubis ... buď pozorný ... to ze sa takto správa, myslím ze hľadá pozornosť. Ťažko povedať ci ta podviedla alebo nie... buď po tom budeš pátrať a utrapite sa obaja, znenavidite sa a bude to smerovať k rozvodu, alebo to hodíš za hlavu a budeš k svojej manželke pozorný 😉😊 Držím palce

sense
31. júl 2022

@mhhh tie deti aj domácnosť je aj tvoja nielen manzelkina, na jednej strane píšeš ze nemusela ist pracovať. Na druhej strane vám utrpel biznis....ako píšem aj v iných témach veľmi by ma zaujímal aj názor tvojej ženy, možno by sme boli prekvapeni.
Je ich tu denne kopec, možno tvoja žena sa tu už tiež posťažovala ako anonym.

Mam taky pocit ze všetko musíš riadiť ty a byť ako chceš ty, mat všetko pod kontrolou... To ako sa cítila tvoja žena ti ju u prdele.
A namiesto aby si sa snažil problém riešiť so ženou, snažil sa zachrániť manželstvo sa sťažuje na ženskom fóre.

retatka
31. júl 2022

Aha zrejme aj u teba boli nejake frajerky ?! keď ti položila takú otázku .yJe ťažko posudzovať Vašu situáciu keď nepocujeme druhu stranu .A to neznamená ,že človek nemôže mat kamarátov opačného pohlavia, keď je to v rámci priateľstva .Mam i ja a takmer každý v mojom okoli .No u tvojej ženy ,ten prvý to už prestrelil ,priznávam .Toto by mi vadilo .Dalšia vec ,ty si jej dovolil ist robiť do gastra?A tie tvoje pomenovania pre človeka čo robi v gastre?Neviem mne sa zdáš extrémne podozrievavý a žiarlivý .Zaklincoval si to ,že jej snoriš v mobile …pod úroveň .

monuska112
31. júl 2022

napisem svoj nazor. mozes ho samozrejme odignorovat. osobne si myslim, a vyzera to aj z tych sprav, ze tvoja manzelka ta nepodvadza, len sa "hra". asi to citis ako nefer voci tvojej osobe, kedze ty sa nehras...predpokladam ze ste spolu uz nejake tie roky a tvoja manzelka sa nudi. to sme niektori takeho typu osobnosti, ze potrebujeme nejake vzruso....nevravim ze to treba tolerovat, zjavne ti to ublizuje, ale na druhej strane to treba chapat ako problem vas oboch. da sa to aj inak zabit tuto nudu ale chce to pracu oboch. niektorym ludom pomaha stretnut novych ludi, nejake skupiny, vymysliet si nejake spolocne nove hobby alebo ist proste s kamoskami raz za mesiac vypit flasu vina. manzelku by som urcite s touto vecou konfrontovala, v style, co robis mi ublizuje ale mam zaujem nieco zlepsit. a spolocne spravit plan - facebookove skupiny zamerane na turistiku napriklad, alebo cokolvek, treba sa pytat a najst nieco co pasuje obom.

viestta
31. júl 2022

@mhhh ako tak citam to co píšeš, tak píšeš presne to co vypisujú po niektoré ženy, ktoré sa obetovali pre rodinu, len je to v opačnom garde. Už ten "martyrsky" pocit a prejav nie je v poriadku. Tvoje výčitky nie sú v poriadku. Vo vašom vzťahu je veľa nie celkom v poriadku. To vypisovanie s kolegami je váš, jej, tvoj najmenší problém. Ak by ostala ona doma a "obetovala" by sa pre rodinu bol by si spokojný?

au1994
31. júl 2022

@viestta presne toto mi tiež udrelo do očí, že sa dáva do pozície martýre a trpiteľa, ktorý sa obetoval a dobrovoľne zostal doma s deťmi a staral sa o domácnosť, aby žena mohla pracovať. A na druhej strane napíše, že jej povolil pracovať v gastre. Celkom mi to nevychádza. 😄 Niekto chceli asi zo seba urobiť pekného, tiež za tým šípim oveľa viac problémov a v tomto prípade by som naozaj chcela počuť aj názor jeho ženy.

emily_666
31. júl 2022

Nuz, pisanie si nemusi byt hned priznak toho, ze ta podvadza. Skor ma zaraza, ze tieto temy nepreberas s vlastnou zenou... z mojho uhla pohladu, nedavas jej pozornost, tak ju vyhladava inde... to vsak neznamena, ze ta podvadza alebo sa zalubila

maminkadeticiek
31. júl 2022

Absolutne by som sa vysrala na myslienky na to ci ta podviedla alebo nie.Je to NEPODSTATNE.Nebola s tebou stastna,chybala jej pozornost,vasen,laska...Na toto sa zameraj.Proste si ju opat ziskaj,akoby si ju nikdy nepoznal a garantujem ti ze sa do teba opat zamiluje a na inych ani nepomysli.Naozaj,ver mi,nebud hlupy,neries s kym si pisalana ziskaj si ju,len na vas dvoch zalezi.Ak budes tiesit ine tak ju navzdy stratis,aj rodinu.

sickynickyobsadene
31. júl 2022

@mhhh nie nie je to normálne...ja si nevypisujem s chlapmi..a ešte takým ktorý chce sex...

0kristina0
31. júl 2022

@mhhh tu sa chlap pochopenia nedocka, keby je to opacne a ty si zena a tvoj chlap si pise s cudzimi zenami uz by tu padali rady, rozved sa, je to idiot co si ta nevazi. Takze podla mna tu stracas cas radami. So zenou sa porozpravaj, vela sa rozpravajte.

katarinka89
31. júl 2022

@mhhh samozrejme ze nadviazať istú formu komunikácie môžeš hoci kde.....Ale....ide o to, do akej hranice popustis,
Tvojej žene zrejme chyba nejaké laškovanie, flirtovanie, nepoznám a usudzujem len z tvojho opisu. Zrejme s tým chlapom nič nemala, no nikdy nevieš. Nie si divný,

katarinka89
31. júl 2022

@mhhh väčšinou upodozrieva ten ktorý to robí

otvorena
31. júl 2022

Hm gastro 🤔noo ako každý má na to pohľad . Noo sú aj také čo sa radi pretrčaju a sú aj taký chlapi čo radi chodia kôli ním do krčmy 😄asi tak no

kakawah
31. júl 2022

Zas by som neurobila drámu z toho, že on tu napísal a nerieši to s jeho ženou. Určite chce pohľad, názor od nás žien, aby vedel ako na to. My ženy najlepšie vieme, prečo vyhladavame pozornosť inde, ako to s nami je😆 bodaj by viac takých mužov bolo, že si nechajú poradiť. Sú aj takí, čo to riešia ručne- stručne, aj horšie.

alok54
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
nurielka
31. júl 2022

Za mňa by si jej mal dať kvapky, nech sa spamätá o čo môže prísť. Ak chce tvoju dôveru, lebo po tomto pochybujem, že tam je, všetky karty položiť na stôl, povedať si ako to je, čo druhému chýba, hľadať kompromisy. No je tu ALE. Nikto z nás tu nepozná pozadie. Lebo tento problém je tu, prišiel si naňho, a pod tou vrstvou je tisíc ďalších.
A táto doba s heslami na telefóne. Ak nemáš čo tajiť nemáš heslo, za mňa to nie je ok.

katkami123
31. júl 2022

@viestta presne, keď som prečítala jeho druhy príspevok, hovorím si, ze toto je presne to, čo prežíva väčšina žien na materskej.

katkami123
31. júl 2022

Ono zavisí od povahy zeny. Sú zeny, ktoré majú radi pozornost a lichôtky a sú zeny, ktorým už chlap doma lezie na nervy s ich chovanim a chcú sa vyvrntilovať. Neviem, ale tvoja žena ako som si všimla toho doterneho chlapa odbila, takým kamarátskym spôsobom, ale dala mu na javo, ze sex nebude. Tak isto, píšeš, ze ju nejaký chlap odoberal na instagrame, tak isto ako aj ona jeho…. Neviem, ja nemám instagram, ale za neveru sa považuje už aj to, ze niekto odoberá hlúpe fotky na instagrame? Samozrejme, ze keď bola do teraz zatvorená dom s deťmi a išla do prace, jej okruh znamych sa rozšíri. U mna by problém nastal, keby vyslovene mala nejaké sprosté reči na chlapa. Sú tu témy, kde vydáte zeny spavaju s milencami. Tvoja manželka sa prehrešila čím? Nechápem? Ze ma nové kontakty v telefóne?