Moje správanie ho dohnalo k rozchodu

fendi28
29. sep 2015

Ahoj mamičky mám problém pred asi troma mesiacmi som sa nezáväzne stretla s jedným chlapíkom a a celkom dobre to vypálilo a postupom času sme sa dali do kopy a všetko bolo okey no neskor došli malé hádky kvôli blbej nálade jedného z nás a potom prisli na mna obavy a objavilo sa moje zle spravanie a myslela som na rozchod male konflikty sme neriešili a to všetko sa hromadilo v nás a potom som vybuchla a hrozila rozchodom on tiež nie je neviniatko proste sme sa navzájam provokovali dva taketo pokusy sme ustali a potom odišiel na dovolenku na dva tyždne miloval ma bola som si ista bolo to na nom vidiet citila som to z neho no na dovolenke bolo vsetko fajn nevedela som sa dockat ale tesne pred koncom dovelenky sme pisali a ja som sa tesila pisala s nim kokošne a pomýlila som sa v slove bye a napisala bey a on ma nato hned upozornil a do konca nasej reci ma oslovoval ty moj bey mne to prišlo trošku take že sa mi vysmieva a ponižuje a odisiel z netu a mne to nedalo a stvalo ze si opet ku mne dovolil a potom som mu napisala skaredu spravu v ktorej som pisala ci sa dobe pobavil ze sa obcas sprava ku mne ako hovedo ze to asi nebude clovek s ktorym chcem stravit zvysok zivota a podobne ze som asi spravila chybu ked som s nim zacala samozrejme jeho sa to dotklo a bol z toho hotový nekomunikoval som mnou az potom mi napisla ze je v soku ze potrebuje cas tak som mu ho dala samozrejme som sa hned ospravedlnovala tu spravu som napisala v hneve na jeden dych nerozmyslala som ked som si ju neskor precitala zalial ma studený pot. a potom som mu písala spravy max jednu ale milu plnu lasky ze ho milujem a podobne on pisal ze to citi rovnako a vecer napisal ze si to rozmyslel ze chce to ukoncit ze sa boji pokracovat a ze si myslsi zeby to nefungovalo ze to nema zmysel viem ze ma miluje rochadzame sa uz piati den a stale spolu komunikujeme pisala som mu siahodlhe vyznania ako to lutujem ze som sa poucila ze ma to zmenilo no nic nezabera je chladny a odmerany no dnes prisla mala iskierka nadeje ked som mu pisala taku dlhsiu spravu tiez o tom aby sme to nerobili ze spravime chybu ze sa milujeme a povedal ze ked budem mat cas tak sa stretneme a prebereme to lebo je pracovne vytazeny neviem čo si mam od toho sluhovať co to znamená? ako ho presvedcit este co robit ? poradte nechcem to skoncit je mi horzne nezvládam tento rozchod, pisem s nim preot ze sa so mnou nestretne a nedviha mi mobil jedine pisanie pls poradte ako ho presvedcit aby sa vratil má 28r 🙂 budem veľmi vdacna za každý podnet sorry za chyby nesustredím sa nedá sa 🙂

bajana
29. sep 2015

Tak ste "spolu" tri mesiace a jeden z vas zistil, ze to nebude klapat...nerobila by som vobec nic. Nepresviedcala, neprosila, mam predsa svoju hrdost a cenu. Muzi nemaju radi zufalky. Radsej rozchod teraz ako neskor po niekolkorocnom vztahu. A inak kolkokrat ste sa vobec videli, ked si furt len pisete?

dominika6
29. sep 2015

@fendi28
Za to ze si vztahovacna a naladova prides o chlapa s bozou trpezlivostou...
Druhy krat najprv vydychaj a potom konaj

nikuskamoja
29. sep 2015

Prosím ťa a ty máš koľko rokov??? 15?

fendi28
autor
29. sep 2015

Vidali sme sa cez tyzden po veceroch po praci az ta dovolenka to vsetko skazila a od vtedy sme sa nevideli uz poriadne

saskia24
29. sep 2015

@fendi28 no vidíš...bolo ti to treba sa urážať pre nič a vyvolávať hádku aj tam kde nie je?

fendi28
autor
29. sep 2015

ja viem chcem to velmi zachranit no je urazena a zraneny viem nevime co dalej ...

leeenka26
29. sep 2015

Jaj dievca. Urobila si totalne prusery. Si evidentne este velmi mladucka a naivna. Brala si to strasne vazne a hr a preto sa chlapec zlakol..uplne si ho odradila. Pouc sa a pust to z hlavy. Pride dalsi. Nevnucuj sa je to pod uroven.

petrapod
29. sep 2015

Tiez by ma zaujimal tvoj vek? Takto ho uhanat skor ho vystrasis ako pritiahnes. A po pravde podla toho co pises to vyzera ze nema moc zaujem este nieco riesit. Ale hlavu hore si urcite mile, pekne dievca a urcite si najdes spriaznenu dusu 🙂

mysicka36
29. sep 2015

No toto si posrala. Pri ďalšom chlapovi si dáš viac pozor na afektované správy.

fendi28
autor
29. sep 2015

24 mam a nie som velmi skusena

leeenka26
29. sep 2015

@fendi28 fakt mu uz nepis bude to vrcholne trapne.

saskia24
29. sep 2015

a si tak reagovala pre nič...také slová použiť len kvôli tomu, že si mala pocit, že ťa ponižuje ...tak koľko máš rokov? už konečne napíš

seahorse27
29. sep 2015

Vas vztah sa odohrava hlavne v správach. Neexistuje, aby sa dolezite veci ohladne vztahu riesili cez SMS-ky...teda existuje - na zakladnej skole 😝

saskia24
29. sep 2015

ok už som si prečítala..nechaj ho voľne dýchať..ak ťa bude chcieť sám sa vráti

petrapod
29. sep 2015

@fendi28 hlavne nejednaj tak zbrklo lebo chlapi sa ta zlaknu 🙂

fendi28
autor
29. sep 2015

Viem dievčata že som to dokadila ale predsa sa musí dat nejak tých mužov presvedčit ved su to tiež len ludia ako my

stardust
29. sep 2015

on nie je ten pravy pre teba, ty nie si ta prava pre neho...hladaj dalej niekoho k tebe kompatibilneho 😉 Musis pobozkat vela ziab, kym najdes svojho princa 😉

stellamaris
29. sep 2015

@fendi28 tazko radit,my ho nepozname.Nevnucuj sa mu,nema to zmysel.Uprimne myslim,ze je to lepsie pre teba,toto bol ten nepravy 😖

valinka248
29. sep 2015

Mam menej ako ty ale toto by som v zivote neurobila. Pre blbe bey a neviem co este.. strasne hystericis a potom sa divis. Najprv rozmyslaj a potom konaj.

guinevre
29. sep 2015

@fendi28 hahaha, to si robis srandu z MK? 😀

ukulela
29. sep 2015

za tri mesiace "vztahu" ste sa dva krat skoro rozisli a do tretice vam to aj vyslo. co si cakala? kasli na toto talianske chodenie a zamysli sa nad sebou. chlap zrejme potrebuje niekoho pokojnejsieho,nie babu, co sa mu po mesiaci bude hystericky vyhrazat rozchodom. tvrdis ze do dovolenky bolo vsetko ok? trt makovy. nebolo.skratka vy dvaja k sebe nepatrite. skludni sa a zamylsli sa, co od chlapa cakas. apotom hladaj.amysli na to ako sa nemasvo vztahu spravat ....

mikema
29. sep 2015

@fendi28 poradím ti pracovať na vlastnom sebavedomí inak nikdy nebudeš mať normálny vzťah. my doma sa doberame často a radi a bavíme sa na tom. Ak budeš takéto blbosti brat ako ponižovanie tak dovi dopo. 😉 to musíš rozlišovať. Su tu baby, co si nechajú nadávať do ku*iev. To je ponižovanie, ale ked ta nazve "môj bey " to je milé. 😉

jeennyv
29. sep 2015

@fendi28 pre mna toto co pises su take studentske dotahovacky, resp, kamaratske, ked dvaja ludia nevedia kade tade...tri mesiace je velmi kratka doba plus v tomto obdobi ma byt este clovek zamilovany, mat ruzove okuliare a nenatahovat sa na hlupostiach, ak by bol vas vztah natolko pevny a idealny tak by pri prvej prilezitosti nestroskotal....a ak ta niekto miluje, ma rad, casto sa dokaze preniest nad iste malichernosti a nalady, ak vie, z jednoducho ten clovek je taky alebo sa len tazko dokaze zmenit...ale musi tam byt v prvom rada ta laska a chcenie....

miadi
30. sep 2015

@mikema presne aj mne to pride mile ja by som si tiez robila srandicky ze ty moj bey..a keby ma za to nazvali hovadom 😀 tak konecna

@fendi28 vies vo vztahu sa musis uvolnit a vediet si robit srandu aj zo seba alebo nechat toho druheho..a niekedy to ani neni moc vtipne ale neni to ponizovanie.. zdrave sebavedomie to znesie je to len znak toho ze este v sebe maju ludia cosi detinske hrave prekarave ze sa poznaju a beru aj s nedostatkami a nedokonalostou je to znak blizkosti ze si toto par moze dovolit..nie je to ponizovanie..a byt takto urazliva prchka a vztahovacna..to sa ti tazko udrzi vtah netreba z komara robit somara
on uz chlapec vie ze s tebou by to mal tazke vecne by si sa hnevala za blbosticky ...to by ta musel neskutocne slepo lubit a asi az tak zalubeny nie je.Mozno este nie si zrela na vazny vztah. Nevolaj mu neprosikaj neprehanaj uz to asi nenapravis. Zober si z toho lekciu a nabuduce ked budes chciet vybuchnut lebo budes mat pocit ze si ta nevazi alebo ze by si sa mala hnevat najprv sa zamysli a ak to nepomoze opytaj sa kamosky ci to je ok ci to je moc lebo ty ocividne este nevies tu hranicu rozoznat..

magmolatus81
30. sep 2015

@fendi28 takéto výbuchy nikdy nerobia dobrú krv. Na to treba fakt povahu. Ale zrejme nie ste povahy ktoré dokážu takéto stavy prehltnúť. Ale asi jediné čo mu môžeš slubit že sa budeš snažiť aby sa to neopakovalo. Aj keď si myslím že sa to určite opakovať bude. Jediné čo by Vám pomohlo je asi to aby ste sa spolu bavili. Kde práve ste, ako sa cítite a podobne. Trochu sa jeden p druhého zaujímať. Pomôže to aspoň k tomu že ak bude o jeden vedieť o druhom že mal napr. Ťažší deň v práci bude sa ten druhý snažiť byť trochu viac ohladuplnejsi. Určite témy sa proste neriešia ak mal jeden ťažký deň.
Rada znie: komunikácia, snaha o väčšiu toleranciu a ak má toho jeden moc takého proste nechať aby sa po práci stihol dať nejak dohromady. Aj ja mám psychicky náročnú prácu. Ak moja polovička vie že som úplne rozbitý tak ma nechá tak. Pozriem si hodinu alebo dve telku a potom fungujem viac menej normálne. Niekedy človek potrebuje čas aby si to V hlave trochu upratal.

babydesire
30. sep 2015

@fendi28 Juuuuj takto si zbytocne vybuchla? A zrejme sa podobna vec stala uz viac krat,kedze pises ze ste sa obcas rafli... Moja,ved to bolo zlate ze si steba takto utahoval,vacsina ludi to povazuje za roztomile...keby ta opravil prisne ako ucitel anglictiny a daval ti pocitit ze si hlupa a negramotna tak poviem ze je to blb...moj priatel ma velky zmysel pre humor a casto si zo mna utahuje ale viem mu to aj vratit ,, a vzdy sa natom dobre pobavime... Ja viem ze kazdy sme iny ale tu by si naozaj mala zmenit pristup. Ci to uz zachranis neviem,skor nie ako ano,ale drzim palce. Impulzivnost je zla vlastnost.aj ja som dost impulzivna,no vratit spat sa neda...

kacena2611
30. sep 2015

toto vyzera na dotahovanie sa pubertiakov,asi by som to riesila na inom fore,skoda,ze uz nevychadza casopis Bravo,a nie na mk...A ako baby pisu,muz potrebuje volnost a nie hysterky a ziarlive zeny...

mikema
30. sep 2015

@miadi Kolko sa my urehoceme doma zo seba. Ja zijem v Rakusku a ked nieco dopletiem po nemecky, tak si z mna drahy utahuje. Zas on vie po Slovensky a ked minule zahlasil mojim rodicom, ze dorobil kupalisko (miesto kupelne), tak som sa dva tyzdne rehotala. Alebo ze "moj otec je tiez dochodnik" (dochodca), alebo ze nemal na mobile sietku (siet). No sa rehocem na nom ako kon a on so mnou. Treba si vediet utiahnut zo seba sameho. Potom ma clovek zabavny zivot 😀

macka334
30. sep 2015

No ak sa on rozhodne pre rozchod, nečudovala by som sa mu vôbec. Skús najprv rozmýšľať a potom konať ak ešte bude šanca.

mamka34
10. okt 2021

@mikema mobilná sieťka mi zlepšila deň v roku 2021 😀