Manželka si písala s inými mužmi

mhhh
31. júl 2022

Ahojte mám taký problém, mali sme tak troška manželskú krízu ak sa to tak dá povedať,,manželka začala robiť v gastre,,,moc som s tým nesúhlasil pretože viem ako to v gastre chodí ale ok povolil som veril som jej. Po roku som zistil , že si píše o 8 rokov mladším chlapom a trvá to už rok. Celú konverzáciu som nevidel pretože to vymazali a on ju zablokoval na sociálnej sieti a tiež všetko vymazal. Posledné čo som videl bolo : on: prídem na kofolu? Ona: na kofolu môžeš - nič nebuďe...dalšia správa bola Ona: ahoj čo nové,, on : nic ty sa pochváľ...neskôr v konverzácii - odfoť sa - poslala mu fotku seba v práci ( ja som tam bol asi hodinu pred) na to on písal: či nemá chuť -- ona: chuť je , svedomie nepustí,, on: ale kašli na to,,žiješ iba raz,, ona: žijem každý deň,,, nakoniec napísal vetu: aj tak si stále myslím že sa raz stretneme a budeme sa vášnivo milovať,,,,neskôr som ho kontaktoval pretože som zistil že má snúbenicu a zachraňuje si vzťah - dušoval sa že nikdy sa nestretli iba raz na akcii kde sa nebavili on ju dohladal na socialnej sieti až potom ,,,,ked som chcel zistit ťi klame povedal som mu nech mi povie aku fotku mu poslala moja žena pred dvoma dňami - on napísal že žiadnu že prísaha,,,vedel všetko o mne o našom živote o deťoch,,,vedel všetko o mojej manželke,,,ževraj si nepísali pravidelne iba občas cca každé dva mesiace,, jedinu fotku ktorú olajkoval na jej profile bola fotka nášho domu,,, po tom ked sa to prevalilo mi manželka slúbila že už nikdy nič také neurobí,,,ale ja mám ešte aj taký problém že ona má v messengeri kadejakých ľudí,, nemá ich v priateloch ale ma ich v messengeri napríklad nejakých čo tam chodili na obedy,,, ked som sa pýtal prečo ich má v messengeri údajne im posielal nejaké srandovné video,,, je toto normálne správanie vydatej ženy po 30tke alebo iba ja som divný ako mi ona hovorí , že hladám iba senzácie resp že ju terorizujem ked jej hovorím že mi také správanie - každý je kamarát a cudzí ľudia priatelia na fb alebo v messengeri vadí??? Čo si mám o tom myslieť?? Ešte sa stala jedna situácia a to že som s nou bol na vyšetrení v nemocnici a ja som čakal v aute,,, bol tam nejaký chlap,,,neskôr som zistil že ten chlap ju nejakým spôsobom začal sledovať na instagrame a lajkovať jej fotky a ona ho začala sledovať tiež,,, to už aj čakareň v ambulancii je v dnešnej dobe zoznamka alebo čo to vlastne je?? Problem ktorý mám je však ten že som svojej žene plne dôveroval, nechodil som jej do mobilu, nepodvádzal som ju, nemal som v tom čase žiadne nové kamaratky sedel som zavretý doma s home officom a dvoma detmi o ktoré som sa staral,,,a teraz ked sa toto správanie prevalilo neviem čo si mám o tom myslieť a som z toho sklamaný pretože sa cítim podvedený,,,,čo si vy o tomto myslíte??? Ďakujem

ikuska27
2. aug 2022

Nečítala som komentáre..ale myslím si toto...keď by bola žena s tebou šťastná a nič jej nechýbalo, tak by si nevypisovala s druhými mužmi....takže asi by som sa v prvom rade zamyslela nad sebou samým...😐

kiki68
2. aug 2022

@zoro9836 ano to iste. Nerobim rozdiely.

kiki68
2. aug 2022

@mhhh je to jej praca, jej shit. Pre nieco chce tych 650 eur, asi aby mala nejake svoje prachy. Nie sa pytat s pocitom, ze ani tu cokoladu si nekupim zo svojho, alebo decku tricko, mamke nahrdelnik. Neviem ci toto chapes . Lebo ja ano