Manželova rodina

ninkabn
2. okt 2014

Ahojte baby uz nevladzem.....s manzelom sme mali svadbu pred rokom...vsetko bolo ine....mal skveleho tatina ktoreho som mala velmi rada no ostatni clenovia rodiny si ho nevazili no bohuzial zomrel :(....so svagrinou som si rozumela pokial som nezistila ze ma ohovara po celej dedine tak isto ako aj svokra(ktorej sa este ziadna nevesta nepacila),preto aj manzel zacal neznasat svoju sestru a aj mamu....s jeho bratom som si rozumela ale uz mi to ide neskutocne hore krkom...manzel si kupil vozik za auto stal 25 000 SK no nie je tyzdna kedy by ho nepotreboval jeho brat a to nie je len vozik su to aj ine veci ale ten vozik ma stve najviac...uz nemusim ani jeho preco nici nase veci nech si kupi svoj ved zaraba?neviem ako mu to mam povedat manzelovi to nevadi ale mne neskutocne ved ten vozik nestal 5 korun a je zniceny? ako mam slusne povedat svagrovi ze uz staci? nech si kupi vlastny? a este pred svadbou sa manzel velmi dusoval ako svoju matku neznasa(pokazila mu uz jeden vztah) no teraz ako sa narodila mala ma nuti k nej chodit...pritom ona sa na malu nespyta....do porodnice som nechcela aby ma prisla pozret no dotrepala sa tam ako raketa lebo je klebetna (robi na poste tak musi vediet vsetky drby)s manzelom sa koli tomu hadame a prestavam ho koli tomu mat rada mne to strasne ublizuje a uz dalej nevladzem mam ho poslat od nas prec k jeho matke aj ked mi to bude luto?baby poradne prosim co by ste robili vy?

magic08
2. okt 2014

Vykaslala by som sa na jehi rodinu, prerusila s nimi styky, ale nebranila manzelovi tam chodit. On nemoze zz to,ze tebe prekazaju veci, ktore jemu vobec nevadia. Je to jeho rodina, a vzdy bude, s nim si sivzala aj jeho rodinu a nemyslim, ze vase problemy su az tak hrozne, pre ktore by si sa musela hadat s manzelom a robit doma zbytocne dusno. Tiez to nemam idealne, so svo,rovcami, to by bolo a roman, ale nic dobre. No s manzelom drzime spolu, aj ked sa obcas kvoli tomu pohadame, ale je to jeho rodina aon nemoze za to aki su. Nikto si svoju rodinu nevyberie. Takze povedz muspvi co ti prekaza, vypocuj si na to jeho nazor a respektuj to. Vztah je o komprosmisoch

krasomila16
2. okt 2014

@ninkabn ale veď tu o nič vážne nejde. O nejaký vozík a klebety. Manžel sa cíti ako medzi mlynskými kameňmi, to poznám. Svokra a švagriná majú možno nejaké keci, lebo vidia na tebe, že ich nemáš rada, alebo si príliš zakladáš na takých veciach ako je napríklad vozík.Trošku si to asi aj sama spôsobuješ. Ľudia sú všelijaký, ale treba vedieť s nimi vychádzať a troška aj upustiť zo svojich nárokov, lebo na tú dusnú atmosféru, čo je medzi tebou a jeho rodinou v prvom rade doplatí váš vzťah. A ten vozík ma zabil.Si si istá,že jeho brat mu nikdy nijak nepomohol, nevyšiel v ústrety? Veď to je normálne, že rodina by si mala pomáhať, možno tvo muž bude niekedy niečo potrebovať a jeho brat mu to na oplátku vráti.Ja mám taký pocit,že ty si aj sama problémy vyrábaš a keď nie je po tvojom, tak sa zduješ, každý si to všimne, tak ťa majú v zuboch.No ale ten vozík.... 😅

krasomila16
2. okt 2014

všelijakí ľudia, nie všelijaký 😀

krasomila16
2. okt 2014

to koľko máš rokov? Asi si si toho ešte veľa neodžila.

0silvia0
2. okt 2014

@ninkabn ty si manželovi kúpila ten vozík? alebo si ho kúpil manžel sám? Ak si ho kúpil manžel sám, je to jeho majetok, jeho brat, jeho vzťah a jeho vec. Keď to nevadí manželovi, prečo to vadí tebe? Asi ho bratovi chce požičiavať, asi má na to dôvod. Fakt toto nerieš, riešiš blbosti.
S manželom sa hádete kvôli tomu, že ťa núti chodiť ku svokre a kvôli tomuto rozmýšľaš, že by si ho poslala preč? No ja sa pýtam, čo budeš robiť, keď prídu skutočné problémy a nebudeš musieť riešiť takéto malichernosti?

mihula
2. okt 2014

Ano posli ho preč od vas,nech si ide ku svojej klebetnej mame a zlej sestre a ešte nezabudni na ten vozik,lebo bude potom švagor chodit ku tebe a sa dostanes do zbytočnych klebiet 😀

prasiatko30
2. okt 2014

sama si povedala ze muz si kupil vozik - predpokladam ze este za slobodna - kedze hadzes cenu v SK. nie je to tvoje a tak by som sa fakt nemiesala do vztahu tvojho muza s jeho bratom - uz mate komplikovane vztahy so svokrou a svagrinou na kieho frasa pokaslat vztahy aj medzi tvojim muzom a jeho bratom pre malichernosti. naozaj ti to nestoji za to.

navstevy svokry - bud spolocne - tvoj muz, ty a dieta alebo posli muza s dietatom a ty si ten cas vyuzi pre seba - navsteva kadernika, kozmeticky, telocvicna, precitat si knizku, dat si kavu s kamoskou bez dietata.

mne sa zda ze mas ponorkovu chorobu a jedine co ta rozptyli je rozmyslat nad prkotinami.

sissy27
2. okt 2014

@ninkabn ak stál vozík 25tisíc korún slovenských, tak bol kupovaný dávno pred vaším manželstvom a predpokladám že aj dávno predtým, ako ste sa vôbec zoznámili, takže je to výlučne manželov majetok a je ťa veľké oné po tom, čo s ním manžel robí a komu ho požičiava... čo ty vieš, možno mu brat naňho prispel, alebo keď sa tento zničí tak kúpi brat nový a užívať ho bude aj tvoj manžel... ak chceš mať dobré vzťahy so svokrovcami a švagrovcami, tak začni v prvom rade od seba...
dievča zlaté, mať tvoje problémy a onassissove peniaze, to by bolo sveta žiť 😀 ako písala @krasomila16, ty si toho asi ešte v živote málo prežila, keď rok po svadbe už chceš manžela posielať späť mamičke... som zvedavá, čo budeš robiť, keď prídu ozajstné problémy...

sonkab
2. okt 2014

@ninkabn chápem tvoje pocity, tiež som pociťovala niečo podobne k muzovej rodine, ale jedno som pochopila - je to jeho rodina, on sa im nikdy nepostaví chrbtom a tou nenávisťou ublizujem akurát sama sebe. Beriem veci ako su, ak sa mi niečo nepáči, povznesiem sa nad to a neriešim. Pre dobro všetkých. A ver mi, je to teraz o mnoho lepšie. Dokonca aj mužova rodina sa chová úplne inak (alebo možno rovnako len ja som to pre svoj hnev nevidela).

ninkabn
autor
2. okt 2014

sonab aspo ze ty to chapes
krasomila16 on nam veru ani raz neprisiel pomoct na chalupu ani nikde ale auto s plnou nadrzou bez toho aby natankoval si pride pozicat ale manzel kupil drevo aby kamaratovi spravil skrinku a on mu ho porezal...tych veci je este viac a sme spolu uz 10rokov🙂

felycity
2. okt 2014

Áno, súhlasím s @sonkab, ja som si niečím podobným prešla a moja mama ma naučila, že mám byť diplomatická a tak tiež isté veci neriešim a usmejem sa, poďakujem a idem si svojou cestou, pozitívne je, že tvoj muž vie, ale zas nemôžeš brániť tomu,aby jeho rodina sa nestýkala s vašim dieťatkom,nedopusť, aby toto váš vzťah rozbilo... čo sa týka švagra skús mu vtipne naznačiť, že by sa oplatilo si už kúpiť aj vlastný..

ninkabn
autor
2. okt 2014

a ja tam muza k nej aj posielam ale naco tam ma ist s nim mala ked o nu nema zaujem

prasiatko30
2. okt 2014

@ninkabn aby si ty mala aspon chvilu kludu a tvoj muz aby mal kludnu dusu

bonaqa2013
2. okt 2014

K tomu vozíku. Možno mu požičali, alebo časť dali rodičia, resp. brat. Pravdu sa aj tak nedozvieš. Mám také skúsenosti, že každému je prednejšia tá jeho biolog. rodina, ako tá do ktorej sa prižení, vydá. Takže sa tým musíš zmieriť, pogratulovať si že tam s nimi nebývaš - tak to by bol ešte len problém, uprednostniť si svoje záujmy, pred návštevou jeho rodiny, čo najmenej chodiť k ním - stačí 2 krát do roka, a manžel keď chce nech sa páči. Aspoň budeš mať čas na svoje veci ...

ivett1
2. okt 2014

ťažko radiť... už tu bolo kopec tém nevesta verzus svokra ...a tebe sa tam vmiešala ešte aj celá rodina z mužovej strany ... no, čo už ...so švagrom asi nič neporiešiš... akurát, keď by si mu povedala svoj názor, tak ťa bude mať za "babu, čo do všetkého strká nos" ...a pridá sa na stranu ostatných členov mužovej rodiny a to predsa nepotrebuješ ...a ešte dosiahneš, že tvoj muž sa bude stretávať s tou svojou rodinou tebe poza chrbát a na teba bude zazerať, že ho k tomu "nútiš" svojím správaním k jeho blízkym ... čo sa týka tých návštev tvojho muža u jeho matky aj s vašou malou, tak nech ide, možno aj sám zistí, že babka o ňu nemá až taký záujem a prestane s tými návštevami sám... a hlavne pred ním nehovor na jeho rodinu nič zlé, neohováraj ich, len vychvaľuj ... potom, keď mu niečo bude o tebe rozprávať jeho matka, alebo sestra, tak si ťa zastane 😉 a bude na tvojej strane...

guinevre
2. okt 2014

@ninkabn MM ma vozik, brat si casto poziciava a tiez ho uz oskrabal, ale v zivote by ma nenapadlo to vycitat mm! Ved su bratia, medzi sebou si pomahaju, ked nieco treba, tak prvy kto mu pomoze je jeho brat. Ty nemas rodinu? Vela zien si len vymysla, ze manzel musi byt na tej alebo natej strane, a nemozes predsa ist po nom aby tam nechodil a hadal sa s nimi ak nema na to realny dovod, a to, ze ich neznasas TY, nie je urcite realny dovod na to aby sa s nimi hadal ON. Dala si im nejaky dovod na to aby ta ohovarali? Fakt si mozno vsimli, ze ich neznasas, tak taku svagrinu by som ani ja moc nemusela, trosku tolerancie by neskodilo.

ninkabn
autor
2. okt 2014

ja ich neznasam odkedy to povedali...svagrinu aj pretro ze sa nam starala do zivota...zacala mi dirigovat kedy mozme spolu spat a to mi prislo ze je toho uz vela....ja som im tam chodila upratovat a svagrina pozerala pri tom tv ako som ja upratovala....asi mi to aj vadi preto ze mu nikdy nepomoze ten brat a nini tyzdna aby si neprisiel pre vozik...

lady511
2. okt 2014

@ninkabn ahoj,,velmi dobre chápem ako sa cítiš,,,tiež nevychádzam moc s rodinou mojho,,teda svokra vpohode žije v inom štáte 😀 🙂 ..ale ma dobru povahu aj ked je z dediny,,švagrina otras,,,neustále ma pretrasa,,oni su z dediny ja z mesta,,ale ja som ich prijala aký su,,nerozlišujem že ked je niekto dedinčan je zlý alebo meštan tak je zlý,,ale moja švagrinka ma očividne ine myšlienkové pochody 😖 ..chodíme tam čo najmenej,,moj to rešpektuje,,proste ja s nou nemám o čom,,samozrejme akceptujem to aký su ,,ako žiju,,,ale ked ja niekoho nerozoberám tak nebude nikto mna a ešte k tomu v zlom!!!ale ja som si to narovinu s jeho rodinou vyriešila,,pekne z očí do očí,,lebo to boli už take ohovaračky a klamstva na moju osobu že som to chcela riešit už cez políciu a bolo mi jedno a moj stál pri mne,, 🙂 viem sa nad vela vecami zamyslieť,povzniest sa,,ale ked ja nikomu nič nespravím,neohovaram tak nedovolím aby o mne niekto šíril nepravdy,,ale to je moja situacia,,proste som sa od nich izolovala,,ma dost velku rodinu samozrejme s niektorými sa stretávame velmi často,,ale uprednostnujem moju rodinu,,,teda v tom že mi ovela viac v živote pomožu ako priatelova rodina,,či postrážit malu,,alebo niečo vybavit,,nikdy nam nič nepomohli a ešte klebety roznášat...ja zase som toho nazoru že ak by bol priatel na ich strane balím malu a odchádzam..pretože je velmi doležité aký postoj a názor ma k tomu muž,,viem že ludia su rozny a nemožeme si všetci byt sympatický ..ale aspon toho človeka rešpektujem ..a neriešim jeho sukromie,,a k tomu vozíku,,poznám ludí v rodine ktorý si stále požičiavaju a aj dokonca peniaze od nás,,som na to alergická,,ked my potrebujeme zazračne nemá nikto požičat,,ale moj požičia vždy,,,,o tom sa dokážeme do krvi pohádat 😔 ..mame spoločne uspory..beriem to tak keby mna niekto požiadal z mojej rodine požičat peniaze,,požičiam pretože moja rodina nam velmi finančne pomohla..tak keby som mala neodmietla by som ..ale aby som požičala niečo to je jedno či vozík alebo peniaze niekomu kto ma ešte aj odrbava za chrbtom to sa prieči mojej výchove aj svedomiu!

moja rada znie porozprávať sa s mužom velmi vážne

fidka79
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
caoli
2. okt 2014

znes, co si zasiala. straaasne dolezitu staru kraksnu tu riesis, ale o to nejde - to je len symbolicke vyjadrenie tvojich postojov. kazdy sme nejaky - niekto ma rad pekne vztahy, iny veci.
len nerozumiem, preco seba stavias do stredu vesmiru. nechapem, preco by sa babka nemala prist pozriet na svoje vnuca do porodnice... preco by babka nemala vídať svoje vnúča... lebo ty nechces? a to akým právom?
no tak sa necuduj, ze ak sa takto spravas, vsemozne davas najavo, ako ti prekaza, ze si vobec dovolia existovat, no tak sa necuduj. iba to dostavas naspät.
zaujimalo by ma, ako by si sa chovala, keby si ten vozik chodil poziciavat tvoj brat. keby to vnuca do nemocnice a aj potom chcela vidat tvoja mama. toto nam napis a aj to, aky je v tomto rozdiel medzi tebou a tvojim manzelom.

honey777
2. okt 2014

@ninkabn CHAPEM TA, prezivala som to iste principialne !!! Takze si nevšímaj príspevky typu - "mat tak tvoje problémy a co budeš robiť, až dôjde fakt problémy" !!! Neznášam takéto moralizujuce a nerespektujuce výroky... Napočúvala som sa ich dosť a cítila som sa jak neschopný menejcenny nesvojprávny fracek, co "nevie, co je život, co je vzťah, co sú problémy !!! Každý mame právo na problémy a ak ty vnímas problém- JE TO TVOJ PROBLÉM a nikto nemá právo ti takéto niečo povedat !!! Nenechaj sa odradiť a rieš problémy, aj tie sebemensie, lebo sa ti nakopia a vznikne jeden veľký nezvládnuteľny problém, ktory sa bude ťažko riešiť... Ale ako konkrétne budeš tvoje/ vaše problémy riešiť, nato už musíš prísť sama, ktory ti vyhovuje, s ktorým sa stotoznis. Nenechaj sa ukecat, ze to co ty vnímas ako problém, ze to neni žiadny problém ! "Nevšímať si" ti veru v tomto prípade nepomôže, bo svoj hnev len budeš potláčať a jedného dňa bud ta to psychicky položí do depresii alebo vybuchnes jak sopka ... Či oboje a to veru už neni nič prijemne a potom budeš zasa za tu, co "neni normálna, je paranoidna či agresívna, neľúbim jeho rodinu, škodí svojmu dieťaťu svojimi stavmi a hlavne SKODIS SAMA SEBE !!!
Chápem, vnímas vse ako nespravodlivosť voči tebe a nezodpovednosť zo strany jeho brata... Ohováraju ta a ešte ich máš milovať a pomáhať...?! Vieš, co konkrétne o tebe roznášajú ? Je to pravda ? Alebo ta trápi len, ze ta ohovaraju a roznášajú o tebe možno veci, za ktore sa sama hanbis a nechceš, aby to niekto o tebe vedel ? Manžel bratovi pomáha, lebo si pomáhajú navzájom a možno ty naozaj o tom nevieš alebo brat využíva a manžel sa "nechá " ? Nesúhlasím ani s vyrokom "rodina si musí pomáhať" ! NIKTO NEMUSÍ POMÁHAŤ !!! Je ale úžasne, ak si navzájom ľudia v rodine pomáhajú a nikto nemá pocit, ze to MUSÍ alebo sa nikto necíti VYUŽÍVANÝ !!! Lebo neustále pomáhať, lebo MUSÍM a ak to raz naozaj nejde z nejakého dôvodu, tak dostať výčitku- ze "rodina si musí pomáhať" a si za najhoršieho, lebo si nepomohol a hovoria ta široko-ďaleko , tak to TAKÚ RODINU NEPOTREBUJEM, AJ KEBY MI BOLA POKRVNA !!!
Niekedy dostane človek viac pomocí, lásky a porozumenia od cudzích ľudí ako od vlastnej rodiny !
Nechcem v tebe vyburcoval agresiu a hnev a ani v nikom inom, ide mi len o to, sa sám nad vecou a vlastným problémom zamyslieť, co konkrétne mi vadí a prečo mi to vadí a co možem urobiť preto, aby mi to nevadilo, alebo aby som sa s tým "vadiacim" prvkom nemusela kontaktovať ... a seba nevystavovala rozčúleniu, hnevu... V každom prípade ti držím palce, aby si sa dostala do kľudu a harmónie

kexik218
2. okt 2014

Vy jej tu poniektore vycitate ze "sanuje" požičať bratovi ale ste z horšieho cesta keď sa takto posmievate...tiež asi nemáte čo robiť len rýpať.

@ninkabn neber si všetko tak k srdcu, robíš zle len sama sebe. Skús sa povzniesť nad situáciu...klebety robia zlobu ale sudny človek si názor vytvorí sám a debilovi nevysvetlíš. Nerieš, sústred sa nato aby ste TY a tvoja rodina boli šťastní.

ninkabn
autor
2. okt 2014

@lady511 tieto klebety sme si tiez boli vyriesit osobne z oci do oci sak ked som o niekom nieco povedala tak mu to viem povedat do oci...stve ma aj to ze tie veci co si chodi k nam poziciavat tak su znicene...a preco by som ja mala platit poistku,stk..a on sa len vozik pride si pozicat auto a nematajnkuje a sa stavalo pravidelne...a este keby mu ten brat aspon v niecom pomoze....aaach
@honey777 rozpravaju o mne klamstva povedalo mi to viac ludi dokonca aj ich dobra kamoska sa preriekla....a manzelov brat vobec nechodi pomahat....aj sa prizivoval odjakziva ved zaraba deti nema tak co si potom nekupi veci co potrebuje....moj muz a ja sme chodili svokrovcom pomoct ako sme len mohli no po smrti svokra cely majetok prepisala na tohto syna ktory v tom dome nikdy nic nespravil(pozeral tv)
baby dakujem vam za podporu keksik218 honey777 lady511 🙂

lady511
2. okt 2014

@ninkabn vpohode a kludne napíš aj IP ked si nebdueš vediet rady,,,rada pomožem ak sa bude dat,,toto pochopí len niekto kt to realne zažil,,nie vždy je moj na mojej strane,,ma rad svoju sestru aj surodencov,,a ja zase uprednostnujem moju čast rodiny,,je to smutne ale bohužial sami si tak vybrali 🤐

lady511
2. okt 2014

@ninkabn a suhlasím dost aj s
@kexik218 ..hlavne ta druha polovica,,je to tak debilovi nevysvetlíš,,mudrejší ustúpi a nechá to tak ale zas čo je vela je vela,,,a ani rozumný človek by si nemal nechať srať na hlavu ked to tak musím napísať,,teda hlavne u nás to už bol dost extrem čo somsa ja dopočula..o sebe...som sa dobre zasmiala ked mi to istý človek povedal..a hned som to aj riešila,,lebo ked mi niekto bude hovoriť že neperiem pre svoju rodinu,,tak to je pre mna silne kafe a to že sa malujem.. 😀 teraz sa len smejem na tom 😀

kexik218
2. okt 2014

@lady511 ako jasne ze si netreba nechat. ale ja som taka zas ze ja ked mi dakto robi zle zatnem tej osobe tak do ziveho aby vedela s kym ma tu cest a potom uz len ignorujem 🙂 tiez som sa trapila ak o mne hovorili zle ale srat na nich ak nemaju ine problemy len mna riesit :D ako pisem sudny clovek vidi co je pravda co klebeta. Debil klebeti siri a jemu mozes pravdu aj naplut do ksichtu aj tak ju nebude chciet vidiet

honey777
2. okt 2014

@ninkabn akoby si pisala o pripadoch s mojim ex ( uz je ex, bo som to po 12 rokoch takychto konfliktov nevydrzala psychicky a fyzicky ). Brat mojho ex, namoceny v exekuciach, rodina sa mu rozpadla, konflikty, jeho ex plati este niekolko rokov po ich rozvode za neho dlzoby, ma iny vztah, ktory dlho tajil a zapieral, si chodieval k nam neustale poziciavat peniaze, lebo ze nema pred vyplatou, tak sme pozicali, potom dosiel vratit a aj to neskor ako sme sa dohodli a ani sam nezavolal a neospravedlnil sa ci aspon nedal vediet, ze vrati neskor ( a ja som bola potom ta zla, co mu nedopraje ci je moc presna ci buzeruje a dokonca som bola mamonar podobne, potom vratil a vzapäti si hned danu sumu pozical do dalsieho mesiaca... A nakoniec som vidala ako chodi v znackovom obleceni !!! Pritom oni v rodine je bezne, ze ziju neustale na dlh v zmylse exekucii a vselijakych nekalych sposoboch zarabania penazi !!! Ja som robila jak debil poctivo, jazdila denne priemerne 150 km, bola malo doma, lebo hlavny poctivy prijem som mala ja a stavali sme dom a setrila som kde sa dalo a sebe si skor nedopriala, lebo mi bol dom prednejsi a on si za moje zodreto zarobene peniaze kupoval znackove oblecenie a moj manzel bol este proti mne, ze co som taka zgrlava, ved rodina si musi pomahat !!! A bratcek nam pomohol na stavbe viac nic ako nieco a aj to nahovn... to spravil ( robili podlahu v obyvacke a krivo ) a zasa som bola zla, ked som sa vyjadrila, ze sa mi to nepaci ( zbytocne minute peniaze za material a este sa mam nato pozerat ), lebo ze si neviem vazit pomoci !!! Ale naco mi je taka pomoc ? A nakoniec aby svagrina ( jeho byvala) nedosla o dom v exekucii kvoli nemu, tak som sa nechala namotat na to, aby sme im vzali uver, pouzil sa moj plat, bo nikto iny v rodine toho nebol schopny z platu alebo proste nechcel a nakoniec som bola zasa za bezcitnu, ked som ich niekolkokrat prosila a upozornovala, aby nacas platili, ze odmietam im to ja platit, aby som proste nemala tahanice s bankou za neskore platenie splatok !!! A ked som to vse uz psychicky nezvladla a vyslovene z tej rodiny zutekala a rozvadzala sa, tak som bola zasa tak bezcitna, lebo som ich ziadala o snahu dodrzat slub, co mi prisahali, ze po roku uver preberu a bezal uz 2. rok a my sme sa rozvadzali !!! Vsetko od nich tahat, kazdu informaciu, na ktoru mam "narok", ako medzi normalne komunikujucimi ludmi !!!

honey777
2. okt 2014

A to je len cast podobnych konfliktov ! Teraz uz len krutim hlavou, ze co som si nechala tak srat na hlavu a sa zneuzivat a este pocuvala tie vycitky a "presviedcala" sama seba, ze ano ved on/oni maju pravdu, nerozculovat sa, nebyt taka a taka, prehltnut, a pomoc "lebo rodina si musi pomahat"!!! Bleeeeeee

rainee
2. okt 2014

u nas je manzelova rodina tiez uplne o nicom. svokrovci totalny nezaujem, ani sa len neopytaju na vnucku, ze by ju zobrali do zoo, na zmrzku atd. je len utopia, vidia ju tak 1x do mesiaca a aj to mam pocit ze ich to obtazuje. svagrina ani obraz ani zvuk a svagrik vychcany arogantny typek co ma vsetkych za debilkov a presadzuje si vsade svoje nazory 😝 celu dobu som sa to snazila tolerovat a byt diplomaticka, ale ked to nejde tak to nejde, proste sa nebudem stretavat s takymito ludmi, lebo je to len trapenie. bohuzial rodinu si clovek nevybera, takze stretnutia s nimi sme obmedzili na minimum az to casom podla mna uplne prestane a bude klud.

elah1984
2. okt 2014

@rainee presne tak. Tvarit sa,ze da mame radi...? to je ma porazenie.