Môj manžel začína popíjať. Poradíte mi?

joza52
13. jan 2014

☹ Mile baby neviem ako začať viem že všade su problemy ale tím čo mam ja ma dost trapí,neni to nič strašne ale predsa ,manžel dost začína popíjať 😖 je to že dva krat do tyždna ma v sebe pivo alebo sa musí trocha doslova ožrať chodí si kedy chce neda nič vedieť kde je len sa viparí ,je pracovitý robotní chlap ,miluje svoje deti ale nevie aký je problém su vkuse hadky len sa bojím toho že to bude horšie 😒 je tak že sa sním nerozpravam regeagujem na jeho otazky je to ešte horšie viem že to nezmením ale čo mam spraviť poradte mi prosím 😒

anita22
13. jan 2014

Ahoj, je mi to velmi luto :( , ale treba to hned "zaskrtit" na zaciatku, lebo je mi luto ze to musim napisat, ale bude to len horsie... ja to poznam na vlastnej rodine.... na zaciatku len malokedy si da, potom tyzdenne, potom uz denne... a niekedy uz viackrat za den.... a casom mu bude ( niekde to trva roky) dolezity len alkohol... toto je moja skusenost... treba stim hned nieco robyt necakaj na nic.... alkohol vie rozbyjat rodiny....drzim palce, aby sa ti to podarilo vyriesit 🙂

mimake
13. jan 2014

Zamestnaj ho. Nemyslim tym rovno mu dat vysavac do ruky ( ale pokial to nerobi mozes aj to) ale myslim tym skor zahrat sa na nesebestacnu zenu a poprosit ho ci tam alebo onam nepribije policku, nepremiestni nabytok.... Vymyslaj si veci aby si ho zamestnala, ale tak aby mal pocit dolezitosti. Nedavaj mu pocitovat ze to musi urobit, ale urob to tak aby mal pocit ze je pre teba potrebny. Rob to vzdy ked vies ze chce ist na pivo a ked to urobi tak ho pochval.... znamej tak zacal muz pit a ona z poslednych penazi kupila malu chatku a nechala muza aby sa realizoval, s alkoholom bol koniec 🙂