Môžem mu veriť?

miriam1234
30. dec 2012

Myslite ze mozem verit snubencovi, ktory sa mi priznal, ze kedysi sa dvakrat vyspal s lahkou zenou? Olutoval to, ale ja sa s tym akosi neviem zmierit ☹

andrejka1983
30. dec 2012

no mne osobne by to vadilo, a normálne by to bol dôvod na rozchod...lebo už sa nikdy nezbaví tej nálepky že je ten čo spal so štetkami..vždy by som na to myslela ked by som sa nanho pozrela...a už vobec by som si nevedela s nim predstavit sex a nemysliet na to ako to robil s nimi 😝 ..bleeeeeeeeeee, fuj...moj názor, prepáč 🙂

majcaalexko
30. dec 2012

Kedze ste zasnubeny a lubite sa tak preco by si mu nemohla verit urobil to kedysi a nie teraz ked ste boli spolu kazfy smd raz slapli vedla...moj nazor

rora
30. dec 2012

su aj taki co mali v zivote 20-30 sexualnych partneriek, nie zrovna lahke zeny, ale take, s ktorymi spali dajme tomu niekde po zabave len raz... poznam aj takych... a podla mna je to este horsie ako ist dva razy s lahkou zenou.... Pises, ze to olutoval a ze to bolo kedysi, nic viac urobit v tomto smere nemoze, minulost nevratis 😉 hod to za hlavu, su aj horsie veci. Netrap sa.

anjelicek26
30. dec 2012

Kazdy mame nejaku historiu a netreba to rozpitvavat ani analyzovat. Miluje ta, chce si ta vziat, takymito myslienkami ten vas pekny vztah len pokazis.

Nevyspal sa s nimi pocas vasho vztahu, ale pred nim, takze ta v podstate do toho vcelku nic, neviem, ako ste na tuto temu vobec prisli 😕

fomarik
30. dec 2012

Minulosť by som neriešila a hlavne neťahala by som minulosť a "vyspatie sa s dvomi ľahkými ženami" do terajšieho vzťahu.

sissy27
30. dec 2012

ak s ňou nespal popri vzťahu s tebou, tak by som to neriešila... nepovažujem to síce za niečo, čím sa treba chváliť, ale zas koľko je takých, čo za sex možno neplatili, ale tá dotyčná mohla mať za sebou viac ako hociktorá prostitútka... osobne neriešim minulosť partnera, pokým sa ma to bytostne netýka a nezasahuje mi to do prítomnosti - do tejto kategórie radím aj sexuálne skúsenosti a zážitky,pokiaľ nejde o extrém alebo trestný čin...

nikolet_89
30. dec 2012

ak si pripadas ako lahka zena tak ser na neho 🙂 ale inak by som to neriesila... nevidim dovod, ked je zdravy, lubite sa aby si to brala niako tragicky...svojim sposobom je lahka kazda tretia tak nieje jedno ci sa s nou vyspi clovek na diske alebo niekde pri ceste ?? 😀 neries...

henikav
30. dec 2012

Neriesila by som co bolo pred zaciatkom Vasho vztahu 😉 Aj ked to nie je pekna vec, kazdy robi chyby

jajka0211
30. dec 2012

aj moj bol 2x v bordeli..este za mlaaadi... a sme manzelia uz 4 roky, vsetko je ok a stale hovori ze ak by chcel byt neverny tak by sa nezenil.. som na pozore, ale verim mu..

kveta
30. dec 2012

Polovica muzov spala s prostitutkami.

cabby88
30. dec 2012

Ja neviem,ale v podstate mozes byt rada ze taketo hluposti uz ma za sebou,vie ako chuti sex za peniaze a uz nebude mat potrebu to znova skusat..Lepsie ako neskuseny chlap-u takeho by som sa bala,ze bude mat nutkanie vyskusat aj ine zeny...mne osobne by to nevadilo...minulost svojho chlapa neriesim pokial sa ma netyka a to ma ten moj uz tiez co-to za sebou 🙂

danusskaaa
30. dec 2012

ja by som to tiez neriesila ak to bolo pred vasim vztahom!ved kazdi z vas ma nieco za sebou a netreba sa k tomu vracat! zi svoju pritomnost a uzivaj si ju!!!!!!!!!

maria117
30. dec 2012

Aky je rozdiel v tom,ci spal s lahkou al inou? Ty si nemala ziadnych inych sex.partnerov? Iba v pripade,ze si rozhodnuta prist o pannestvo az po svadbe by som vedela pochopit tvoj problem,inak naozaj nerozumiem co riesis. Laska je o tom,ze milujeme i ked pozname i nedostatky a poklesky partnera,nikto nie je dokonaly. Ale ak mas s tym nejaky problem,skus sa lepsie za mysliet,kvoli comu presne ti to vadi a ak to nevies "prekusnut" stale je lepsie rozist sa so snubencom ako riesit rozvod s manzelom.

zivika
30. dec 2012

vlastne mozes byt rada, ze je tvoj muz ku tebe uprimny...vobec ti to nemusel hovorit...

katka1981
30. dec 2012

Ber to tak, ze su zeny, ktore by to neriesili, a su take, ktore by to neprekusli. Nepozeraj na to, kto ma aky nazor. Musis si ujasnit ty, ci ti to vadi, alebo sa s tym naucis zit, resp. na to zabudnes. Priznal sa ti, mozno to uz nikdy neurobi. Ale zato ini, mozno take nieco nespravili pred manzelstvom, ale sa este len chystaju. Istotu nemas nikde. Poznas ho lepsie ako my, takze sa musis rozhodnut sama. (Vela ludi skusalo fajcit, niektori uz vo veku 6 rokov, no potom uz nikdy viac cigaretu nedali do ust....) Ak to nebudes vediet dlhsie rozchodit, do manzelstva nechod. Alebo si daj cas na rozmyslenie, ved sa asi nejdes vydavat uz o mesiac. A ked ta to prejde, nemas co riesit. Naozaj kazdy ma nejaku minulost, no vas caka spolocna buducnost...

dasiacik
30. dec 2012

Uprimne?Aj ked na to nebudes mysliet,aj ked sa o tom
uz nikdy viac nebudete bavit,niekde vzadu v hlave to
budes stale mat.Viem o com hovorim.Tiez to bolo
davno pred tym nez sme sa poznali,ale je to vec...ja
neviem...jednoducho by som to od neho nikdy necakala.
Presne viem ako sa citis.Mozno to bola mladicka nerozvaznost,
mozno v tom bol alkohol,..
Musis mu verit,nic ine Ti neostava.Vtedy Ta nepoznal,
dnes Ta miluje.

alka221
30. dec 2012

vobec by som toto neriesila.. 😖 co bolo,bolo..ty si nespravila ziadny preslap? 😕

princeznicka3
30. dec 2012

minulost je minulost,mozno to bolo v ramci srandy,mozno chcel novu skusenost a co ja viem co.v mladosti a nezrelosti ludia urobia hocico,ale nejaky vacsi vyznam by som tomu neprikladala.skor by som si z neho utahovala......ale aby som to riesila.napriklad viac by sa ma dotklo ak by sa moj snubenec vyspal so svojou ex!to by som nerozchodila.nie to ze v minulosti kedysi s nejakou kdesi.teraz je tu pri tebe,lubi ta,idete sa brat.to je podstatne.

janinah
30. dec 2012

nikdy som neriešila to,čo bolo predo mnou...ale zas chváliť sa tým nemusel 😉 len by som sa zamyslela,či je zdravý,vieš ako to myslím 😒

li_la
30. dec 2012

Ak to bolo ešte pred vaším vzťahom, tak by som to taktiež neriešila... Dokonca sa ti priznaô, podľa mňa je to poľahčujúca okolnosť, lepšie, ako keby si sa dozvedela od susedky, ktorá ho videla dvakrát ísť do verejného domu... 😀 Iný možno skúšal drogy, ale to neznamená, že je to nebezpečný drogový díler... Hlavne aby nemal pamiatku v podobe pohlavnej choroby...

sunflower87
30. dec 2012

...ja si myslím,že určite mu môžeš veriť....keby bol taký chrapúň, tak by sa ti s tým nepriznal....ale asi ťa veľmi ľúbi...a nechcel pred tebou nič zatajovať 🙂 . Ale tak na toto by si mohla aj sama odpovedať...ste zasnúbení...a určite ho nepoznáš iba týždeň...a musíš vedieť ty sama najlepšie, či ťa niekedy oklamal alebo podrazil....

1katkas
30. dec 2012

ani sa ty s tym nemusel priznat - vaz si jeho uprimnost... a nezaoberaj a netrap sa tym 😉 neries minulost tes sa zo svadby zelam vela stastia 🙂

sisaha
30. dec 2012

asi je to pre neho tak tazive, ze sa z toho potreboval vyspovedat..Neries to, ale zaroven maj oci na stopkach (to je moja rada, aj keby so stetkami nikdy nespal 😉 )

acrobaleno
31. dec 2012

Bože, kde je tu facepalmový emotikon? Tak bol za prostitútkami, ty si nemala frajerov?

minnie55
31. dec 2012

Vôbec to nerieš 😵

vierasab
31. dec 2012

nerieš to, zbytočne ťa to bude srať. Inak nechápem prečo sa priznával, niekedy je mlčať zlato, zbytočne ťa to teraz trápi. Ja môjmu bráchovi niekedy hovorím "keby si niekedy držal hubu, len rolu pohnojíš 🙂

digysa
31. dec 2012

@miriam1234 Poloz si otazku takto........keby sa ti priznal, ze spal 2 krat s vydatou zenou, tak by to bolo lepsie???
Alebo, keby mal pred tebou 8 inych ex-prateliek, s ktorymi by spaval pravidelne, tak by si sa s tym dokazala zmierit....?

Chalan bol mlady- chcel sex, nesiel do postele s vydatou, nikomu nerozvratil manzelstvo...
Nemal frajerku a uz sa mu to nechcelo urobit rukou........tak si za tu sluzbu zaplatil....

Bohuzial....sekundarna ludska potreba nepusti.....

Hadam si nemyslis, ze muz moze mat sex iba so slusnym, slobodnym dievcatom 😅 😅

Ako som uz niekde pisala....muzi nepotrebuju vzdy k sexu lasku...maju to o to lahsie.

(Sa cudujem, ze sa Ti priznal....ja by som sa na jeho mieste bala, co vsetko Ti bude vo vasom buducom vztahu vadit....)

ivett1
2. jan 2013

@miriam1234 hm... ako, tiež sa mu čudujem, že ti to povedal ... niektoré "zážitky" by si mali ľudia nechať pre seba...ale, čo už... ak ťa to trápi, buď sa s tým zmieriš a budeš to brať, že "čo bolo, bolo"... lebo teraz ste spolu a je to minulosť...alebo, sa s ním rozídeš...aj keď podľa mňa, to na rozchod nie je... veď ťa nepodviedol...

mima4
2. jan 2013

ja by som nedokazala takemu muzovi doverovat, kebyze viem, ze uz mal zenu... Vzdy by tam boli tie ine zeny... ktore by mali nieco, co ma patrit len manzelke.

baklik
2. jan 2013

neviem, mne by taky clovek celkovo nerezal a tiez by mi to matalo hlavou, ci by v pripade krizy hned neskocil za nimi, kedze s tym zjavne nemal kedysi problem. tazko povedat, ci to olutoval v hlbke svojej duse alebo sa za to hanbi len pred tebou....
ty musis vediet, aky je, ci ti za to stoji....