Milujem svojho chlapa, ale poslednú dobu myslím na druhého

8. apr 2021

Ahojte baby .. neprišla som si po radu ale prišla som sa zdôveriť ale bez toho aby ste má išli odsudzovať ... mám chlapa ktorého milujem a synčeka malého ale poslednú dobu stále myslím na druhého chlapa je to náš spoločný kamarát ... neviem prečo to tak prišlo na mna ... no páči sa mi fyzicky a aj ako sa chová .. proste si aj predstavujem ako keď mi je ťažko že by mi padlo dobre jeho objatie a tak .. no mám aj výčitky kvôli svojmu chlapovi hoc len myšlienkami som mu neverná dá sa tak povedať... proste myšlienkami som pri ňom ... na jednej strane som rada že som to dala vonku zo seba ... ach...
PS: prosím neodsudzujte má prosím ...

ivca88
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
hviera81
8. apr 2021

ak to tak nechces, tak na cas prerus s nim kontakt, mozno to vymizne....

ivetz
8. apr 2021

Všetko je v hlave. A psychická nevera by bola pre mňa horšia ako fyzická. A netreba zabúdať na staré príslovie "keď je koze dobre, ide na ľad tancovať" a ďalšie "každý je strojcom svojho šťastia"!

bloger
8. apr 2021

a ten tvoj chlap miluje teba? Myslím to tak že či ťa objíme ked ťa niečo trápi možno ti práve takéto veci chýbajú je to úplne normálne ale aj nebezpečné lebo to môže viesť k nevere žiaľ je málo chlapov čo dokážu sa tak citlivo správať k žene a prejaviť jej takto lásku a podporu skôr sú to pracanti a city veľmi neriešia myslia si že to stačí žiaľ nestačí ak je to aj tvoj prípad tak ti želám aby sa to zlepšilo a aby ťa aj vedel objať aby si to nehľadala inde všetko dobré

panelacikova
8. apr 2021

autorka: tak toho svojho chlapa asi teda až tak nemiluješ 🙂 neviem si predstaviť, žeby som si predstavovala, že ma objíme môj a mužov kamarát namiesto milovaného manžela. dosť od veci. uprac si v hlave, ono to nevyzerá, že svojho muža miluješ.

lindous
8. apr 2021

Viem, že si si nešla po radu, ale vždy všetko začína iba myšlienkou... neodsudzujem ťa, bola som tam kde ty, ale bez záväzkou, takže riešenie bolo jednoduchšie ... tiež si myslím, že najlepšie by bolo s ním obmedziť kontakt, ak sa chceš tým myšlienkam vyhnúť, je to klišé, ale zíde z očí zíde z mysle funguje... rieš čo ti chýba vo vzťahu, prečo musíš rozmýšľať nad iným a komunikuj o tom s manželom ... a ešte vždy spomeň, že ak si s tým kamarátom nikdy nežila, tak tvoje myšlienky sú zidealizované predstavy, realita každodenného života býva vždy trochu iná

jenny224
8. apr 2021

No na tento portál napísať podobný príspevok s prosbou o pochopenie, to je výzva 😀 tu sú ženy vždy zamilované ako v prvý deň, na nikoho ani nepozrú a na iného nepomyslia 🙂 Ale teraz vážne: jedna vec je chémia, tú nikto neprestane mať s kýmkoľvek, môže byt aj šťastne ženatý. Na to si treba dať pozor, lebo rozumieť si a priťahovať sa môžeš ešte k xy ďalším mužom, pointa je, že ty si si už svojho vybrala. Tým pádom end game a smola, s tým treba vedieť zaobchádzať. Alebo sa ťa týka druhý prípad, že vo vzťahu ti niečo chýba a podvedome si to ako vynahradenie predstavuješ s iným.

nicicka
8. apr 2021

Keby si každý uvedomil že 90% myšlienok ktoré mu preletia hlavou sú totálna kravina tak svet by vyzeral úplne inak. 🙆

kakawah
8. apr 2021

Môžes svojho milovať, ale asi sa s ním už nudiš, vkradol sa medzi vas stereotyp, nehovorí ti komplimenty, už nie je medzi vami vášeň, niečo ti na tvojom prekáža, je toho viac, prečo sa ženy platonicky zaľúbia do iného a v myšlienkach si predstavujú kadečo. 😘😍🤗

panelacikova
8. apr 2021

@jenny224 v podstate si to dosť vystihla a ja súhlasím. tá chémia tam musí byť. ak nie je, tak fakt smola, potom sa žienke zapaľuje anička za iným 😀

jenny224
8. apr 2021

@panelacikova Anička sa zapaľuje 😂 veľmi si ma rozosmiala

leuska15leuska15
8. apr 2021

@panelacikova ja napríklad s tebou nesúhlasím. Svojho muža milujem najviac ako sa len dá neuveriteľne ma fyzicky priťahuje a dobre si rozumieme a aj tak sa mi za 7 rokov stalo asi 4 razy, že som pocítila krátkodobé zaľúbenie k inému. Krátkodobé myslím tak, že na par dni ma napádali také myšlienky. Rozdiel oproti autorke bol, že som tieto myšlienky celkom vedome a dobrovoľne zastavovali. Vždy keď ma napadli, som ich vytesnila v hlave, pretože som ich nechcela. Niekde som počula, že minimálne 1x sa to stane každej manželke a manželovi. V človeku je ľudská prirodzenosť. Ide len o to, či sa tomu pod dáme alebo sa rozhodneme a nepoddame sa. Lebo láska nie je len nejaký pochaby pocit, je to rozhodnutie navždy milovať človeka, aj keď by ho lákalo milovať. Iekoho iného.
Autorka tebe odporúčam vedome tieto myšlienky zastaviť. Máš rozum a máš slobodnú vôľu, nemusíš myslieť na všetko co ta kedy napadne

gabci_gabca
8. apr 2021

Aby to nebolo tak, že sa ti vidí, že susedova tráva je zelenšia, viem o čom píšeš, myslím, že niektorým sa nám stalo čosi podobné, aj mne, ale to bolo v situácii kedy sme sa pohádali alebo čosi, že proste som bola vytočená. Ale ozaj prídeš na to, že je to nezmysel.