Matka budí dcérku predtým ako ide k otcovi

wrok
10. aug 2014

čo spraviť s hlúpou matkou, ktorá zámerne, bezdôvodne budí 4,5 ročnú dcéru v noci pred tým ako ide dcérka k otcovi, s cieľom aby bola malá unavená?

slobodnabaculka
10. aug 2014

@wrok To je jednoduchý, nech jej dcérka lopne do hrnce na noc léky na spání a hude klid. Nebude ji budit a malá nebude unavená.

marionmarion
10. aug 2014

@wrok ak vies dokazat ze sa to deje, treba kontaktovat koliznu opatrovatelku na socialke. Ony ti uz poradia co a ako...

kamajka
11. aug 2014

@wrok boze,take dotahovacky....daj malu spat ked k tebe pride,za tri hodky sa vyspi a unavena nebude.a s exkou to ani neries,sprav tak aby si si den s malou co najviac uzil. Myslim ze toto neovplyvni kolizna opatrovnicka,musis to nejako prehryznut a dufat,ze byvala dostane rozum. Vela stastia.

niki101988
11. aug 2014

@wrok Debilovi nevysvetlíš

tykat
11. aug 2014

@wrok a to vieš odkiaľ???

marionmarion
11. aug 2014

@tykat zeby od dcery? Nepise, kolko ma rokov, ale kludne uz moze byt vo veku, ze rozprava...

lenkadenisa
11. aug 2014

tiež by som ju nechala pekne sa vyspinkať, vložila by som to do vášho spoločného "programu". proste príde, uložíš ju, vyspí sa a môžte fungovať 🙂 a ex to časom prestane baviť. najmä keď zistí, že si z toho nerobíš ťažkú hlavu a zvládaš to s nadhľadom. pevné nervy 🙂

tykat
11. aug 2014

@marionmarion 4,5 nie je vek? Deti toho narozprávajú, možno ju mama budí na lieky, možno na WC lebo ešte potrebuje zobudiť, možno jej príde zavrieť/otvoriť okno, prikryť...dôležité je či je naozaj unavená.

simca06022011
11. aug 2014

A co s nou akoze v noci robi ked ju budi? Mne to pride ako daaka blbost... ak je mala unavena, nech sa vyspi 🙂

zuzitko74
11. aug 2014

@tykat Píše, že zámerne a bezdôvodne.
@wrok Skús si dcérku vypýtať už večer, aby sa u teba v pokoji vyspala. Ak to nepôjde, tak vymysli taký program, aby ste si to užili a zároveň, aby si ju nezničil. Musíš mať veľmi pokojné dieťa. Moje tri duracelky sú v tomto nezničiteľné, fungujú aj po ponocovaní.

marionmarion
11. aug 2014

@tykat aha, nevsimla som si...4,5 rocna uz vie rozpravat celkom dobre 🙂 a to ostatne co pises su iba tvoje spekulacie...kedze nepozname okolnosti, nevieme ako to vlastne je 😉

isabella_fly
11. aug 2014

no ak toto nie je vymyslena tema, tak sa mi nad niektorymi "matkami" fakt uz rozum zastavuje... ak mas malu cely den, tak jej priprav u seba postielku, nech si aspon dve hodky pospi... az planujes ziadat o zverenie do starostlivosti tak to zacni riesit cim skor, az nie, tak sa s ex moc o tom nebav, lebo si to odnesie dieta, snaz sa to nejako kompenzovat a vyvazit...

tykat
11. aug 2014

@marionmarion no sak ani z tej otazky nepozname pozadie a su to len spekulacie, preto som chcela viac info 😉 ale zakladatel sa nejako neozyva, asi este spia 🙂

miriam11
11. aug 2014

@wrok pochybujem, zeby matka zamene budila svoje dietatko, aby bolo na dalsi den zle. Akokolvek by sa chcela pomstit svojmu byvalemu /asi tak nejako mi to pride/ urcite by svoju pomstu neriesila narusanim spankoveho rezimu svojej ratolesti. Blbost.

zuska_bluzka
11. aug 2014

@miriam11 čudovala by si sa... matky sú všeliaké, rovnako ako oteckovia... ale tiež si myslím, že len Boh vie ako to vlastne je... možno malá čosi prifarbila, možno otecko si niečo domyslel a už je oheň na streche...

zuzitko74
11. aug 2014

@miriam11 Podľa tvojej odpovede týranie detí vlastnými rodičmi vlastne neexistuje - je to blbosť. Lenže tento spoločenský jav bohužiaľ existuje a preto ten prispievateľov problém pokojne môže byť reálny, aj keď to tebe ako normálne premýšľajúcej osôbke príde totálne choré.

katti77
11. aug 2014

poznám aj horšie veci čo robia matky svojim deťom len aby ublížili ich otcovi, ale tie by som matky nenazývala, je to smutné keď po rozvode rodičia hľadia len na svoje záujmy a nie na deti

wrok
autor
11. aug 2014

@marionmarion socialka si neporadi, nekona ani v otazke psychickych problemov matky, napriek samovrazde v jej rodine, dvom pribuznym na antidepresivach...

sisaha
11. aug 2014

@wrok vies o tom, ze iba zakomplexovany chlap vytahuje na svoju ex take podpasovky ako su pribuzní na antidepresivach a samovrazda v rodine? Je to ubohe... Ona mozno za problemy svojich pribuznych ani nemoze a nic s nimi nema spolocne.. A ze ju budi, moze byt iba tvoj dohad

wrok
autor
11. aug 2014

@zuzitko74 zial nieco take nepripada do uvahy, pretoze matka napriek znaleckemu posudku znalca, napriek vyjadreniam socialky, napriek opakovanym vyzvam zo strany Okresneho sudu, upozorneniu zo strany Krajskeho sudu stale izoluje dcerku a neumozni mi byt s malou ani o minutu dlhsie ako je v rozsudku o ktorom od januara rozhoduje Krajsky sud, doteraz bez akehokolvek progresu...

marionmarion
11. aug 2014

@wrok samovrazda v rodine a pribuzni na antidepresivach nemaju s jej psychikou nic spolocne...je ona sama psychicky chora? Ma nejau diagnozu? Stale si sa nevyjadril ako vies, ze dceru v noci budi? Tazko ti poradit, ked davas iba zlomky informacii...

wrok
autor
11. aug 2014

@sisaha podpasovka by to bola v priapade ak by to neohrozovalo malu, ale verim tomu, ze zene ktorej nejde o zaujem dietata, o pravo dietata na oboch rodicov, to moze prist ako zakernost

wrok
autor
11. aug 2014

@marionmarion ked ti niekto chodi po veceroch a po nociach niekolko hodin po byte, rozhadzuje okolo seba rukami, myka hlavou v odmietavych gestach, odmieta sa s tebou o tom rozpravat, jedine co ti povie je, ze ma zle predtuchy, na to raz po mojom odchode do prace zbali dcerku, utecie a zacne mna obvinovat, ze som blazon, ze ju sledujem, odpocuvam, vyhrazam sa jej likvidaciou, neskor mam malu zneuzivat, taketo obvineine rozosiela mojmu zamestnavatelovi, samozrejme na policiu, po sudoch - vsetko sa postupne samozrejme uzatvara ako krive obvinenie, policia uz voci nej vedie dva spisi co ju vysetruju pre krive obvinenie... tak neviem ako inac to nazvat ako psychicke problemy...
a ako viem, ze dcerku budi - pretoze sa dcerka casto stazuje, ze je nevyspata, ze ju maminka budila, alebo ze sa nevyspala, lebo babka (mimochodom na antidepresivach) opet vecer a v noci krycala... - apropo ak by bola mala chora tak asi tazko by mi ju dala, kedze chorobu okamzite vyuziva na marenie predbezka bez akehokolvek nahradneho terminu
o odmietani mediacie, ako aj traveni akehokolvek casu mna s dcerkou nad ramec predbezka hoci aj za pritomnosti spolocnych znamych, alebo aj odbornikov na detsku psychologiu ani nehovorim...

marionmarion
11. aug 2014

@wrok skusala si podat navrh na zverenie do tvojej starostlivosti? Ako to vnima dcera? Tu situaciu u nich doma?

wrok
autor
11. aug 2014

@marionmarion na rozdiel od matky, sa snazim aby mala dcerka oboch rodicov, aj ked nam to nevyslo, takze ziadam o striedavku
dcerka ma rada oboch, aj ked zial je viditelne ako ju programuje, ze pred nou sa dcerka na mna ani nepozrie, nepozdravi, akonahle sme sami v aute uz sa smeje, pred dalsimi mi hovori ako ma lubi, spontanne mi dava pusy, hlasi sa ku mne

tilda
11. aug 2014

🙂 no, toto je taka klasika - poznam mnoho muzov, co zo svojich ex robi psychicky chore... tazko sudit, tazko radit, verim ze ti pisanie sem pomoze trochu sa odreagovat - ale uz len vyraz "hlupa matka" naznacuje, ze mate riadne problemy a ty zrejme ukludneniu situacie napomocny nie si, skoda :(

amadora
11. aug 2014

ženy vy sa čítate?! keby toto napísala žena akého má chlapa tak ju tu všetky podporujete a nadávate na magora chlapa. ale napíše príspevok chlap tak je zlý on že očierňuje matku? 😕

stanulienkat
11. aug 2014

@tilda Podla tvojej odpovede si fakt velmi objektivna. Uz len vyhlasenie, ze toto je klasika u muzov. A vyraz hlupa matka je podla mna este velmi mierny. Zboznujem zeny, ktore uz len zo zasady drzia stranu zene, bez toho aby sa vedeli pozriet na problem aj z muzovho pohladu. Ja by som matkam, co nechcu z trucu davat deti muzovi, zatrhla alimenty. Ked nemoze vidiet deti, tak nebude ani platit.

janinah
11. aug 2014

toto a podobné je tvrdenie proti tvrdeniu,nedokázateľné a podľa mňa s tým veľa nenarobíš

tilda
11. aug 2014

@stanulienkat ak rozumiem spravne, tvoja prva veta reagujuca na moj prispevok je ironicka - nechapem preco...citaj: tazko sudit, tazko radit - tzn, ze nikomu stranu nedrzim. zial, poznam kopec takych pripadov. verim, ze toto pise dotycny v emociach, preto to oznacenie expartnerky. a add tvoj navrh s alimentami: je to fer k tym detom? alimenty su prispevok detom, nie ich matke